Ноемврийчета 2005 - 18 тема

  • 16 462
  • 285
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 3 089
неее - не плямпаш много. напротив, даваш обър старт на нашия отбор по отношение на ДГ. дано и петра да ми е добричка, което не вярвам - нали е една такваз деликатна - ще има драми. ти разказвай за деян, че така ни поощряваш; давате светъл пример.
ма докладвай и за дребното, че и то е интересно малко човече  Wink а за проклетията - вероятно след годинката ще се опроклети и то. имаме близки прияели - детето им буквално си проспа първата година и половина от живота си - такова нещо не бях виждала и все още не съм. сега е почти на 2 и е диване неописуемо! всичко се въща  Mr. Green

# 241
  • Мнения: 1 465
Хехе Тити и Майче, добре че са вашите веселяшки постове, че малко да ме разсеят.
Поло в момента е на градина.
Влезе като Деян, намери си приятел, колички, самолет и нас ни забрави.
Останахме 5 минути, но той така и не ни забеляза, погълнат от децата и играчките.
Щракнахме една снимка през прозореца и си тръгнахме. Аз естествено се разциврих по пътя - сега апартаментът ни изглежда празен. Добре, че сутрин баща му ще го води, а аз ще го прибирам вечер. Иначе ще е всеки ден рев. Embarassed Но явно не само на мен ми е станало криво, защото ни дадоха документи за попълване, по-точно на мъжа ми, а той ги забрави там hahaha Довечера ще ги попълним.
Та така, а Тити ти пиши, че на мен ми е много интересно. Flutter  

# 242
  • Мнения: 1 253
За концерта на Мадона копирам поста си от една друга тема, че там писах първо Simple Smile
"....наистина пееше леко фалшиво на моменти, но не мога да кажа че постоянно беше така. Факт беше, че след концерта на Металика в София имах по-големи очаквания. С 2 думи - концертът беше много добре режисиран, със страхотни ефекти, песните от новия албум също са страхотни, но някак си го няма усещането, че си на конецрт. Няма контакт с публиката, никаква заигравка. Все едно гледаш кино. Изключително добре направено, но кино. Само единици хора и от само от време на време ставаха на крака за да потанцуват. За сравнение на Металика нямаше седнал човек на стадиона, всеки пееше и хората бяха екзалтирани. Крещяха от кеф и скачаха. "
Детска градина докато бяхме в Амстердам майка ми е завела Ния до детската градина и тя се е запознала в учителката В нейната група има 5 деца в момента, но учителаката е посъветвала да я пуснем веднага, а да не чакаме 15.09. Та пуснах всички изследвания. Ще са готови в понеделник следобед, така че от вторник ще се пробва и Ния.
Обувки 23. Купих есенни от Амстердам 24.
Дрешки накупих доста дрехи за есента и зимата от Холандия, така че сме готови - дънки, блузки, зимно яке, зимна шапка, шал, обувки. Само нещо пижами не харесах и бельо, но пък купих супер пижами от Захитекс вчера и потници (бельо) + жилетка от Marks & Spenser вчера, така че сме готови и за детската и за зимата.
Доминика няма смисъл да започвах в пръвата фирма. Когато започваш работа е добре да имаш по-дългосрочни цели.
Олгарита честит апартамент! Много щастливи мигове в него ви пожелавам!
За ремонтите вече толкова им свикнах, че ги правя медудругото. Явно само за апартамент в София изхавих излишни нерви. всичко друго си стана доста добр еи без излишни емоции. Сега да видим следващите 2 неща как ще минат Simple Smile
Тити тоя Деян, тоя Деян. Направо е опасен Simple Smile Нека все така да е и да подминете 3тия ден. Давай осилокоцинум (Майче мерси за съвета) всеки ден и дано подминете  Praynig

# 243
  • Мнения: 811
Привет  Heart Eyes

Благодаря на всички, които ме посъветваха да не започвам първата работа! Мислих, мислих и им отказах  Grinning Сега съм напълно убедена, че постъпих правилно! Благодаря ви още веднъж  Hug

Олгарита, честито за новия апартамент! Аз обожавам да обзавеждам и да правя ремонти! Пожелавам ви много щастие в новото жилище! И кога мина това време, вече си в 22 седмица  ooooh! Още толкова и ще си имаме още едно бебе в отбора  Heart Eyes

тити, нее, изобщо не плямпаш много! Много ми е приятно да ти чета постингите! Та така значи, първа целувка, ааааа  Mr. Green А Ди звучи много сладко  Heart Eyes Heart Eyes

Поля, честита нова работа! И на Поло му пожелавам да му харесва в училището и да е добър ученик  Hug

еххо, въпреки че не е бил толкова емоционален концерта на Мадона, благородно ти завиждам за изживяването  Blush Много харесвам повечето песни на Мадона, та не бих имала нищо против да послушам и на живо  Simple Smile Успех с тръгването на ДГ, дано на Ния и хареса там!

