Кипърско мечтание, огряно от българско сияние. (11)

  • 14 208
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 456
Здравейте мили дружки!

Радвам се,че ви харесва заглавието.
Посланието на темата е да се опитаме да живеем в днешния ден и да се радваме на малките неща, които ни предлага живота, да погледнем и усетим уханието на розите, които цъфтят под прозореца ни, а не зареяни в необрозимото бъдеще да бленуваме за други райски градини.

 
Гугунче,благодаря за закусчицата!

Тихери, много се радвам, че се обаждаш. Вече реших, че си заминала на някъде. newsm78

Клавиатурата и мишката са си съвсем наред , ама аз кат` не съм свикнала с тях, щот` са на броточека.
Купил си нашия едно лаптопче, ама то няма кирилица, мишката една такава дето навсякъде върви кат` си мръднеш леко пръстчето щото е не класическа мишка, ами от тези на лаптопите де, сензорите. Ееее, в чудо се видях два дни в къщи.... #Crazy

Кати, какво ти е бе душице! Я, бързо едно чайче с лимонче и ще се оправиш!

Жужи, добре си се завърнала!

Блонди, как ли си го притеснила милия човек... hahaha
А, да ме светнеш пясъка на бургаския плаж също ли е черен?

Желая на всички ви приятна и усмихната седмица, изпълнена с вашите сбъднати мечти и много,много късмет!  bouquet

# 16
  • Мнения: 953
Здравейте и от нас.
Как сте момичета.
Честит имен ден на Лорка,със закъснение,но ще ме извините.
Да е жива и здрава именничката,много щастлива и обичана.
Жужи,браво че сте си изкарали хубаво.
На мен как ми се ходи на балкан за седмица - две,но с малчо не сме за никъде.
Много е кротък милия,но като си представя колко багаж трябва да помъкна и ми се отщява.
Догодина живот и здраве.
Аз също бях не добре миналата седмица,но си изцедих един лимон и се оправих за един ден.Големия също така го оправих пак за един ден.
Кате,лимони си цеди и пий.
Темичката е страхотна.
Браво на ввсички ви .
Весел ден и отивам ,че малчо се събуди.

# 17
  • Мнения: 577
Люси, усетих ,че си притеснена -защо не ти се трупат точки.... Stop Ей това го копирах от правилата на форума:     bouquet         bouquet            bouquet  Форуми, в които броят на мненията НЕ се отчита:

Правила, условия и указания
Клюкарник, Кино и телевизия,
Форумите за обяви,
Отчетните форуми (Очакващи през януари-април, май-август, септември-декемри, Родени през 2005, 2006, 2007, 2008, По градове, По държави, Имена)
Календар на събитията,
Татковци,
Дом и семейство (мненията в подфорумите Нашият дом и Хоби се отчитат)

Последна редакция: пн, 11 авг 2008, 15:59 от Жужи

# 18
  • Мнения: 903
Дзаааак, ето ме отново!

Първо да благодаря на Жужка и Деси за пожеланията към Лорка - нищо че са със закъснение, важното е, че са от сърце! Hug

Катенце, мерси за обстойния преводачески анализ, злато си ми ти! Flowers Bouquet  Пък за оная случка с чадъра на плажа, слава Богу, Лора още не ги вдява тия работи, пък и изразът е доста абстрактен.., т.е. криво може да бъде разбран само от мръсното подсъзнание на някой възрастен - та тя си го разбра точно в контекста на ситуацията.., ами ние с господина се сконфузихме взаимно... Blush.., ама карай. То застраховка срещу попадането в нелепи ситуации още не е измислена. #Silly hahaha

Муцинко
, незнам как е пясъка на Централния бургаски плаж, но там където ходя аз има и по-светъл пясък /в близост до брега/ и по-черен /по-навътре по плажната ивица/. ------ Пък това разяснение на заглавието на темичката специално за мен ли го направи Blush - мерси значи ако е така, ама нямаше нужда, макар чИ съм блонди схващам от намеци. Mr. Green

Иииииии пак се разплямпах и безмалко да пропусна да ви кажа това, заради което всъщност се включих ----> Урааааааа, компът ми заработииииии!!! Misc Ghost Шшшшттт, тихо да не го е уроки fingerscrossed на кака Блонди компютърчето сладкоооо!     Оказа се, че все пак проблемът е в нет-доставчика и след като подмениха кабелите в района /разбира се не специално в моя чест - явно са имали и други оплаквания/ всичко вече е ОК! Разгиле!

Оф, добре тръгна седмицата, та дано така да си върви!

