Ноемврийчета 2005 - 18 тема

  • 16 468
  • 285
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 152
Здравейте.
Аз вече имам дете и мъж. Детето е добре за сега. Много послушна е станала. Днес и пробих ушите. Стискайте палци всичко да е наред, че иначе може и развод да има с мъжа ми.
Еххо и Тити дано все така да ходят с желание децата. Ние още не сме запознали с госпожите. Никой не казва нищо и за родителска среща. Чудя се дали утре да не се отбием и да не ги видим тези госпожи. Ама те са сборна група още и дали ще оцелим нащи не знам.
Милейди, стискам палци. И дано да няма нищо притеснително. А за изоставането не се шашкай - тя и Кити изоставаше по едно време, а пък си се роди нормална.
Никки, приятно изкарване. Аз ще гледам да ти звънна тези дни.
Иначе в къщи аз и Кити телевизия и филми почти не гледаме, но за сметка на това пък мъжа ми наваксва и за двете. Все се караме - че като го лапне този телевизор и нито вижда нито чува.

# 271
  • Мнения: 480
Еххо и аз мисля да водя Васи до края на тази седмица сутрин да си играе с децата на двора в градината, а от Понеделник да я пусна за цял ден. Надявам се че по този начин все пак ще познава мястото където отива на градина. Дано да има ефект, че както съм се притеснила, ще се побъркам.
А знам че трябва да съм спокойна пред нея...........

Как е Ния днес в градината?

# 272
  • Мнения: 1 253
Преди малко се чух с майка ми - не са й звъняли от детската градина, т.е. Ния е прекарала следобеда там. Сега към 4 ще имам повече новини

# 273
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Чета, чета, радвам се на децицата, че добре понасят градината и се чудя дали има ОГРОМНА разлика дали детето тръгва на ясла или на градина или има огромна разлика от дете до дете. Спомням си Ваньо как се тръшкаше за ясла, сега очаквам същото и след два месеца ваканция в градината. Всъщост и да се чудя, и да не се следващия понеделник ще разбера  Mr. Green Сега като чуе за градина казва "Нееее, няма да ходим, сега е ваканция"

# 274
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
И аз се радвам за добрата адаптация на дечицата ви и мисля да открадна идеята с играта на двора преди същинското тръгване на градина. То при нас има и доста време, но пък не съм сигурна,че ще се съгласят на такова нещо госпожите тук.
Геригърл, имаш ЛС

# 275
  • Мнения: 480
Забравих да споделя, че в момента изпадаме в истерия когато искам да мия главата на Васи. Такова чудо не бях преживявала. Говорих, убеждавах, молих, накрая я измих ама с цената на страхотен рев, чуха ни в целия блок. Не знам какво я прихваща  ooooh!

# 276
  • Мнения: 9 914
Деян е така цяло лято. Не дава и да го подстрижем, а сега в градината се цапа ужасно. Мия главата винаги насила.

на Ния браво Simple Smile

# 277
  • Мнения: 506
*MILADY* Стискам ти здраво палци (ако трябва ще си чупя пръстите), а ти се поуспокой малко и мисли за положителни неща! Hug

никики, мисля, че може би няма смисъл да пускате Криста на градина само за 1 ден, а после да пътувате. Според мен е по-добре като я пуснете веднъж да няма прекъсване първата седмица. Но това си е мое мнение, аз така бих постъпила.
Няма да стане да я пусна!Бях решила да го направя по съвет на директорката "Хубаво ще е да я пуснете поне за един ден преди да заминете!" , та се мотивирах, НО днес личната ме отряза, не пожела да ми даде направлението за да й пусна изследванията, като ми каза, че резултатите щяли да излизат поне седмица! Tired Кажете така ли е?Нали сте пускали зад. изследвания на малките за колко време излизат?Просто ми е любопитно...И става много сложно, вместо Криста да почне ДГ на 22, като се върнем ще правим изследвания и ще замине още една седмица сигурно! ooooh!
Браво на Ния!!!! Hug Heart Eyes
За телевизията, Криста не обича да гледа!Но за сметка на това си има компютър и още от преди годинката "зяпа" анимации...Даваме й ограничена свобода, тя може да си пусне компютъра, да си паузира филмчето и да го изключи после, но не може сама да си пуска филмчета! Мислим скоро да не й показваме как става, че да не почва да злоупотребява! Mr. Green

# 278
  • Мнения: 9 914
кръв и урина - 1-2 дни. Ако и глисти от 3 до 5 работни дни.

между другото пред детските кабинети в нашата поликлиника днес беше пълно с деца - първи жертви на градинските болести.....

