Хоп отляво, хоп отдясно ОКТОМВРИЙЧЕ рита - става тясно!

  • 15 227
  • 296
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 40
Добро и от мен! Днес станах късно, че снощи ударих две коли и цяла нощ не сме спали...То не бяха ритници, салта и премятания..Та сега гледам времето навън - супер..едно такова прохладно..Ей така да е постоянно - няма грешка.
За шофьорските курсове - мисля, че за всичко си има време, не бих се хванала в седмия да въртя волана и да се уча. Не че в момента не карам, ама го правя много рядко. Иначе идеята да се изкарат е супер, само че когато сме спокойни и съсредоточени. Че всякакви ги има по пътищата  Shocked
Аз се заемам с говенето. Хайде до скоро.

# 16
  • Мнения: 269
Ето ме и мен.Днес сме оскъден състав.Аз пък вчера се разцепих от чистене,уморих се както не трябва и днес смятам цял ден да се излежавам.Добре си каталясах през деня, но вечерта на сватбата успях да издържа. до 12ч..Беше много красива сватба и ми беше толкова мило,защото са ми близки приятели и много си ги обичам.Е,мина както всяко хубаво нещо бързо.Но в неделя имаме още една сватба,така че пак се готвя за веселба.
Жалко ,че в това приятно прохладно време не си организирахме кафе в Пловдив.Живот и здраве другите почивни дни.
Айде приятна почивка на всички!

# 17
  • София
  • Мнения: 183
Галакса, каква кола си пила бе душа. То и без това не може да се спи, а ти си се довършила. Пробвай моята рецепта с бира преди лягане  Crazy Аз изпих снощи една малка чашка и дали заради това или заради прохладата спах като къпана. Гледам, че и вие сте поспали добре, май от хладинката е било.

Алис, незнам защо реши, че съм специалист на тема вена кава ама да кажа каквото знам  Mr. Green Аз доста време можех да спя по гръб и не ми е пречело. Сега на моменти ми е комфортно, но в повечето случаи се чувствам все едно слон ми е седнал на гърдите и се задушавам. Според мен в зависимост от позата на бебка в тумбата вената не винаги е притисната. Доки онзи ден ми каза, че при притискането на вената се спира кислорода до бебето (в книгата ми пише, че не е много страшно или фатално, но не е за препоръчване), но природата го е измислила да създаде дискомфорт и на майката та да се сети да се обърне настрани. Затова ако се чувствам добре си позволявам да си полягвам по гръб.

Мис, ти голяма сватбарка стана. Я  дай да те видим как щурееш с тумбата.  Simple Smile

Ние продължаваме с опаковането на багажа. Всичко е в чували. Мъжа ми се смее, че приличаме на бунище. Барем една машина за балиране да имаше да става по-лесно  Laughing

# 18
  • Мнения: 88
 waveyкак сте днес ? Тумбачетата спокойни ли са?Моя бебо 2 дни неможе да си намери място направо ми посини ребрата с тия ритници boxОх незнам как спите по гръб аз немога имам чувството че се задушавам.Наистина е най добре да се спи на лявата страна,като лежите на дясно или ако бебо е разположен там ще ви е много по некомфортно отколкото от ляво.Отдясно имало някакви нервни окончания или нещо такова и когато се притискат дишате по трудно и се чувствате по неудобно.Поне така ми обясни моята акушерка.Моя бебо в началото беше от дясно и се чувствах много по уморена и дишах много по трудно от колкото сега може би наистина има нещо или аз си въобразявам newsm12

# 19
  • Мнения: 88
Абе дунди от къде ги намирате тия апликазии за стая newsm12.Кажете ми в Варна от кои магазин да си купя newsm17 smile3503

# 20
  • Мнения: 558
За спането по гръб, не ща да всявам паника, но и в моята книга "Бременността- седмица по седмица" пише, че е препоръчително да се избягва. А, и доктора, ме предупреди за същото преди доста седмици. Иначе на мен ми е удобно, ама не смея. Забелязала съм, че и бебката започва много да блъска отвътре ако легна така...  newsm78
Ако намеря време, може да сканирам страницата...

Аз вчера пак пазарувах из нетя, и там имаше разпродажби, от които умрях от мъка, защото видях карираните бермуди с джобчетата за нашия батко намалени от $14 на $3... и к'во да направя- взех му същите, ама друг цвят и по- големи, да не ме е яд:
- ето ги... малката и тя намаза нещо подобно: А пък това якенце ми излезе $5 и е за 5 до 7 килца девойка- ще го носим в "студените" месеци Wink...
Изобщо тактиката ми да пазарувам дрехи на разпродажба според размера, който биха носили съответния сезон ми се вижда доста успешна, защото се спестяват в пъти повече кинти и не бързам за нищо... Simple Smile, а се снабдявам с качествени и маркови дрехи така... Е, понякога си отпускам душата и ако нещо мноооого ми харесва го взимам и без да е на разпродажба де, не съм чак такава циция Simple Smile. Ох, отплеснах се, а и май съм във фаза, нещо, защото планирам едно вършеене из магазините след малко.
Приятен ден на всички и не се преуморявайте!

# 21
  • Мнения: 1 020
Ех Софко и при нас да имаше такива намаления Simple Smile
Мими, Пуки беше дала един сайт, от който е купила апликации. Мисля че в предната тема беше Simple Smile

# 22
  • Мнения: 275
Честит рожден ден на Feel_U със закъснение. Желая й леко раждане и да запази лъчезарността си за много, много дълго Simple Smile



Два дни бях командирована при племенниците ми. Невероятно ме зареждат тия деца -
като терапия ми е времето с тях. МНого добре се чувствам сега.