А сега се отдавам на мързелуване  Embarassed

# 244
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Тити, и аз да се съглася с Майчето, че и кротките подивяват. Аз все се хвалех, че Ангел си отговаря на името. Уви, вече Ангелчо се превърна в Дяволчо. Ама да са ни живи и здрави!

# 245
  • Мнения: 941
olgarita честита нова къща
тити браво на Ди , все така да иска да е на градината, това е по-добрия вариант, и Нур така искаше докато не я ухапаха зверски по ръката и след това вече не искаше и след време се наложи да я спря,
Ясен е май като Зейна, тя ми е много усмихната и ведра, явно лъвчетата гледат от по- хубавата страна на нещата и не се тормозят за глупости
От понеделник и Нур тръгва на градина, ходихме пак до градината и да занесем някои документи, пуснах и двете деца и те забравиха че съм там, много им хареса, казаха че от пролетта мога да водя зейна  за по някой друг час няколко пъти в седмицата да свиква с обстановката, но тя изобщо не се впечатлява като остава без мен, така че мисля че другата година ще е и тя там
Днес се замъкнахме до центъра, на някакво тържество на милка, голяма тъпотия, народ и лудница, взехме си шапки и знаменца и отидохме в мак доналд, и от там обратно с метрото, Нур много обича да се вози, сега спи, по никое време,

# 246
  • Измир
  • Мнения: 661
Благодаря вИ за поздравИте!
тИтИ, И аз Исках да попИтам за Ясен, но не посмях. Embarassed Сладурче е той, дай снИмка да го вИдИм колко е пораснал.
Поля, аз съЩо поплаках на първИят ден.
Ехо, с удоволствИе бИх послушала Мадонна.
ОбувкИ купувам 26 за сега.
ДомИнИка, честно казано И аз не разбрах кога мИна половИната. ПрИ втора бременност май е така. Наскоро сИ мИслех, че да усеЩаш как мърда бебето в корема тИ е неЩо прекрасно.
Който Има желанИе за бебче да не чака, а да действа Laughing!

# 247
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Въпрос: Как обучавате децата си по безопасност на движението? Аз от около две месеца обяснявам, че хората се движат по тротоара, а колите по улицата, оглеждаме се заедно за коли, когато пресичаме, но как да разбера, че разбира. ДНес докато оправях нещо Ангел в количката, Мартина пресече САМА /шок и ужас за мен/ улицата. Каза, че се огледала за коли, но не съм сигурна.

# 248
  • Мнения: 3 089
стресирах я още преди година време. тръгна да пресича докато аз оправях някакви покупки. след това изпаднах в истерични крясъци и ръкомахане. мисля, че супер се стресна и аз използвах момента от там насетне да й набивам в главата колко страшно е да пресичаш невнимателно и как никога, ама никога не трябва да пресича сама. веднъж я нашамарих, защото изчезна от полезрението ми. стом синие пред блока, хукнах нещо след камен и докато се върна след 30 секунди, петра изчезнала. ама изчезнала - няам я никъде - нито пред блока, нито в пясъчника отзад, нито горе пред вратата - няам я. такава паника ме обзе /а кварталът е тих - външни хора не влизат - я има 100 семейства да живят в целия квартал, я няма - всички се знаем/. е, появи ми се тя от алеята, дето е в съвсем другата посока. нашамарх я по дупето, развиках се както трябва, обясних й за лошите хора с бързите коли, дето могат я да я блъснат, я да я откраднах, разрева се детето, но схвана, мисля. беше преди 5 месеца някъде. капакът беше когато почина валя - що рев изревах въпреки опитите ми да се стискам пред децата... тогава пък, като ме питаше защо плача, й казвах, че защото валя умря и ми е мъчно. а като ме питаше защо е умряла, казвах, че защото е станала катастрофа, а тя не е имала колан /което не е истина, но не знаех какво друго да кажа/. е, след тия 2 случки петра никога, ама никога не пресича сама, и винаги, амам винаги иска да й сложа колана, когато е в столчето. имало е случаи, в които аз, бутайки количката с камен, служебно пресичам някоя малка уличка, по която минава 1 кола 1 път на ден, а петранка, милата, стои на ръба на тротоара и ме вика дасе върна от средата на улицата, за да я хвана за ръка. доволна съм от тая дресировка. по-добре стресирана, отколкото смазана  Peace