# 279
  • Мнения: 506
Забравих да споделя, че в момента изпадаме в истерия когато искам да мия главата на Васи. Такова чудо не бях преживявала. Говорих, убеждавах, молих, накрая я измих ама с цената на страхотен рев, чуха ни в целия блок. Не знам какво я прихваща  ooooh!
И Криста е така, винаги е била така  Whistling!Може да се кисне до безкарай в банята, но щом е за миене на глава....не се дава лесно! Какво правя аз: взимам шампоана, сипвам първо в нейните ръце и тя започва са се маже по телцето (и то с голям интерес), а аз през това време й мия главата, а че съм го направила разбира като почнем да се изплакваме! Понякога се получава, друг път не, но винаги излизаме от банята с измита глава! Sunglasses

# 280
  • Мнения: 506
кръв и урина - 1-2 дни. Ако и глисти от 3 до 5 работни дни.
Благодаря ти ТИТИ!   bouquet Я обясни сега като на тъпа, "глисти" ? Това е някаква проверка дали има такива, нали? Blush

# 281
  • Мнения: 9 914
да. Вземаш от педиатъра стъкълце/те знаят какво всъщност ти трябва точно/ и залепяш отгоре му тиксо. вечерта не миеш дупето, сутринта също. Сутринта като стане детето, махаш тиксото от стъкълцето, залепяш го върху ануса и отлепяш веднага и го залепяш пак върху стъкълцето. Така, ако има глисти, техните яйца са полепнали по тиксото. това е, нищо сложно. Ако го обясних добре, де Simple Smile

# 282
  • Пловдив
  • Мнения: 392
Привет!
Милейди, пожелавам всичко да е наред с вас  Hug
Еххо, чудесно е, че Ния се е справила с първия ден! Всеки ден дано е така! Simple Smile
Ние почивните дни се отдадохме на автосалоните да се огледаме за кола. Харесахме една, но ми се иска да видя още няколко варианта.
Днес взе Росен от яслата и ходихме заедно на фризьор ( имах час ), а той горкият реве от малък от подстригването и не мога да го вкарам в салона. Обяснявах , че мама ще я подстригват, а той - пълен гипс Joy. Накря влезе, седна на един фотьойл и не шавна и не гъкна въпреки вниманието на всички околни, само прибираше почерпките hahaha и хората ми викат: "лелее, какво кротко дете, ама не е за вярване" .... ами не е я - да го видят вкъщи Mr. Green

Росен не гледа ТВ, единственото , което се гледа поне веднъж дневно е филмчето "Коли" - болен е на тази тема. баща му му е купил две от колите и те спят до леглото на земята; купих таква раничка за градината, а днес видях и ватирана блузка за есента с такава картинка. Абе маниащина - а си мислех, че още е малък за подобно нещо

хубава вечер на всички

# 283
  • Мнения: 506
Безкрайни благодарности Тити   bouquet , обяснила си го повече от разбираемо(даже си го представих)! Laughing
aneleto И Крис е вманиачена по колите, ама не само по филмчето..преди й събрахме цялата серия от Нескуика, като видим на вън кола с отворена врата и са секунди е пъхната вътре  Blush , на детския кът е все в някоя кола и върти бясно волана.... Laughing
 За филмчетата, сега любимо й е "Питър Пан" 1 и 2 част....умира за него! Party
 Очаквам утре на родителската да ни събират освен 50-те лева за консумативи и още по толкова за телевизор и ДВД....  Money

# 284
  • Мнения: 811
Ето ме пак Simple Smile

И Ади сме я научили как сама да си паузира филмчетата и как да ги пуска после. То нищо сложно де. Лошото е, че понякога докато ние не я наблюдаваме тя изключва филмчето, хваща мишката и почва да си щрака  (естествено безразборно и белята е сигурна) Twisted Evil

Миенето на косата е ужасен проблем. Пищи и реве и се дърпа, не дава да и пипнем главата в банята. Мием я веднъж седмично само с голям зор и насила.

еххо, все такива да са новините покрай градината!

Общи условия

Активация на акаунт