Прахосмукачки и други немски чудачки по схема No 85

  • 15 765
  • 282
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 5 708
Аз пак да се намеся в темата ,на всяка манджа мерудия Simple Smile)). Относно лекарството, аз редовно купувам на познати в България от онлайн аптеки, струва       42.09 евро, ако няма рецепта или не приемат българска си плащаш и за рецепта около 5 евро.Инак това е цената в аптечната мрежа ,най-високата възможна.Може да го намериш на 38,о9, но ти трябва рецепта. Пращам и линка на онлайн аптеката http://www.apo.ag/. Пише ,че поръчка над 30 евро е освободена от доставка, но за всеки случай прочети добре.
SORBISTERIT - 500 G

Dimakoleva,много ти благадаря за информацията!Линка въобще не мога да го прочета,но ще търся някой да превежда!

# 271
  • Мнения: 1
Опс не съобразих , че може да не знаеш немски Simple Smile. Извинявай, пише че не се дава без рецепта това лекарство. Рецептата се праща предварително, след това те ти пращат лекарството,но за съжаление работят само с клиенти на територията на Германия, ако си в България  ще е трудно. Ако имаш някой познат прати му рецептата и той да ти го купи от аптечната мрежа и да го изпрати до България. Ще излезе поне с около 10 евро по-скъпо така, но ако спешно трябва, няма как.  Това е от мен,евентуално бих могла да помогна е разбира се, ако ми се има доверие, все пак това са пари.

# 272
  • Немция
  • Мнения: 6 891
Имам спомен, че преди време се дискутираше темата за горските градини-намерих и линка към нея, така че който го интересува да чете...Това е само продължението на дискусията, предната тема не се отваря.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=257598.0

Макар че сега като се позачетох, май повечето информация е била в неотварящата се тема. Blush

# 273
  • Мнения: 7 605
Темата Ще да е в архива, но така или ина4е баШ инфо нямаШе там, просто дискутирахме, беz някое от децата ни да посеЩава такава  Peace

# 274
  • Мнения: 1
Разбрах и аз това, но след като изчетох матирала по темата Simple Smile)). Нищо благодаря все пак, за насоките, май няма да е толкова лоша тая детска гради . Пък и нямам голям избор в радиус от 5 кум няма свястна.

# 275
  • Мнения: 5 708
Опс не съобразих , че може да не знаеш немски Simple Smile. Извинявай, пише че не се дава без рецепта това лекарство. Рецептата се праща предварително, след това те ти пращат лекарството,но за съжаление работят само с клиенти на територията на Германия, ако си в България  ще е трудно. Ако имаш някой познат прати му рецептата и той да ти го купи от аптечната мрежа и да го изпрати до България. Ще излезе поне с около 10 евро по-скъпо така, но ако спешно трябва, няма как.  Това е от мен,евентуално бих могла да помогна е разбира се, ако ми се има доверие, все пак това са пари.
Страхотна си!Понеже лекарството е за мои близки,ще говоря с тях и ако се наложи да помагаш ще ти пиша пак.

# 276
  • Мнения: 3 521
Направо незнам,какво ще става в детската градина ooooh!

Не го мисли. Там е в съвсем друга среда и ще реагира, съответно, по различен начин.

Не зная дали има неподходящо облекло за време, но знам, че със сигурност не желая дребното да се размотава из гората, когато повее някой ураганен вятър или западат светкавици. Чак такъв човек на природата не съм Embarassed .

# 277
  • Мнения: 7 605
Направо незнам,какво ще става в детската градина ooooh!

Не го мисли. Там е в съвсем друга среда и ще реагира, съответно, по различен начин.

Не зная дали има неподходящо облекло за време, но знам, че със сигурност не желая дребното да се размотава из гората, когато повее някой ураганен вятър или западат светкавици. Чак такъв човек на природата не съм Embarassed .

Е 4акай де, те тогава и те си тръгват от гората  Laughing  При нас отиват в обЩинската zала (май).

# 278
  • Мнения: 3 880
Моят непослушко тръгва другия месец на градина.Направо съм се втресла от притеснение.
Той просто не чува и не чува.Аз си повтарям нещо,повтарям,потретвам,виквам и евентуално
тогава бивам чута.
Това не е твой проблем, а на възпитателките, нали те ще трябва да го накарат да ги чуе Twisted Evil Така, че теб изобщо няма нужда да те втриса Wink
А и нищо чудно твоят синковец пред теб да си вее байряка както си иска, но като попадне в новата обстановка, без мама, с възпитателки и цяла дружинка дечурлига, повечето от които ще са по-големи от него, да не е чак толкова вироглав и да започне да "чува" Peace

За горските градини- И аз искам като запраска някой дъжд навън или когато температурите паднат значително да знам, че детето ми седи някъде на топло и сухо и играе или рисува без да е навлечено с шапки, якета и т.н. Аз самата в мокро време хич нямам желание за гора, така че няма да е много честно от моя страна да пратя детето на такава градина Wink
Татянка, съвсем ли никаква сграда нямат? Къде си държат играчки и други пособия, а като рисуват примерно къде седят? Ами като завалят по някое време дъждовете, по цели дни си вали с мерак, какво правят тогава? То хубаво за подходящото облекло, но цял ден да седиш подходящо облечен и то да ти шупурка на главата, не ми се вижда много уютно. Аз си спомням, че обсъждахме нещо преди време, но никакви подробности не съм запомнила Embarassed

Ааа, сега видях, че си дала разяснение, ама хайде, написах го вече Embarassed

# 279
  • Мнения: 7 605
Ами Бибе, освен това май имат един Бауваген  newsm78  Не zнам, реШихме да отидем да я видим таz градина, 4е пусто оЩе не сме zаписали момата никъде zаЩото не zнаем къде  ooooh!

# 280
  • Мнения: 3 521
А тогава е по-нормално. Въпреки, че ако при вас е като при нас погодата(времето) значи Милената ще стане общински съветник още преди да е научила азбуката. Тази година май почти нямаше ден без гевитър ooooh!...Хайде ще разказваш скоро как се чувстваш като майка на горско създание Laughing.

# 281
  • Мнения: 7 605
Споко Сърфи, тя Милена ве4е zнае 50% от аzбуката  Mr. Green Докато тръгне на ДГ, Ще я zнае цялата  Laughing
Ей, иzядохте ме. А детето дори не е zаписано оЩе  ooooh!

# 282
  • Мнения: 3 521
Хахахаха, така е като споделяш по форумите Wink

Хайде нова тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=323441.new#new

Общи условия

Активация на акаунт