Прахосмукачки и други немски чудачки по схема No 85

  • 15 768
  • 282
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 138
талянеца не го знам, приятелката с гея е обща Winkнема гоним мъж и на гея, ша пратим моя на кино. не разбрах обаче, той ли да е, или ние ще сме по прашки hahahaаз кат трябваше да ме сриже бех в депресарски период и са не дадох.
немате дертове, у нас ще се стрижем.
червено винце, мерси за вица, свеж е  bouquet
уф мамка му, труп съм.

# 46
  • Мнения: 911
diangeli, тази история ме потресе. Както съм с още свеж български манталитет, щях да я смачкам направо.
Хайде, другарки, че днес е сряда (а сряда е другата събота zа двойките под 10 години Mr. Green)

# 47
  • Варна
  • Мнения: 153
Серди,единствено ме спря това,че беше бременна и здравият и разум надделя.
Ама мноого трудно #2gunfire

Качих малко снимки от нашето лято.Ако на някой му се гледа-моля Wink

Верно,сряда ли е?Аз цял ден си мисля,че е вторник.И сега още не съм убедена,ще ходя да гледам календара Embarassed

# 48
  • Мнения: 1 610
Верно, че забравих за вица да благодаря.Ценен.

Гейче, мъжа няма да го гоним перманентно, временно имах предвид да го командироваме

Последна редакция: чт, 14 авг 2008, 09:56 от rien

# 49
  • Мнения: 4 138
дианджели, де е тоз шпилплатц, да дода таз да я изям. ама че нагла твар.
не е сряда, виж си поста, четвъртък е. по бг време де.
нагъл народ се е навъдил, мамка му. агресивни били децата, че си искат нещата. донт се впрягай. като се върна, ще дойда да ти съдействам.
риено, ти цела оргия измисли бе душа. после, що ни се носела лоша слава. мъже по прашки, жени по цици. срамота. чак после два пъти си написала. тцтцтцтцтц. мераци.

Последна редакция: чт, 14 авг 2008, 01:10 от matakosmata

# 50
  • Мнения: 3 880
Дианжели, що не я смота тая, като е бременна да не значи, че трябва безнаказано да бута малки деца. Много се вбесявам като чуя за такива индивиди, които си мислят, че светът се върти около тях и всички са задължени да дават мило и драго за да им е добре на тях. Аз лично не съм се сблъсквала сякаш с такива кокошки, но тук си падаме малко селянки, не сме отворени като мюнхенчанки Wink. Винаги съм обяснявала на моята, че другото дете ще си даде играчката ако иска то, а не ако иска тя, също както и тя постъпва с нейните си.

Риеноооу, малко съботи е имало този месец ми се чини hahaha На голяма фантазия го изби, цял сценарий за филм написа Laughing Wink

# 51
  • Варна
  • Мнения: 153
Добро да ви утрото,

Какво нападнахте,Риен бе,то фантазийте нали не пречат,ами тъкмо обратното-подобрявали нещата Wink
Малко мечти,разгорещява ти се кръвчицата и хоп накрая кой доволен-пак мъжлето ти Heart Eyes

Приятен и дано много слънчев ден!

# 52
  • Мнения: 1 610
Ха така като не сте ме цитирали сега да видите кой е порочен  Laughing

# 53
  • Мнения: 3 880
Ти какво? Да не те досрамя от среднощните ти мисли, че се разбърза да триеш? hahaha

# 54
  • Мнения: 4 138
aй, мноу си хитра. изтрила всичко. мискинка Mr. Greenнищо, ние те знаем кви ги мислиш, не може да ни заблудиш.
абе не е зле, мъж по прашки, млад, убаф талянец. о, соле миоооооооооо, трамтаратам.

# 55
  • Мнения: 11 316
Абе мацки, за вас събота няма ли? Серди ви предложи и срядата да ползвате, а вие само за чужди мъже дърдорите.  Амаха! Naughty
Дианджели, тази щеше да яде бой поголовно. На мен не ми е свеж българския манталитет, обаче щеше да го отнесе като куцо пиле домат. Ако трябва и с корема щях да я боря Mr. Green

# 56
  • Мнения: 3 521
Алоха,

Темата с памперса ми е болна. Дребното беше напълно сухо през деня докато не тръгна на градина - там видя по-малките чавета с пампи и направи огромен скок в обратна посока с невероятна скорост. Пробвах скоро да я оставя пак да шляпа по гащи, ама дръжки - рев, стискане, истерии и пикане само в пампата. Реших, че преди да си увреди бъбреците от това стискане предпочитам да се мота още някой и друг месец с виндел. Идеята за сладоледа и стикерите я пробвах, но моят водолей не се лови - минаваме покрай Айстилето и аз съобщавам, че няма сладолед, защото парите са отишли за пелени, тя "Дох, Дох!" и вади 1 евро скрито незнайно от къде в джобовете и Rolling Eyes . Не е лесно да си гледаш и таково говедце.

Мамун, 10х за прахосмучкачното настроение,ако можеш още да редактираш темата включи в списъка и .бибитка. и нисилиа  bouquet

По дяволите само на мен ли ми става смешно, когато видя мъж по прашки? ако не са от онези "бонбонените" изобщо не мога да го приема като обект за секс?!

# 57
  • Мнения: 11 316
:

По дяволите само на мен ли ми става смешно, когато видя мъж по прашки? ако не са от онези "бонбонените" изобщо не мога да го приема като обект за секс?!
Не си сама. Вчера гледах един репортаж точно за мъжкото бельо и се попиках да се хиля на едни мъжки прашки с десен 101 далматинеца. Такива бисери имаше, че ако беше продължил още 5 мин репортажа и щях да снеса Зрънчо от кикот. Добре, че на финала извадиха едни стойностни кожени, дето мязаха на еротично мъжко бельо. Whistling
Извинявайте за лиричното отклонение, много хормони бушуват из главата ми  hahaha

# 58
  • Мнения: 4 138
абе и на мен ми е смешно, особено ако дупарата е космата, цирк голям е. има и едни дето са с лентички от двете страни на дупето, по средата нема никой. е те най-много ме кефят. моделът сигурно се казва  ела вълчо, изяж ме hahaha
кожа не е зле. абе и до дупе си е. аз съм дупопочитател, ама съм ужасно претенциозна. моят завалията си няма, много е слабичък.

# 59
  • Мнения: 1 004
Здравейте момичета. Влизам тук във вашата тема с един въпрос. Ако някоя от вас се е сблъсквала с процедурата по вадене на разрешително, подписване на договор с работодател, конкретно ИТ областта, незнам дали навсякъде е същото, но много ще съм благодарна, ако ми разкажете как е протекло. Доколкото знам, първо се попълват документи за разрешително / поне при мен трябва да е така/, които незнам какво представляват точно и после се чака 1 месец, дали няма да се открие подходящ тамошен кадър.
Незнам после каква е процедурата и въобще ми се струва много объркано в главата засега...  Confused

Общи условия

Активация на акаунт