"Първокласно" пазаруване :-)......

  • 32 957
  • 402
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 256
Искам да питам майките от Пловдив къде мога да намеря хубав детски стол,в краен случай съм решила да поръчвам по интернет от Явор-видяха ми се хубави,сега даже имат промоция.

# 316
  • Мнения: 864
И аз искам да питам майките на момчета, какви шорти купуване за физкултура?
Ако някой от Варна сподели и от къде ще съм благодарна Hug

# 317
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Момичета, знаете ли как вървят цените на детските анцузи diamond тази година?

# 318
  • Мнения: 3 886
Да кажа и аз един магазин за анцузи на ПИРОТСКА И ОДРИН с трамвая 22се стига до там следващата спирка след опълченска се слиза на самия ъгъл има фризьорски салон   след него е магазин за плочи и до него детски магазин хубави неща на сносни цени там на витрината за момчета  има анцунг 34 лв който е страхотен има и обувки.Държи го моя приятелка и аз само от него пазарувам и  от о ще един магазин на бул ХР.БОТЕВ до  ДАНАЯ  КОТО И ГАГА него пак го държи  моя приятелка.По принцип аз само от тях пазарувам Hug

# 319
  • Мнения: 3 835
Да кажа и аз един магазин за анцузи на ПИРОТСКА И ОДРИН с трамвая 22се стига до там следващата спирка след опълченска се слиза на самия ъгъл има фризьорски салон   след него е магазин за плочи и до него детски магазин хубави неща на сносни цени там на витрината за момчета  има анцунг 34 лв който е страхотен има и обувки.Държи го моя приятелка и аз само от него пазарувам.........

Хи, хи, от там купих анцуга за щерката. Петя е момичето... Wink

Както и доста други неща съм купувала, определено го посещавам редовно.

# 320
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Да кажа и аз един магазин за анцузи на ПИРОТСКА И ОДРИН с трамвая 22се стига до там следващата спирка след опълченска се слиза на самия ъгъл има фризьорски салон   след него е магазин за плочи и до него детски магазин хубави неща на сносни цени там на витрината за момчета  има анцунг 34 лв който е страхотен има и обувки.Държи го моя приятелка и аз само от него пазарувам.........
Хи, хи, от там купих анцуга за щерката. Петя е момичето... WinkКакто и доста други неща съм купувала, определено го посещавам редовно.
Тоя на Пиротска и Одрин ми е слабост, и ми е близо и цените са нормални и момичето усмихнато.. Peace

# 321
  • София,
  • Мнения: 4 267
НАй после и ние понапазарувахме. Купихме раницата, анцунг, тетрадките и повечето неща от списъка с учебните помагала, несесер, две тънки блузки с дълъг ръкав и една по плътна с качулка тип суитчър, но без цип.
В нашия списък пише летен и зимен спортен екип  newsm78, какво ще рече това  newsm78. Ще изчакам да мине другиден и родителската среща и тогава ще купуваме останалите неща.  Hug

# 322
  • София
  • Мнения: 39 927
В нашия списък пише летен и зимен спортен екип  newsm78, какво ще рече това  newsm78.
Предполагам летният е тениска и шорти. Зимният включва анцуг.

# 323
  • София,
  • Мнения: 4 267
Да права си и аз така мисля, ама не мисля да купувам отделно. Той има много такива шорти. Може да купя наколко бели тениски, но първо ще изчакам да видим какво ще ни кажат на родителската среща, иначе купихме анцунг, а маратонките ги бях взела пролетта, но не ги е носил, така че има. А ако искат ще купим и гуменки, сигурно ще трябват за салона зимата.

# 324
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 381
Аз днес направих голямото пазаруване.
Два анцуга, два чифта дънки, 6 блузи с дълъг ръкав. Вчера мъжът ми го е водил по магазини - два чифта джинси, маратонки, обувки, бели тениски...на всеки магазин "стига толкова, не взехме ли вече всичко? искам да си ходя вече! уморен (гладен, жаден) съм!"  ooooh! ooooh! ooooh! Имаме несерер, раница и нещата от списъка! Край!!! Само ризи все още търсим, но не съм срещала детски. Обиколили сме Младост 1, 1А и 2. Ако някой види,  Praynig пишете къде.

# 325
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 381
jd, ризи видях в едно магазинче на Пътеките. На старите Пътеки, откъм Сити Пойнт, до "Much more shop", малко след пиците на парче. Направи ми впечатление, защото бяха закачени на стената и се виждаха отвън.

# 326
  • Мнения: 1 312
И ние сме готови,остана само обувчици да и взема  но още не сме се спрeли на моделче-въпреки ,че има голям избор newsm78 newsm78

Последна редакция: сб, 06 сеп 2008, 22:21 от Аника81

# 327
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
И ние уж сме готови.
Само май несесера не ме кефи..
Някой може ли да снима отвътре,да видя как изглежда..и пълен несесер ли взехте или не.. newsm78

# 328
  • София
  • Мнения: 39 927
А ако искат ще купим и гуменки, сигурно ще трябват за салона зимата.
Най-вероятно ще искат гуменки. Носи ги в раницата, обува преди часа по физическо... да не се цапа салона.

Някой може ли да снима отвътре,да видя как изглежда..и пълен несесер ли взехте или не.. newsm78
 

Снимката е размазана. Празен несесер купих. Дияна още не си е сложила фулмастерите.

# 329
  • Мнения: 1 312
ketri ние имаме и от двата Hug

Общи условия

Активация на акаунт