Малко ме помързява, а и ме чака опаковане на багаж. Лошото е, че не знам откъде
да започна и затова отлагам. Но нямам много време - следващата неделя отпрашваме
към Добрич. Simple Smile

В предната тема си говорихте за оплаквания. Аз наистина нямам оплаквания.
Подуват ми се краката, но това е само когато съм дълго време седнала - обикновено
на работа. От жегата ми се доспива по-честичко, но други оплаквания нямам
абсолютно никакви засега  Praynig Дори вече настроението ми е завидно стабилно
Силно се надявам и раждането ми да е леко.

Мая, честито момченце Simple Smile
Майлили, честити обеци Simple Smile
Шивани, радвам се да те чета отново Simple Smile

Пропускам нещо. Ще ме извините.

# 23
  • Мнения: 42
Здравейте момичета!
Аз най-накрая се прибрах след страхотна почивка! Първо в Търново после Трявна където се видях с много добри приятели, които живеят в чужбина и накрая три дни на палатки на кара дере! Беше много релаксиращо! Сдобих се със сума бебешки дрешки и играчки, ще кача снимки по-нататък! Сега и мен ме чака голямо чистене, че всичко е потънало в прах ... Честит рожден ден на Feel_U и от мен макар и със закъснение  bouquet! Първо ще изчета писанията ви и после ще се включвам по-активно, да не се повтарям...
Във Варна скоро ще завали... Praynig

# 24
  • Мнения: 1 020
shikimiki добре завърнала се вече отпочинала и заредена с енергия Simple Smile  Hug  bouquet
чакаме снимчици да знаеш и от почивката и на дрешките Simple Smile
syconium хубаво е че и ти си починала... ама имаш само 1 седмица да опаковаш багажа? Пожелавам ти успех, сигурно си доста по-организирана от мен в това отношение, защото аз 3 дена си оправям багажа за 5-6 дена почивка на море  #Crazy

# 25
  • Мнения: 966
Здравейте момичета  Hug
Отново съм на линия  Grinning
Почивката мина много приятно,но щом се върнах взех да се ядосвам пак за ежедневните неща......
Вчера се опитах да прочета част от старата тема, а днес направо се разписвам в новата,а после ще прочета.
mylili Първо да ти честитя обеците  Simple Smile знам какво ти е и мен ме тормозят с разни неща роднините и хич не ги интересува как съм после аз  Confused Ама уж се старя да не си го слагам присърце,но тия дни не успявам.
Вече и аз имам оплаквания......От два дни ме тормози нощно сърцебиене защото все през деня се ядосвам за нещо ...уж незначително ама чвно вечер го изживявам.Вчера  пих валериан и успях да заспя спокойна.
Feel   ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН   bouquet  Пожелавам ти здраве,щастие и сладко октомврийско бебенце!

Пъпчето ми е оптегнато,но не е изпъкнало все още.Скоро и това ще стане.Предната бременност към 8м. изпъкна.Не се притеснявайте няма да се отворят.
За ходенето до тоалетна зависи колко съм пила течности ,но по 2-3 на нощ има.
Мая честито момченце  baby_neutral
Ще бягам,че дъщерята се люти и иска да излизаме вече на люлките и пързалките.
Мис Фери времето наистина е подходящо за среща.Хайде може да се организираме нещичко другата седмица.

Последна редакция: нд, 10 авг 2008, 17:27 от Zorri

# 26
  • София
  • Мнения: 183
Шики, добре завърнала се  Simple Smile Голяма си лудетина, пак на палатки  Mr. Green Радвам се, че се чувстваш добре.

Софко, много готини панталонки и якенце. И аз смятам, че можем да ползваме намаленията и да пазаруваме качествени и ефтини неща в перспектива. Въпреки че още не съм наясно с размерите, добре, че пише ориентировъчно за колко месечни бебета са  Laughing Но и половината да не ни станат, на цените на които са купени останалите неща пак си е далаверско.

Зори, добре дошла! Ами трябва да се учим да не се ядосваме заради другите, ама нещо хормоните ми пречат в момента. Задуха и сърцебиенето май са нормални за този етап, много е неприятно.

Сикониум, леле и теб те чака опаковане на багаж. Ние в момента това правим - мъжа ми опакова, а аз съм качествен контрол и давам мъдри съвети  от дивана Mr. Green Всичко е на вили мотовили, но надявам се скоро всичко да си легне по местата. Като си спомня навремето как дойдох в София с три сака, сега багажа се е умножил многократно. А съм човек, който определено не обича да трупа непотребни вещи.

# 27
  • Мнения: 10
Хопа тропа и аз да се намърдам Simple Smile
за спането поп гръб и аз знам че бебо може да притисня някои оргни на мамчето и затова не се препоръчва Simple Smile но аз често се събуждам така Simple Smile
мммммммммм да тука прохладата е много приятна Simple Smile след малко чистене и почивка се заамислям за вечерна разходка из квартала Wink
хаххаааааааааа това с багажа ми е така познато Simple Smile ние нали правихме ремонт и като видяхме колко щуротий сме натрупали направо се учудихме Simple Smile
mylili записвам се с теб за йога Wink Peace
голям купон ще стане  Hug ами аз вече не мога да се похваля с подути глезени Simple Smile хаххаа ами от тях просто няма и следа Simple Smile
шикимики радвам се че така си си починала   bouquet айде чакам снимките Simple Smile умирам си да ви гледам мацки Simple Smile

# 28
  • Мнения: 156
Шики, Зори добре сте се завърнали Hug Радвам се, че сте си починали Peace

# 29
  • Мнения: 44
Шикимики,Зори добре дошли !Дано да сте си починали добре .Качете по някоя снимка да ви се порадваме малко!

Общи условия

Активация на акаунт