Кекс с босилек пригответе, АВГУСТ да не изтървете

  • 13 576
  • 301
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2 376
smile3525Честито на всички нови мами и бебета - да ви върви по вода! newsm51

Според болничния график Марулка сега трябва да яде, ама тя спи като за световно Simple Smile Хич не ни бива по режимите, ама и с тая добавка е голяма досада. Никой не те натиска да дохранваш в прав текст, обаче настоятелно предлагат. Освен това трябвало по 5, максимално 10 минути на гърда и колкото е изсукала - толкоз, останалото да го дохранваш  Crossing Arms Rolling Eyes Иначе правят забележки, че щели да ти се разранят зърната, блабла. Мои са си зърната, ще си правя, каквото си искам с тях. Като ги издебна, Марулка виси и по един час на гърда, обаче проверките и коментарите ме дразнят. Аз съм се настроила за нонстоп кърмене у дома първите седмици и искам да си ходя вече. За гушкането също има коментари  Rolling Eyes И от какъв зор беше рициновото масло сутринта, никой не знае (за мен, не за бебето).

А бяха уж приятели на бебето, няма що! Коте, вярвай на инстинктите си и храни бебчо колкото му коремче иска! Природата си знае най-добре! Няма какво да се криеш, бебето да не е тяхно!

Милички, аз ако днес тръгна да раждам, ще трябва да е на улицата  Confused Фирмата дето ни прави газовата компания след като ме мотаха един месец, днес изтърсиха, че ми държали докумените, понеже не сме били платили и те нямали гаранция, че ако довършат, ние сме щели да платим  smile3511 .  Егати смешните "бизнесмени". За съжаление, първо трябва да съм сигурна, че всичко е завършено всрок, преди да се разправям.

Пухи , добре дошла в отбора  Simple Smile


Честито на Бобито и Бубито ! Simple Smile Много късмет на малките слънчица и да топлят сърчицата на своите мами!

Мелфин, мила, за да измерят бебето превръщат едни милиметри в дни. Котката ще ме извинява, ама лекарите не са математици (обикновенно). Зависи как е настроен апарата. Така че споко напред, мисли положително. Виж ни нас с тая малка глава и дълги крака Simple Smile)) не може едни ританки да му купим на детето  Joy .

Ние вчера ходихме при една алерголожка, която като ме видя ми наговори хиляди ужасии за евентуалните проблеми при раждане и какво едно време правили, едва я върнах към темата! Ей народа съвсем е изкукал.

# 256
  • Мнения: 207
Ние вчера ходихме при една алерголожка, която като ме видя ми наговори хиляди ужасии за евентуалните проблеми при раждане и какво едно време правили, едва я върнах към темата! Ей народа съвсем е изкукал.


Брит миличка, мисля че и преди си споменавала ходене при алерголог, ама за какво е това? Нещо свързано с раждането ли е? Мен защо не са ме пратили?

# 257
  • Мнения: 26
Включвам се пак за да предам на всчки Ви сърдечните поздрави на Мамадона. Те с Денис са добре, гледкат се, разхождат се и се слушкат. Очакваме скорошно включване.

# 258
  • Мнения: 207
Гледам адашката Миме_то е он-лайн. Дали няма да ни се похвали с нещо?  Wink

# 259
  • Мнения: 2 376
Мелфин, не знам защо. Предполагам, защото съм казвала на ЖК-то, че съм алергична към риба и лидокаин , а докторът все му се иска ако може секцио и това е за да може, ако се наложи спешно.
То всъщност е безсмислено, защото нито един анестезиолог не би признал това изследване, но аз се навих, че да си знам за мен.
Платих едни 30 лв и сега знам, че съм алергична към риба и имам "нисък праг на поносимост към лидокаин и химически препарати" с една дума добро обоняние, затова не ги понасям  Mr. Green Това разбрах Simple Smile

# 260
  • Мнения: 0
Котката Марта - и с мен беше така във Вита. Уж частна болница, уж по-разкрепостени, а имаше точен режим на хранене на бебето по часове и указание да го храня по 10-на минути най-много. Аз обаче си го хранех колкото душа ми иска, докарах се разранени зърна, но със силиконовите накрайници вече сме о.к. и засега се кърмим успешно. Тъй като и аз бях със секцио след много препирни се съгласих да му дават изкуствено мляко - просто много ме болеше и виждах че не съм способна да го изхраня сама. Като се прибрах в къщи, обаче, му дадох от млякото на първото хранене, след което прибрах кутията и каквото Бог дал. Гледам да не се затормозявам колко яде на всяко ядене, защото знам, че това е единственият начен да се кърмим успешно - като не мисля за мерки и теглилки. Дъщерята я кърмих 1 година, като до 6м не съм давала нищо освен кърма - не вода, не чай, не биберон. Така ме инстструктираха в Белгия, кадето се роди тя. Да видим сега докъде ще я докараме, като все пак давам и вода и чай и биберон.

