Споделете 74

  • 27 754
  • 854
  •   1
Отговори
# 15
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 709
Аз накарах сестра ми и племеницата ми (като по-млада) да обещае, че на моето погребение ще има готина музика и сандвичи, за жалеещите, които да се подсилват, докато скърбят за мен. Това във връзка с едно погребение, на което ми идваше да вия от глад. Ужасна съм. Embarassed ама вече го написах.

# 16
  • Мнения: 2 792
  Рокси съжалявам, съболезнования.
 Споделям, че нямам очаквания към собственото ми погребение, каквото и да очаквам, знам че ще се случи това, което планират опечалените (остава ми само да се надявам, че поне опечалени ще има)

# 17
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Катюша, подсети ме за последните 2 седмици преди да родя. Всяка вечер, преди да легнем, отварях шкафчето с подредените дрешки и обяснявах кое какво е и къде е, бях наредила номера на банкови сметки, договори за всичко що беше на лизинг, кое кога се плаща и по колко, отправях напътствия как искам да се гледа бебето, по възможност да не се дава биба, но ако започне да си смуче пръст да се замени с горното, как се храни новородено и т.н. и т.н.  Crazy Бях тотално изтрещяла и убедена, че няма да се върна от родилния дом  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 17 407
Е, аз пък се бях притеснила, че ако не се събудя от упойка след второто секцио, никой у форома няма да разбере. Grinning
Аре, някой да казва Наздраве и да приключваме с погребенията, докато черният хумор не дошъл вповече!

# 19
  • Мнения: 3 214
Въобще и не са ми минавали такива мисли през главата - за погребението ми, де  Crazy Егати оптимиста съм била  Crazy
Наздраве, Дренке  Grinning

# 20
  • Мнения: 677
Джули и Катюша, и вие ли модки искате?
Аре стига погребения, време е за сватби и оркестри, наздраве!
Къде е Зуи да ни плясне линк с поздравче?
Наливайте се, днес мина още един ден, който ви приближи към погребението ви. Няма време, ае!

# 21
  • Мнения: 2 792
 Когато бях бременна с Момчил в деветия месец много се притеснявах, че ако се роди хермофродит, може да допуснем грешка при определянето на доминантната хромозома и да объркаме  живота на детето за цял живот.

# 22
  • Мнения: 2 891
Рокс, съжалявам!

Дона има рожден ден Simple Smile

Поздрав! Наздраве!

# 23
  • Мнения: 6 029
Да ви имам притесненията, еле па тия на Кифлата. За тва хората казват да не ни се случва това, което ни мислят близките.

О, не ща модка да бъда. Дори и мъртва не ставам за модка. Искам само да ме изхвърлят в морето.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Наздраве Сопрано!
Никакви мераци нямам - ни модски, ни каквито и да било...

п.с. май е лошо туй последното Thinking

# 25
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Добро утро.
Вчера гледах Сексът и градът, където Шарлот и мъжът й ходиха на романтична вечеря със седем ястия, а после "романтиката бликаше от тях на всеки двайсет минути" (в тоалетната).
Аз не съм била на никаква романтична вечеря (прясно зеле с пилешко), но ето, че днес и от мен блика романтика... белким се повталя поне, че напоследък талията ми е ужасителна.

Днес ще се отдавам на шев и кройка, живот и здраве. Ще нося за подгъв новите си две гащи (ушити за жени, високи поне 1,90, върсус моите впечатляващи 1,60), както и ще прекроявам чаршафи с помощта на позната шивачка, ако намери време за мен. Изпаднах в дилема, която не успях да разреша - от чаршафите (големи торби, 200х200) ще ми останат парчета плат. Идеята ми е да направя и поне по 2 калъфки за възглавници от този плат, но пак остава. Да ги монтирам с бял плат и така да се получат още торби за одеало със същият мотив, или да ги нашия на безумно много калъфки за възглавница? Дилеми, дилеми...

# 26
  • Мнения: 599
Добро утро!
Споделям поредното гости.

ЧРД на Гери на VG!
Да ти е жива и здрава, и безкрайни радости да ти носи!   bouquet

# 27
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Споделям, че от както взех изпитите, мина напрежението и хората изпозаминаха ... малкия и мъжа ми и те - аз съм ужасно неадекватна ... имам цялото време на Света и вероятно цял ден ще кисна във форума  Close 

# 28
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650

Къде е Зуи да ни плясне линк с поздравче?


пляс

# 29
  • Мнения: 17 407
Честит рожден ден на Гери!. Дано  е поканила майка си на партито! Grinning Hug

Общи условия

Активация на акаунт