Секс при 50 годишните?

  • 41 893
  • 330
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 2 840
Нямам нерви да изчета 15 страници. Само се надявам, че неоспоримо е доказано, че 50-годишната дама наистина е правила секс, а не е прекалила с почесването поради запотяване от жегите, щото и от него остават подобни следи.

И ако сексът има някакво развитие - бременност, примерно, очаквам да се сподели тук, че се развълнувах.

# 301
  • Мнения: 1 422
....Между другото и ние имаме една подобна колежка. Мъжа и май е починал, децата са в Америка, а тя всеки месец е по разни екскурзии с любовника. И после показва снимки. То и това си е афиширане. Но и се възхищавам, честно казано.

Много се учудих на този коментар. За какъв "любовник" и какво "афиширане" става въпрос. Любовник имаш, ако имаш съпруг и зад гърба му готвиш някаква манджа, иначе това е партньор. А в нашия офис също, когато някой се върне от пътешествие, показва снимки. И ако не го направи първия ден, веднага се намира кой да го подсети. Има винаги весели емоции и много положително отношение към преживяванията на колегите. От всякакви събирания, пътувания, сватби се показват снимки.

# 302
  • Мнения: 393
 smile3501
Браво на скучаещите  bouquet
15 страници изписани, коментирани сделки за милиони, кратки схватки с опонентите (е, понякога и  #2gunfire). И забележете: повечето коментари са написани в РАБОТНО време.
Ако забележа (а, аз има очи и на "гърба си") или ако чуя сплетни подобни на тези-просто и ясно  smile3513. Служебното място не е за коментари кой, как и т.н. В почивките си-говорете си каквото искате (стига да не подочуя да обиждате някого, че си има ЗАКОНИ).
Дали лицето "Х" е на 20, 30 или 100 години за нас е важно дали се идва навреме на работа и изпълнява СЛУЖЕБНИТЕ си задължения. Единствено ако намирисва на алкохол (или съмнения за наркотици)  -следва досадна paper work  и .....  smile3513.

# 303
  • София
  • Мнения: 2 840

Дали лицето "Х" е на 20, 30 или 100 години за нас е важно дали се идва навреме на работа и изпълнява СЛУЖЕБНИТЕ си задължения.

А за НАС е важно лицата, идващи навреме на работа да са под 100 години, щото да сме сигурни, че ще могат да се приберат навреме и вкъщи, все пак, де. Mr. Green

# 304
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Някои не се прибират изобщо!!! Грижат се за смучките им!!А пък останалите се грижат да им ги броят-то на работното си място  к,во да праят милите-броят смучки! smile3507 smile3506 В края на крайщата не разбрах бройката на смучките newsm78Не мога да спя от вълнение!!

# 305
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Е.....добре де....,това някаква нова мода ли е ,как трябва да изглежда деловата жена в офиса,ако има нова тенденция споделете,нищо ,че все още не влизам във възрастовата категория,няма да си ходя старомодна....? Blush

# 306
# 307
  • Мнения: 668
Че какво толкова е станало.Жената правила секс,голяма работа.Вие в този офис май си нямате друга работа.Браво на жената,щом още може лошо няма.
Не съм прочела всичко но е достатъчно и заглавието Heart Eyes

# 308
  • София
  • Мнения: 2 840
То...заглавието е некоректно.
Трябваше да е "Смучки при 50-годишните!" Удивителният знак е важен вкрая, щото смучките са факт, за разклика от секса.Вероятно затова в оригиналното заглавие има въпросителен знак - сексът е само  предполагаем. Rolling Eyes

Всички плюем в пазва и се кръстим, да не е било истина и жената само да е осмукана, че на тая възраст и с нейната служебна позиция, срамота, ако е имало и секс.

# 309
  • Мнения: 898
Определено заглавието не е коректно.
Аз си мислех че ще се пише за секса при петдесет годишните, а в действителност няма нищо такова.

При мъжете от 50 нагоре не мисля че може да има някакъв сериозен проблем и в желанието и в моженето, е зависи мъжа как се грижи за себе си. Била съм с мъж с 21 години по голям, и определено ми беше доста хубаво

Интересува ме при жените. До колко се чувстват желани след тази възраст.

# 310
  • Мнения: 166
Определено заглавието не е коректно.
Аз си мислех че ще се пише за секса при петдесет годишните, а в действителност няма нищо такова.

При мъжете от 50 нагоре не мисля че може да има някакъв сериозен проблем и в желанието и в моженето, е зависи мъжа как се грижи за себе си. Била съм с мъж с 21 години по голям, и определено ми беше доста хубаво

Интересува ме при жените. До колко се чувстват желани след тази възраст.
Отвори си тема по въпроса. Така най-накрая излишните коментари от тази ще си намерят мястото и попрището за изява.

# 311
  • Мнения: 17 546
Боже, тази тема ще я дъвчете докато повечето от вас станат на 50 и се уверят сами, че сексът и на 50 е готин, ако си го умял обаче на и на 20, но е важно и с кого го правиш!

# 312
  • София
  • Мнения: 62 595
Хич не съм изненадана от възмущението. То е последица от всички табута в секса. Предполагам, че повечето хора от моето поколение рядко са виждали родителите си да се прегръщат или целуват без видима причина. И все ни възпитаваха ,че сексът е срамно нещо, особено ако си на средна възраст , да не говорим за по-късно. Странна работа, като в Средновековието - ако си млад е срамота, защото си млад, ако си по-възрастнен пак е срамота, защото даваш лош пример на младите. Остава сексът само за възпроизвоство.  ooooh!

# 313
  • Мнения: 398
Хич не съм изненадана от възмущението. То е последица от всички табута в секса. Предполагам, че повечето хора от моето поколение рядко са виждали родителите си да се прегръщат или целуват без видима причина. И все ни възпитаваха ,че сексът е срамно нещо, особено ако си на средна възраст , да не говорим за по-късно. Странна работа, като в Средновековието - ако си млад е срамота, защото си млад, ако си по-възрастнен пак е срамота, защото даваш лош пример на младите. Остава сексът само за възпроизвоство.  ooooh!

 Peace

# 314
  • Oslo
  • Мнения: 659
Боже, тази тема ще я дъвчете докато повечето от вас станат на 50 и се уверят сами, че сексът и на 50 е готин,

 Joy

Общи условия

Активация на акаунт