# 261
  • Мнения: 276
Честито на всички мамита.Да ви попитам по колко АМ давахте на хранене на бебе на 10 дена.Много се обърках с тия милиграми.Аз му давах отначало 30 мл.,а сега му увеличих на 40.Незнам дали е правилно

# 262
  • София
  • Мнения: 1 338
Момичета, аз съм в много кофти настроение Confused Днес тоновете на бебо бяха добри, имаше и контракции някакви. После на прегледа при акушерката се оказа, че това отворче за разкритието, което успя миналия път да изтегли напред сега пак се е прибрало назад и... прегледа беше адски болезнен Sad От някъде 40 мин. имам някакви контракции на по 5 мин. ама едва ли са родилни.. ако не родя до утре, когато е следващия преглед ще си искам секцио. Неискам система, защото съм сигурна, че с нея ще се мъча много Confused

Ау да се оплача от една сестра в Шейново, която вчера ми прави записа на тонове. Та направи ми го тя и ми каза да сляза долу на касата да платя и после да кача фактурата, слезнах, платих и качих фактурата като я додох на една друга сестра и всичко ок. Днес отивам и тази ми вика: "Ти вчера качи ли фактурата?" и аз и казах, че съм я качила, а тя: "Аз като питах ми казаха, че не си" и аз от там и викам: "Искате ли да слезна да я взема от съпруга ми, който е долу!??", а тя: "Не!!" /става въпрос за оригинала, защото копието се дава на тях, а аз вчера го оставих там/. После като се обадих на моята акушерка и тя ме пита дали е вярно, че вчера не съм си платила записа. Е бях бясна на оная тъпа руса лелка #2gunfire #Cussing out
И вчера като разбра на колко години съм ми вика: "Е, за какво ще раждаш???" #Crazy
Днес пък една друга се скара на една друга жена, която беше дошла за запис на тонове - как сме можели жените да идваме по това време, на тея 40ет градусови температури да се пържим Shocked все едно тя се пържи вместо мен.. ебаси и хората, ебаси и чудото #Cussing out

Извинявам се за негативния пост ама днес ми дойде малко в повече всичко и трябваше да си излея душата на някои Confused

# 263
  • Мнения: 2 376
Коте Марта, я кажи, дават ли ти бебчо през нощта?

# 264
  • Мнения: 207
Оооооооооооооооооооо, Интрига, недей така  Hug Не се ядосвай за глупости, защото тревожиш бебчо така, а не си струва. Остави ги тези сестри комплексарки. И аз в МД се нагледах на такива. Ама ако на тях им плащаш с друго око ще гледат на теб  #Cussing out Мисли позитивно, без значение по какъв начин ще родиш. Нали все пак крайния резултат е най-важен  Wink Сигурна съм, че скоро и ти ще гушкаш бебче  Praynig

# 265
  • София
  • Мнения: 754
Честит Александър на Бобито  smile3525 Да расте здравичък, добричък и умничък Simple Smile Мама да е все така изпълнена с щастие и бързо да се възстановява  Hug

Днес все царствени имена  Grinning

Меган, направо ни разби с таланта си  Grinning Поздравления  Grinning

Ася, мерси за поздравите Simple Smile

Теди, за съжаление не мога да съм ти от полза с дозите на АМ, защото нище не се сещам, а и по това време с Лори се кърмехме все още. Като гледам и тук повечето мами кърмят, но дано някоя се сети нещо Simple Smile

Интрига, пак сдаваш фронта - недей така бе Simple Smile Верно това чакане ни изнервя, но все пак скоро ще дойде и нашия ред Wink Бъди спокойна, за да е спокойно и бебчето в теб  Hug

# 266
  • Мнения: 1 266
Коте Марта, я кажи, дават ли ти бебчо през нощта?

Не, вземат ги към 23 ч. и ги носят в 7 за първо хранене - гладни. Явно им изпускат едно нощно хранене, което е добре - сутрин са будни и стръвни, а не успани. Ако си вземеш ВИП или Лукс-стая, могат да ти го оставят.

# 267
  • София
  • Мнения: 754
Интрига, понеже в поста ти стана въпрос за годините, та се сетих да кажа да ми корегираш годините като (ако) пускаш следващата тема - вече съм на 32г.  Flutter на 20 юли ги докарах Wink Лелеее, аз без малко съм на два пъти повече години от теб - кога ги натрупах  Rolling Eyes

# 268
  • Мнения: 2
Честити бебчета на Бубито и Бобито!!!  bouquet
Да са им много здрави и послушни и мноооого да ги радват,а на мамите бързо възстановяване и много целувки!
newsm51  love001 smile3501
Меган,ти си била скрит талант-много готини пожелания! smile3501
Асе,благодаря за поздравите-поздрави ги и ти от наше име!  bouquet
Интрига,напълно те разбирам-поставили са те в много неудобно положение! newsm61
Днес тая същата лелка(една мургава с къса руса коса,нали) и на мен и едно друго момиче,много "загрижено"ни направи забележка къде сме тръгнали в тия жеги...И аз и викам:"Е,нали след 11ч?",а тя "След 11,ама в тия жеги,вие мислите ли с главите си..." #Cussing out
А по повод плащането,ти като им занесе фактурата,не те ли записаха в една тетрадка-там даже и ЕГН-то ти записват  bouquet
А тая дето се е заяла с теб,ако не е една яка кака,те па на #2gunfire Тя и мен много ме дразни...Не им се впрягай,а другия път иди и им покажи фактурата,да не се правят на интересни,ааа ма ха... smile3512Освен това,аз знам,че и горе при тях си се плаща на място-на к'ви се правят??? Свиркай си smile3503

# 269
  • София
  • Мнения: 1 338
Ками, ми аз вчера като си платих на касата само качих копие от фактурата никъде не са ме записвали, но днеска си платих на място и ме записаха в тая тетрадка и ЕГН-то ми искаха. Стана ясно, че ония вчера не са се разбрали, но аз много се ядосах.. абе айде са с тях ще се занимавам.. като ги мързи да работят да си стоят вкъщи гладни..
Теди, мила попитай в кърмаческия.. там със сигурност ще ти помогнат Hug
Си Кей, готова си, мила Peace

P.S. А какви са тея контракции, където са ме хванали, а нямам никакво разкритие незнам??? Thinking
Днес след прегледа се оказа, че само шииката се е поизгладила.. е и това е нещо - пак по-добре от нищо

Последна редакция: пт, 15 авг 2008, 21:36 от IntRiGa_GirL

Общи условия

Активация на акаунт