Последна редакция: пн, 11 авг 2008, 15:37 от blondy-mamma

# 19
  • София
  • Мнения: 1 456
Браво Блондичке!
Сега отърване от теб няма! img]http://smileys.svatbata.org/set-01/128.gif[/img]

И да имаш да вземаш, изобщо не съм искала да ти намеквам
каквото и да било. Аз направо си ти казвам, като искам нещо. Peace
Това послание е за всички нас и най-вече за мен, щото на последък
се хващам, че порпускам "днес" заради "утре"!

# 20
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
МОмИчЕТА ...незнам дали е редно да се оплачем на МОДЕРАТОРИТЕ защото забележете и вашите мнения си седят на едно и също оооо в първия момент си помислих че е за ден т.е. днес колкото мнения си публикувал се броят за едно нооо май не е така щото видях на Гугунка и тя е с "0" newsm78 newsm78
Муце дай идея ... newsm78...как така пропускаш днес заради утре newsm78нещо не го схванах това.... newsm78
Блондимерси Embarassed Embarassedопитвам се да бъда полезна  bouquet..а за компа стискаме палци и шшшшт да не чуе че току виж се разсърдил и го подхване пак липсата #Cussing out
Деси тъй вярно отивам да си изтискам един лимон... Peace Peace Wink
Момичета Гери ще пътува към БГ на 24 август ако някой нещо иска да свирка  днес говорих с нея и ми каза да ви кажа а пък ще се връща в Кипър за работа на пълни обороти чак края на септември....  bouquet

# 21
  • София
  • Мнения: 1 456
Ами как? Просто пропускаш сегашното в правене на планове
за бъдещето. Не изживяваш пълноценно това, което ти се случва
сега запленен от това какво си планувал да правиш или пък какво си направил!
Е, те такива философски и разтегливи житейски размисли са ме обхванали. Mr. Green

А, за публикациите си нямам идея!? Дори не бях обърнала внимание, защото
нямам навик да гледам броя на публикацийте си.
Ето иначе една скорошна тема с такъв контекст.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=320681.0
Ако решите бихте могли да я ползвате и да попитате има ли друга
причина за различната бройка отчетени такива.

Последна редакция: пн, 11 авг 2008, 17:52 от Муци

# 22
  • Мнения: 577
Ооооо Муцка,разбрах те прекрасно.Нима говорим за едно и също нещо:``Живей за мига!``?Или ако си позволя да цитирам :
" ... но във тебе като рана

ще пари мисълта, че две неща

не можеш никога да си възвърнеш:

животът да избавиш от смъртта

и времето назад да върнеш.Петя Дубарова

  Ако греша-поправи ме.  Hug

# 23
  • Мнения: 903
И да имаш да вземаш, изобщо не съм искала да ти намеквам
каквото и да било.

Муцинко, душко ненагледна, изобщо не ми се вързвай Mr. Green  Нали знаеш приказката "Гузен негонен бяга" - та и мойта работа такава... Т.е. за мен повече от всички тук май важи бленуването за необозримото бъдеще.. Blush..  Давам си сметка, че имам все същите неща като преди /нищо не съм изгубила, благодаря на Господ за което/, но преди тези неща ми стигаха за да се чувствам пълноценен човек.., имах вътрешното равновесие... Но се появи тоя хубостник и ми преобърна света наопаки, накара ме да повярвам в неща, които смятах че за мен са несъществуващи, погребани... и вече няма връщане назад... И старите неща, които и преди имах и ми стигаха за да се чувствам цяла, вече не са ми достатъчни... Ей това е лошото.., ама мъча се да се справям някак със ситуацията. Rolling Eyes

Уффф, пак го задълбах, затова "счупвам" темата ---->
Катенце, върви засега пущината му /о, компютърчето на мама,о, не си пущина, не си /, та дано не се развали магията babydust7 ------- И по тоя повод нещо забавно пак да ви разкажа:
Днес вече от нет-доставчиците ми пратиха цял "отряд за бързо реагиране" Joy /щото това ми е вече третата "аудиенция" с тях, ама досега само по един техник пращаха/... Та единия стоеше долу да вкарва във външната кутия разните там джаджи, а другите двама горе правиха замервания и прочие магии на компа и по телефона го инструктираха колегата си отвън коя джаджа къде и кога да пъха... Въпросната външна кутия обаче се намира на едно дърво срещу прозореца ми на отсрещната страна на улицата и от там тръгва кабела към моя прозорец --- незнам дали си го представяте, ама кабелът е изпънат под ъгъл 30гр., ние сме на 3-я етаж... и примерно в случай на пожар тоя кабел може да изиграе ролята на авариен изход и да се спуснем по него като по лифт Crazy Joy Joy /всичко това ви го описвам за да добиете представа за "високото технологично ниво" на което моите И-нет-провайдъри доставят услугата си hahaha hahaha/ ... И като приключиха най-сетне, обадиха му се на оня на външната кутия... - и внимание, тук е черешката на тортата - и му извикаха: "Пешо, слизай от дървото!" rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao При което всички като прихнахме в смях... Аз идея си нямах, че въпросният Пешо е покатерен на самИ дървото като маймуна Monkey rotfImbo ...Ако знаех, щях да му предложа банан... rotfImao rotfImao ----- Е, поне едно не може да им се отрече на момчетата, че тоя път направиха всичко възможно да ми решат проблема, па дори с риск за живота на Пешо Joy Joy

