Включвайте се в септемврийския облог - кой ще бъде първият бебок!!!

  • 15 287
  • 291
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 193
Момичета, Дидка ми се губи нещо... Някоя да я е чувала тези дни?
Ами аз предполагам, че посещава Стели, нейната приятелка с Дара, понеже тях нали ги изписаха от болницата.Иначе преди ден два писа в сватбения форум, ние понеже от там се знаем с нея.

# 61
  • Мнения: 822
ОЛЕЕЕЕ момичета, започна се!
Честито бебче на мама Марина! Да е жив, здрав и много послушен! Да расте умен и красив!        newsm51

Леле.... нямам думи, много се радвам, че вече си имаме първото бебче в тайфата! Айде, Асе, ти си наред сега! И не се притеснявай, всичко ще се нареди по най-най-добрия начин и за теб, и за малък Любчо!   Heart Eyes

След малко ще оправя списъка, че точно сега съм зависнала над печката и довършвам една мусака...

# 62
  • Мнения: 11 334
Боже, не мога да повярвам, че си имаме вече бебе в отбора! Рева като магаре от радост.
Честито Марина! Живи и здрави!  bouquet Hug

Асе, стига се кахъри мила! Всичко ще си дойде на мястото!
Муц, извинявай, че съм пропуснала, че питането е от теб, важното е, че си разбрала. Ако имаш още питанки - насреща съм!
Дани, ти ме хвърли в тъча с тая питанка за сянката. Досега сянка съм снимала само веднъж и то с много силно насочена светлина - виж
Мисля, че ще можеш да се справиш без светкавица, но гледай да е много силна светлината.
Роси, честито и горчиво!  bouquet

# 63
  • Мнения: 4
Асе, гледам, че както сама си се разтроила, така сама си се и успокоила и си се навила, че всичко ще е наред с теб и Любчо, независимо как се появи той. Ето такива хора харесвам - положителни и силни! А това, че всички "колежки" те подкрепяме и ти ти пожелаваме само най-доброто, това е бонус към твоята собствена нагласа. Ти си супер! Плача ти е бил временна слабост, от която всички имаме нужда понякога. Барабар с цялата тълпа - гуш и от мен!  Hug
 И утре със Сончето да не кръшкате, а да дойдете! Че, май това ще ни е за последно с големите пупи  Wink
Mariam, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, на майката героиня!!!
Лили, ЧРД и на теб, на патерички!

Бръм, камизолката е направо...   superuu
А малкия беб Георги да расте здавичък и мнооооого да слушка мама Марина! Искаме снимки!!!

# 64
  • Мнения: 822
Шмат, тази камизолка е номер 1. Мъжът ми ще припадне като му я покажа , той нали е моторист... Simple Smile Ние имаме един приятел, който има преса за правене на щампи... ще взема да го агитирам да ми направи по-интересни на бебо камизолките Simple Smile
Честито начало на официалния семеен живот на РосиКа! Да се слушате и да се уважавате, и само хубави мигове Simple Smile

Момичета, открихме сезона, с малкия Георги  Mr. Green  Записах го към началото на темичката! Ако някой иска да добавям нещо, или да поправя нещо, моля да каже, че на мен ми е сефте да пускам тема  Grinning
Аз си взех две нощнички за болницата... Чудех се дали да си вземам вече и превръзките и лигнина и другите атрибути, майка ми вика да чакам още малко... За къде да чакам, то взехме да раждаме вече...  Crazy  Още утре ще си донаглася багажа, че не остана...

# 65
  • София
  • Мнения: 7 673
Мда, нека да е юник първа на 21.08. Heart Eyes  Praynig
Бора, благодаря ти за труда   bouquet
Трудът по новата тема  bouquet е на моарейн! Благодарим
Редактирах се  Embarassed
Да е жив е здрав малкият Георги на Марина   Heart Eyes
Боже, и аз ревнах като магаре  Embarassed Бременна ни работа  Wink
моарейн, щом питаш, според мен добави термина на Марина, след датата на раждане.

