Биричка, картофки, плаж - за ВАРНЕНКИ не са мираж!

  • 17 571
  • 289
  •   1
Отговори
# 75
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
ние бяхме  по ЗК -нямаше нито Т нито нищо.Мина ги много добре.Аз лично няма да дам  толкова пари за ваксина при положение че пак се вдига от нея Т. Peace
Единственото хубаво е че имаше и още една компонента в нея Peace

# 76
  • Мнения: 518
Пентаксима е по изчистения и усъвършенстван вариант на ваксина с умъртвени щамове.
Разбира се ти си избираш кое предпочиташ - и тези по ЗК предполагам не са лош вариант Rolling Eyes Аз лично исках по добрия вариант и си я купих Hug Зависи и от финансите, и от личната гледна точка Peace
Веси, бравос за резултатите от първия месец  bouquet

# 77
  • Мнения: 1 554
Гали80,никого не си засегнала Hug, просто мен ме е страх от такива гадинки,така и не се наканих да го посетя терариума Crazy

# 78
  • Мнения: 376
иначе бебока е добре.Днес ходихме на имунизация - първа - ПХВ.АСега съм в размисъл дали да взема следващата ваксина Pentaxim дето се закупува или да минавам по тази от ЗК  newsm78
Мамите с бебета да дадат акъл  Hug

Ние си купувахме ваксината, защото по здравна каса нямаше умъртвена, а даваха живи капки. При тези ваксини важи правилото с каквато започнеш курса, с такава трябва да продължиш.....не е хубаво да ги сменяш. Иначе разликата между Пентаксим и Тетраксим е в това, колко компонентни са. И двете са еднакво добри, просто в Пентаксима има и Менингит, който за някой майки е определящ фактор да я купят, а за други е прекалено товарене на организма на бебето и я бият отделно по желание.  Peace

# 79
  • Мнения: 3 743
иначе бебока е добре.Днес ходихме на имунизация - първа - ПХВ.АСега съм в размисъл дали да взема следващата ваксина Pentaxim дето се закупува или да минавам по тази от ЗК  newsm78
Мамите с бебета да дадат акъл  Hug

Ние си купувахме ваксината, защото по здравна каса нямаше умъртвена, а даваха живи капки. При тези ваксини важи правилото с каквато започнеш курса, с такава трябва да продължиш.....не е хубаво да ги сменяш. Иначе разликата между Пентаксим и Тетраксим е в това, колко компонентни са. И двете са еднакво добри, просто в Пентаксима има и Менингит, който за някой майки е определящ фактор да я купят, а за други е прекалено товарене на организма на бебето и я бият отделно по желание.  Peace

Така е, само че по ЗК не се бие Тетраксим, а Имовакс /в крачето/ + Инфанрикс /в ръчичката/, т.е. има още една разлика - две убождания Peace.

# 80
  • Мнения: 1 554
добро утро

поради точно тази причина ,купих Пентаксим,аз съм боледувала от менингит Peace

# 81
  • Мнения: 2 960
Добро утро,момИченца!!!
Да ви почерпя днес за една прекрасна рожденичка -лъвица...прекрасна ,магнетична и очарователна МОЯТА МАЙКА МАЯ

# 82
  • Мнения: 617
Данинка, честита ти рожденичка
супер почерпка   bouquet

# 83
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Привет

Данинка, да ти е жива и здрава рожденичката!

Момичета, да ви питам - от къде мога да купя комплект кристални чаши ?

# 84
  • Мнения: 2 960

Момичета, да ви питам - от къде мога да купя комплект кристални чаши ?

Ако искаш да са стилни и луксозни в магазина" Наш дом"на Мария Луиза -след Донатело!!Има много красиви неща там ,но цените са доста височки.
А иначе сигурно има още десетки места по центъра и пазарчетата  с изгодни предложения!!!

# 85
  • Мнения: 94
Данинка,

да ти е жива и здрава чаровната мама, много да те слуша и да ти помага и ти когато трябва да си и отмяна  Flutter
ох, щще изпукам от жега в тоя хол, ей.   ooooh! Tired .хм, Алекс е време да яде, а той реши да спи.. smile3522голям е образ! а как заспива.. под напевните звуци на.. пералнята   washJoy
аз сега закусвам  Joy.. а имам да  wash 1dishes newsm79 1ironing newsm75 да видим кога ще изляза от нас, че имам и ходене до банката..

мацки със секцио родили, откога почнахте с коремните преси, бързо ми кажете..мойто gp кат ме шашна след 6 месеца.. #Crazy Whistling

# 86
  • Мнения: 2 960
мацки със секцио родили, откога почнахте с коремните преси, бързо ми кажете..мойто gp кат ме шашна след 6 месеца.. #Crazy Whistling
то все пак зависи от това как се чувсташ.аз лично започнах след месец и половина-два.В началото бях толкова стриктна и редовна...сега малко се омързеливих нещо!!!

# 87
  • Мнения: 125
daninka, да ти е жива и здрава майката! Да ти помага все така!
Карах колело 8 км. Сега 3 дена няма да стана от дивана  Mr. Green, но като датчанка съща въртях педали и вях коси...
Баткото ни замина на екскурзия за 3 дена. За 1 път се дели на мама от полата и е щастлив като елф на дърво, а аз  Sick

# 88
  • Мнения: 125
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=210453&pid=6887829
Бебе, апарат, кураж-за Ивка снимките навъртат стаж

# 89
  • Мнения: 2 960
iv4ok -снимките на принца ти са невероятно готини.много ме накефи-кучето специална порода ,с магарето и кокошките...абе супер синеочко!!!

Общи условия

Активация на акаунт