Секс при 50 годишните?

  • 41 847
  • 330
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 898
Определено заглавието не е коректно.
Аз си мислех че ще се пише за секса при петдесет годишните, а в действителност няма нищо такова.

При мъжете от 50 нагоре не мисля че може да има някакъв сериозен проблем и в желанието и в моженето, е зависи мъжа как се грижи за себе си. Била съм с мъж с 21 години по голям, и определено ми беше доста хубаво

Интересува ме при жените. До колко се чувстват желани след тази възраст.
Отвори си тема по въпроса. Така най-накрая излишните коментари от тази ще си намерят мястото и попрището за изява.


Благодаря за съвета!
Определено темите които съм отваряла обогатяват със знания. А не сая като тази - празни приказки.

# 316
  • Мнения: 289
Че какво толкова е станало.Жената правила секс,голяма работа.Вие в този офис май си нямате друга работа.Браво на жената,щом още може лошо няма.
Не съм прочела всичко но е достатъчно и заглавието Heart Eyes

Ей туй е проблемът на 90% от пишещите в темата, да ти кажа  Wink
Иначе нямаше да има десетки безсмислени постинги с дежурното "Жената правила секс, голяма работа", това всички го знаем, и не вядах някой да каже, че "жената" е направила лошо точно като е правила секс. Говорим за нещо съвсем друго, т.е. говорехме, щото аз поне бях дотук  Mr. Green като гледам, ще трябва да се изреди целия форум и да отбележи, че в секса на 50 няма нищо лошо, все едно че не го знаем всички  ooooh!

# 317
  • Мнения: 668
Мила нямам намерение да чета 16 страници само заради това,че авторката не е подбрала правилното заглавие.

# 318
  • Мнения: 25 744
Е, тя ако го беше подбрала, нямаше сега да са 16 страници.  Laughing

# 319
  • Мнения: 3 675
Че какво лошо има на жената, и тя е човек, като е на 50 години, да не е монахиня я. Mr. Green

# 320
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Мненията са като задниците. Всички ги имаме, но не винаги е уместно да ги показваме.

# 321
  • Мнения: 166
Ааааа, не! Отивам да отворя тема, в която да си говорите за секса над 50. И задници може да показвате, и снимки, и опит да обменяте, и на език и пози да ни понаучите - кой каквото му душа иска - давам безгранично и безусловно поприще за изява! А тази тема е за заключване, струва ми се.
Хайде, ще ви видя в другата тема, там ще разберет колко съм добричка иначе. Mr. Green
Ето и линк:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=324824.new#new

Последна редакция: пн, 25 авг 2008, 15:00 от Lyusil

# 322
  • Мнения: 940
Хич не съм изненадана от възмущението. То е последица от всички табута в секса. Предполагам, че повечето хора от моето поколение рядко са виждали родителите си да се прегръщат или целуват без видима причина. И все ни възпитаваха ,че сексът е срамно нещо, особено ако си на средна възраст , да не говорим за по-късно. Странна работа, като в Средновековието - ако си млад е срамота, защото си млад, ако си по-възрастнен пак е срамота, защото даваш лош пример на младите. Остава сексът само за възпроизвоство.  ooooh!

Да, най-интересното е че не се знае на колко е авторката. Явно не е на 50, то е ясно. Обаче и за нея е табу. Секса не трябва да бъде обсъждан. Те точно тези 50 годиншните, дето спират да правят секс още към 40-те защото са престаряли, не говорят с децата си за секс. Оттам няма никаква сексуална култура и....става една.

# 323
  • Мнения: 1 044
Хич не съм изненадана от възмущението. То е последица от всички табута в секса. Предполагам, че повечето хора от моето поколение рядко са виждали родителите си да се прегръщат или целуват без видима причина. И все ни възпитаваха ,че сексът е срамно нещо, особено ако си на средна възраст , да не говорим за по-късно. Странна работа, като в Средновековието - ако си млад е срамота, защото си млад, ако си по-възрастнен пак е срамота, защото даваш лош пример на младите. Остава сексът само за възпроизвоство.  ooooh!

Да, най-интересното е че не се знае на колко е авторката. Явно не е на 50, то е ясно. Обаче и за нея е табу. Секса не трябва да бъде обсъждан. Те точно тези 50 годиншните, дето спират да правят секс още към 40-те защото са престаряли, не говорят с децата си за секс. Оттам няма никаква сексуална култура и....става една.
Не става въпрос да не се говори или прави секс. Става въпрос да не демонстрираш смучките си и да се фукаш, че правиш секс. Дори и пред децата си. Как пък не го разбрахте!

# 324
  • Мнения: 393
17 страници са доста.
В резюме: появила се мадама на 50+ със смучки (словесен урод, но от мен да мине) и то на по-висок пост от авторката.
Тъй като фирмата се занимава със сделки за милиони, явно е назначила цял офис да се занимава с клюки- кой, как и защо  Mr. Green. Даже им е отделила и специално време да се консултират в мрежата. Т. е агенция клю-клю.
Явно фирмата желае да просперира: отделила е офиса клюкари от офиса на работещите. Явно е богата фирма,щом може да си позволи да издържа куп клюкари

# 325
  • Мнения: 289
Като ви гледам как взаимно си се надъхвате, и си мелите едно и също, направо драго ми става  Hug

# 326
  • Мнения: 12 675
Не го разбрахме, бе, Пухче, въпреки че ни го повтори 128 пъти. Но други работи разбрахме.

# 327
  • Мнения: 393
Като ви гледам как взаимно си се надъхвате, и си мелите едно и също, направо драго ми става  Hug
и на мене в почивните ми дни-гледам до къде стига простотията в Родината smile3532

# 328
  • Мнения: 289

и на мене в почивните ми дни-гледам до къде стига простотията в Родината smile3532

"ТАМ", казваш, няма такива низки страсти...  ooooh!

Е не, вече наистина слагам точка.

# 329
  • София
  • Мнения: 5 074
Тази е първата, ако не се лъжа и оттук трябваше да се започне.
Не, че аз лично имам проблеми, но пишещите във форума са меко казано, млади и незнаещи.
Ще се светнат, когато им дойде времето, дай боже да не е късно с тоя нрав.

Общи условия

Активация на акаунт