# 66
  • Мнения: 21
СТРАХОТНА НОВИНААААА
 newsm44  ylinfant stork-boy Tada newsm74
да й е честит сина на мама МаринаМарина и много да я радва

леееллеее днес всички плачем от щастие
 Mr. Green Heart Eyes
оохххх почнаха се бебоцитеееееее baby_neutral

Роси, честито и на теб. Желая ти леко раждане и прекрасно бебенце да са началото на един невероятен семеен живот  married

# 67
  • Мнения: 1
Ех, че хубаво -

ДА Е ЖИВО И ЗДРАВО ПЪРВОТО СЕПТЕМВРИЙСКО БЕБЧЕ! НА МАМА МАРИНАМАРИНА БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ, ПЪРВИТЕ ГРИЖИ ПОКРАЙ ГЕОРГИ ДА МИНАТ С ЛЕКОТА И ЩАСТИЕ! ЧЕСТИТО!!
  newsm51 newsm44 newsm10

Маминки за утре, ще се постарая да отида по-рано в Мис Каприз, че се заформяме голяма дружина  newsm10 Радвам се много  Heart Eyes

Ирини, благодаря ти много, дано наистина Адриан дочака 1.09 Simple Smile Много искам да стане така  Praynig



# 68
  • Мнения: 571
Ехеееее да ни е честито първото бебенцее newsm44 newsm44 А а аз спя и изпускам!!
Да е жив и здрав прекрасния малък Георги!! newsm51На мама бързо възстановяване и много скоро да се появи да ни разкаже!!ООхх как се развълнувах  smile3518
спомням си преди две седмици как казах че очаквам всеки момент/до две седмици да имаме бебе/
За облога Вече си мисля че може да не са Асето или Ваня  Whistling
Асееее маминка да си ми жива и здрава и ти и бебето другото не е от значение!!Добре че си се наревала така си изляла всичко негативно от себе си Hug!Важното е бебето да се появи на бял свят здраво и майка му да си го гледка другото-ама как ама защо не е от значение  bouquetВсичко ще бъде наред!!И с двамата!!!
На милата ни рожденничка да е жива и здрава и много щастлива покрай дечицата и съпръга си  newsm59 newsm51
Още щях да пиша ама ей на новината за бебето ме хвърли в космоса
Момичета започна сееееееееееееееееее newsm44 smile3521 newsm53

# 69
  • Мнения: 14
Хе хе хе! Имаме си вече първо бебе в септемврийския отбор! Честито на мама Марина! Бързо възстановяване и много да я радва бебчо.

Лили, на теб горчиво!

Асе, важното е че сега си спокойна. Всичко ще мине добре, ще видиш  Hug

И още нещо исках да пиша, ама ........ емоциии Simple Smile

# 70
  • Мнения: 125
Цял ден се дзверя в тия  списъце с необходимите неща за болицата. И искам да питам най-вече за едно нещо - НЕОБХОДИМ ЛИ Е ГАРМАСТАНА НАИСТИНА? В сми, ако трябва да го купя утре и да се мажа. Или след раждането трябва веднага да се започне?

# 71
  • Мнения: 2 123
Бръмби /нещо Шматка не ми звучи хубаво/, Гармастанът категорично не ти е необходим! Както и Асето много пъти подчерта, това е възможно най-кофти крема за гърди. Купи си или Авент, или Лансинокс. Те не ти трябват за самото раждане, разбира се, но пък конкретно крема на авент се намира трудно, а той е най-добър, заради което по-добре си го приготви отсега.

# 72
  • Мнения: 4
Цял ден се дзверя в тия  списъце с необходимите неща за болицата. И искам да питам най-вече за едно нещо - НЕОБХОДИМ ЛИ Е ГАРМАСТАНА НАИСТИНА? В сми, ако трябва да го купя утре и да се мажа. Или след раждането трябва веднага да се започне?
Бръм-Шмат, Асето ни е забранила да се мажем с това!  Naughty Трябва да я слушкаме, за да папкат бебоците млекце от мамите  Heart Eyes
А, ето, че Ирини ме е изпреварила Simple Smile

# 73
  • Мнения: 125
Това исках да чуя! Мерси!
Абе имам и аз такъв спомен, ама...шматка Simple Smile
А иначе - наричайте ме както ви е кеф Иринии. Аз реагирам на мнооого имена и прякори Simple Smile

# 74
  • Мнения: 6
Хайде момичета,

утре ще отпразнуваме първото бебче в групата Hug

Предлагам в 9.30 в Мис Каприз. И аз смятам да отида малко по-рано, за да запазим хубава маса. Миналия път имаше над 100 мами и не беше особено комфортно.

Общи условия

Активация на акаунт