Какви цигари?

  • 34 067
  • 151
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 3 064
Оранжев Pall Mall  - над кутия. Няма опция между една и две, та гласувах с две, но много рядко ги докарвам дотам. Мъжът - син Вайсрой, дълъг, също над 1 кутия. Срам - не срам - това е положението.

# 136
  • Мнения: 656
Аз пуша ММ slims - по-малко от кутия на ден,
мъжът ми пуши виктори по кутия на ден.

# 137
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Парламент, не повече от кутия на ден.

# 138
  • Мнения: 50
Karelia Slims- шарена, пуша почти кутия на ден, но се опитвам да ги намаля.А ако успея и да ги спра, ще съм много доволна  Peace, съпруга ми не пуши и моето пушене го дразни в определени случаи.

# 139
  • Мнения: 3 611
Аз вече не пуша, но пък влезох в темата ви.

И аз не пуша от 8 години, ама като пушех, пушех дневно по кутия и половина червен средец. Голям смърдел бяха. А да питам има ли го още или изчезнаха като "Плевен". Те па бяха още по-гадни.   Sick

# 140
  • Мнения: 12
Аз пуша Victori - deluxe и горе долу по две кутии на ден ,а съпруга ми Murate една кутия на два дена Simple Smile

# 141
  • Мнения: 1 505
Аз L&M син-не повече от кутия на ден
Той Marlboro бяло-малко повече от кутия на ден.

# 142
  • Мнения: 0
Оранжев Pall Mall  - над кутия. Няма опция между една и две, та гласувах с две, но много рядко ги докарвам дотам. Мъжът - син Вайсрой, дълъг, също над 1 кутия. Срам - не срам - това е положението.
И аз така - от оранжевия Pall Mall,ама рядко ми се случва повече от една кутия на ден  Mr. Green

# 143
  • Мнения: 106
Аз пуша от 5 до 8 цигари на ден,и пак ми се виждат много.А ако мога да ги откажа,ще бъде супер.Но ми е приятно-например след вечеря да запаля една цигара и да изпия чаша вино.

# 144
  • bulgaria
  • Мнения: 310
Отазах гииииииии smile3534 Инак Карелия слимс-бяла, по около 10 цигари дневно

# 145
  • Мнения: 30
карелия шарена по 1 кут.средно на ден когато излизам една на вечер Embarassedтова е положението Naughty

# 146
  • Мнения: 728
синьо MURATTI Slims  Peace

# 147
  • Мнения: 6
Victory White около кутия ми се събира на ден Sad Мъжа е на червен ЛМ

# 148
  • Мнения: 156
Karelia Slims - но много ми се иска да ги откажа, ама пусто като нямам воля Twisted Evil

# 149
Аз пуша-davidoff gold slims-ама напоследьк маи минавам 1 кутия на ден сьпруга ми и той пуши от сьщите и стига до 2 кутии на ден .Да му се не види как не можем да ги откажем като комини сме и двамата. smile3530

Общи условия

Активация на акаунт