Какво им е на солетите?

  • 14 047
  • 74
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 2 387
Нищо им няма на солетите!
Давам най-редовно. Peace

# 46
  • Мнения: 764
И аз давам най-спокойно, без дори да съм чела състава им...само гледам да няма много сол по-тях. И обикновени бисквити давам. Ако ги нямаше тези две неща, синът ми щеше да опищи орталъците. Какво да правя като обича да си ги хапва. Освен това, когато се дават в много малки количества, едва ли имат чак толкова вредно влияние...

# 47
  • Мнения: 1 477
Давам...пред всичко останало предпочитам това...

# 48
  • Мнения: 756
а какви са по-точно тези алергии , които се предизвикнат от солетите .Не съм чувала за това и ме притесни , може ли да дадеш малко повече информация.Благодаря!

Последна редакция: вт, 16 сеп 2008, 13:03 от axel_chiara

# 49
  • София
  • Мнения: 2 745
Алергия към солети вероятно може да се появи от това,че са с пшенично брашно.Пшеницата е алерген,но ако детето е захранено с глутен успешно няма проблем.Други алергии са малко вероятни.

# 50
  • Мнения: 594
Ами какво им е на солетите - рафинирано бяло брашно, сол, хидрогенирани мазнини, някое и друго Е. Само това, нищо повече.

И малко разтвор на сода каустик за гланц  Mr. Green Не че това ме е спряло да ги давам на децата, де...

# 51
  • София
  • Мнения: 6 744
обърнете внимание на състава на солетите (поне на Хрус-Хрус си го пише) - има две Е-та, които не са разрешени за влагане в детски храни. 

# 52
  • Мнения: 2 652
Ами какво им е на солетите - рафинирано бяло брашно, сол, хидрогенирани мазнини, някое и друго Е. Само това, нищо повече.

И малко разтвор на сода каустик за гланц  Mr. Green Не че това ме е спряло да ги давам на децата, де...

Аз нищо забавно не виждам, но ако ти е много смешно - смей си се.

# 53
  • Мнения: 27 520
Аз нищо забавно не виждам, но ако ти е много смешно - смей си се.

Доколкото разбрах момичето е на твоето мнение, а освен това добавя и още едно вредно нещо  Peace

обърнете внимание на състава на солетите (поне на Хрус-Хрус си го пише) - има две Е-та, които не са разрешени за влагане в детски храни. 

Солетите не са детски храни. Не, че ги "защитавам", де, само казвам  Simple Smile

# 54
  • Мнения: 4 450
Има едни солети със Зайче отпред,лилави и са без сол

# 55
  • Мнения: 2 100
Абе не са толкова полезни-нито като хранителни навици, нито като нещо друго. На ги предпочитам пред другите неща, които продават на пазара.  Rolling Eyes

# 56
  • Мнения: 4 101
Ивонска беше казала за солети със сусам, аз давам такива. Сусамът е полезен, има калций в него, поне в суровия, не знам като се изпече какво остава  newsm78

# 57
  • Мнения: 2 652
Аз нищо забавно не виждам, но ако ти е много смешно - смей си се.

Доколкото разбрах момичето е на твоето мнение, а освен това добавя и още едно вредно нещо  Peace


Ами може да съм била нещо в контра настроение Wink Да ме прощава.

# 58
  • Мнения: 958
Ивонска беше казала за солети със сусам, аз давам такива. Сусамът е полезен, има калций в него, поне в суровия, не знам като се изпече какво остава  newsm78
За съжаление, калцият е чувствителен на висока температура. Но според мен, пак остава нещичко полезно в него.
Иначе има много хубав суров сусамов тахан. Аз давам от него на детето, или с малко мед или захар в чайчето или кремчето, или разбъркан с малко зехтин в салатката.  Peace

# 59
  • София
  • Мнения: 3 096
обърнете внимание на състава на солетите (поне на Хрус-Хрус си го пише) - има две Е-та, които не са разрешени за влагане в детски храни. 

За по-невежите - кои са?

Общи условия

Активация на акаунт