Мдамммм, забавно беше, ама айде стига съм писала, че пак се олях...
Муце, идея си нямаш колко си права, че сега вече отърване от мен няма smile3508 smile3532

Лека вечер, милите ми!

# 24
# 25
  • Мнения: 39
Aaaa, така ми  харесвате вечееее! Много сме активни днес!   bouquet

Ха сега и аз отчет да дам. Станах рано рано и хайде на пазар newsm71. Заредих двата хладилника ,че едва се затварят. Нали искам мама да готви cook


Че като се прибрах, че като започнах  newsm75 newsm79 wash hang 1ironing 1dishes Та до 5 часа така...
После отидох на масаж ,направих едно спа набързо,направихме косата...и най-накрая седнах и си направих сега едно фрапенце.

Утре съм на едно обучение от работата цял ден, и вдругиден на летището чакаме мама  welcome

Катенце, май нищо не съм пропуснала от твоите нареждания,ама мама  каквата е  ooooh! все нещо ще намери кусур тя.

Блонди, ми то човек един живот живее,а сега ми времето докато не съм се заженила...виж как Деси иска на балкан да отиде ,ама с малчо не става Joy
Уффф, ще дойде и моята знам си аз... Joy

Жужи,мерси на инфото. Бях се притиснила. Ама не е честно то така,ааа,аз съм ентусиастка smile3521
Добре си починала ти. Дъжд? Не съм виждала от 5 месеца...радвайте му се newsm53

Хайде пожелавам на всички приятна вечер и успешна седмица!  bouquet

# 26
  • Мнения: 221
Здравейте,момичета!
Аз от много време не съм се включвала,но ви чета редовно WinkНа 13.08 летя за Кипър,където ще ме чака моят любим,но за жалост ще се наложи да се върна на 20.09.Сега трескаво приготвям багажи и не мога да повярвам ,че само след 2 дни ще бъдем отново заедно Praynig

# 27
  • Мнения: 0
Добър вечер..
Я да ви проверя кой е на линия? Naughty

МоРсКа СиРеНа здравей,ти от Варна ли си,защото и аз от там се озовах тук Simple Smile

Katy6
 Радвам се че сте одобрили на снимките нищо че още си нося излишните килограми от бременоста и не съм никак за плаж,ама.. Embarassed

Тихери,мила верно немога да те засека в skupe..каде се губиш по трасето..?

blondy-mamma явно банския си варши добре предназначението ,щом има желаещи да ти забият ЧАДЪРА Wink
Лека нощ ...многоооооо цунки...

# 28
  • Мнения: 577
МоРсКа СиРеНа ,много се радвам за вас!!!Весело изкарване,незабравими моменти и много щастие ви желая!И в най-скоро  бъдеще да бъдете ежедневно заедно!   
Еййййй, Люсинка,  аз съм в грешка мислех,че маминка пристига в сряда.Но нищо-важното е ,че ти вече си подготвена.Кви са тия 2-ва хладиника за които говориш.???????? Бооооооожеееееееее,ти ме попиляяяя...........аз един пълня и като знам какви пари оставям,и какво има вътре............... Аааааааааааа твоя хазяин  е  за обесване .... 
Блондиии, с много екстри си вече ,пиленце!Не ме е страх вече за теб!!!!!И аз съм   на третия етаж,ама авариен кабел немам-----------имам УЛУК   -ама зор ако видя той ще ме спасява Аййййййййдеееееееее честито за новите  ЕКСТРИ покрай РС-то.

# 29
  • Мнения: 903
Отворете очички, бг-кипърски мечтания и сияния мои,
хайде ставайте - закуската и кафето са сервирани!

Бон апети, както се казва!

Пожелавам ви приятен ден и хуквам по задачки-закачки...
...сега бързам, но по-късно ще се включа в типичния ми многословен стил.
Joy

Общи условия

Активация на акаунт