при нас камен ясладжиятя хич не се справя - реве, почервенява, вкопчва се у мен - ужас. така не е реагирал дори в началото - напротив, махаше ми с ръка и влзаше бодро-бодро. кво му стана на това човече  Sad

# 249
  • Пловдив
  • Мнения: 392
Привет!
Ние бяхме за някой ден на язовир Батак, в чудесна къщичка, беше хубаво и приятно, с чудесна компания!
Нашата ясла е е в ремонт още, като най вероятно ще закачи октомври; говорихме с директорката да вземе росен в сборна група, защото не е работа да го мъкнем с пламен по офиси и кантори и той вече е на ясла, но тр да го водя по - късно и да го взимам по - рано, НО все е нещо де Confused
Ходих до детската градина - росен е последен в списъка за тази година и ще го вземата от 25.11.2008г, дотогава сме на ясла.

Олга, много щастие ви пожелавам в новото жилище;

относно това, че Деян не иска да си тръгва: при нас два дни росен реве като отида да го взема, защото не ме искал, а искал тати с кола, а аз не съм му била приятелка. реве по целия път до вкъщи, а хората как гледат; н помагат никакви обяснения и приказки; ами оставих го да си върви и реве Crazy

# 250
  • Мнения: 811
Привет Simple Smile
Днес времето беше чудно и си направихме страхотен плаж на Златните пясъци  Laughing Ади се наигра в пясъка, наскача се във водата. Аз пък насъбрах една чантичка с рапани и миди и утре ще украсявам терасата  Flutter
майче, възможно е Камен да се страхува от някое по-голямо дете, или пък някоя лелка да му се е скарала ...  newsm78 Вероятно е преживял някаква неприятна случка и затова да не иска да остава в яслата. Надявам се скоро този период да премине и да се радва на престоя си с децата в яслата!

За преминаването през улица и изобщо за пазенето от колите:
Когато сме покрай нас и се чуе кола, дори да не се вижда, сме научили Ади да се дръпне възможно най-встрани на улицата и да не мърда от мястото си, докато не премине колата. На по-оживени улици по центъра водим Ади за ръка. Обикновено. Но напоследък тя държи да преминава сама до нас, не дава да я държим за ръка и се е научила, че трябва да премине колкото е възможно по-бързо на отсрещната страна. Този вариант не ми харесва особено и гледам да я удържам, колкото и да се дърпа. МНого ме е страх да не попадне пред някой автомобил  Confused

# 251
  • Мнения: 941
добро утро
Номер на обувки 23
За пресичането, винаги съм била много строга в това отношение, по тротоара и то за ръка, като чуе кола се залепва за мен, сега вече ходи сама, и като мръдне малко по напред само като кажа че чувам кола и да се внимава се залепва пак за мен,
Надявам се Зейна покрай кака си да се самовъзпита по пътната обстановка. Сега интересни са и светофарите, глада и нарежда, спри червено, хайде де зелено е, и така

# 252
  • Мнения: 941
къде изчезнаха всички  newsm78
Аз днес приготвям нещата за градината на Нур утре,
Никой не споменава нищо за среща, отказахте ли се

# 253
  • Мнения: 1 541
Калимера  Simple Smile Ние се завърнахме от Гръцко. Беше чудесно, средиземноморско, топло, влажно, вкусно и леко уморително за хора като мен, които заспиват прави  Mr. Green Обозначавам се, а после ще се информирам какво съм пропуснала и ще се отбележа еФентуално, ако имам какво да кажа изобщо  Wink

Липсвахте ми  Hug

# 254
  • Мнения: 506
Браво на Деян на Тити, пожелавам му все така да минава през всички изпитания - леко и със стил! Wink
В мойта глава се върти само едно - планинаааааааа....... Laughing От утре започвам отброяването, все още не се знае къде ще "одим" , но така е по-интересно!А за Криста ...тя ще се роди отново, винаги когато е сред природа е неописуема!Еххх, нямам търпение! Mr. Green а за детската ще почнем на 22-23 зависи кога се върнем, детето ми има нужда от мнооооооого чист въздух след тия гадни, болезнени и продължителни АБ-и!  Grinning
Лека и приятна ви вечер!!!!!!  :bouquet
:

Последна редакция: пн, 08 сеп 2008, 00:05 от nikiki

Общи условия

Активация на акаунт