SuPeRNatuRaL

  • 37 738
  • 713
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 3 581
Мисълта ми беше, че в онази история Гавраил изиграва доста голяма роля,даже убива Майкъл/Луцифер/, защо пък и при нас да не е така Peace

# 661
  • Мнения: 2 040
Леле, какви теории сте развили. От това, което прочетох и на мен ми се струва най-вероятна теорията за Четиримата конници на Апокалипсиса + Луцифер да не ги лови куршум то колта.
 Но изобщо не се напъвам да предвиждам на къде ще отидат нещата. Едва ли ще позная на къде ще кривне и без това изкривения мозък на Крипке. Най-мързеливо ще чета вашите теории и ще чакам.  Laughing
Аз много искам скоро време да ни покажат и Михаил..все пак архангелите до сега ги показваха някак си във възходяща градация - Уриел, Рафаел, Гавраил...остава Миша само Mr. Green
Не знам дали ще могат да го напъхат в друго човешко тяло, нали е много могъщ и никой освен Дийн не е достатъчно силен да бъде приемник.
Аз намирам общо на Свръхестествено със случаите и в Досиетата Х
Ами те половината екип на Свръхестествено преди това са работили в Досиетата.
И последно
Константин (ех Киану Heart Eyes)
Ех Киану  Heart Eyes  съм и аз  Laughing

# 662
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 505
Не знам дали ще могат да го напъхат в друго човешко тяло, нали е много могъщ и никой освен Дийн не е достатъчно силен да бъде приемник.

Ооо могат, могат Mr. Green..Виж Лу как го напъхаха в друго човешко тяло..Просто останалите приемни тела бързичко се износват Laughing Wink

# 663
  • Мнения: 3 818
Долното може някой да го сметне за спойлери, така че четете на собствена отговорност Laughing

Сара Гембъл, в едно величайшо интервю, в което милостиво ни пуска малко от предстоящото, да не страдаме през двата месеца, казва, че:

- ще продължат да търсят Господ
- търсят начин да покажат Михаил, но със сигурност да очакваме включване
- ще ни разкажат още от семейната история на двамата братя
- дебнат за пролука в графика на татко Уинчестър и щом съзрат такава, веднъг го връщат във филма
- Сам ще размени тялото си с друг човек (не пожела да каже друго, аз четох някъде, че било с Дийн, но не съм сигурна дали е истина), щото за това били ревали феновете вече пет сезона Laughing
- ще има много тематично-кървава серия за св. Валентин

Та така, можем да видим и Михаил и кой знае още какви гадовце Laughing

Ооо могат, могат Mr. Green..Виж Лу как го напъхаха в друго човешко тяло..Просто останалите приемни тела бързичко се износват Laughing Wink

А ангелите нали все пак са чисти и добрички, не обичат да използват хората за своите цели Joy

# 664
  • Мнения: 2 040
Ооо могат, могат Mr. Green..Виж Лу как го напъхаха в друго човешко тяло..Просто останалите приемни тела бързичко се износват Laughing Wink
Сакън, не давам да го износват!  #2gunfire
Ако ще трябва да го амортизира някой, дайте го насам  Twisted Evil

# 665
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 505
Сакън, не давам да го износват!  #2gunfire

Не Дийн бе Grinning..Другите евентуални приемни тела биха се износили бързо, както тялото на Лу в момента..Не е невъзможно Мишо да се появи в друго тяло, това ми беше мисълта Simple Smile

# 666
  • София
  • Мнения: 5 833
Ох, ще ме уморите - Лу, Луци, Лукчо  Joy

# 667
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Fairy залтна си  bouquet
В общи линии се припокриват нашите теории ще почакаме  Close ще видим. Laughing

# 668
  • София
  • Мнения: 3 581
аа за износването не съм съгласна Crossing Arms. Кас как си е в чуждото тяло толкова време и нищо му нЕма. Що не ползват пророка за Михаил, той е достатъчно силен да го издържи

# 669
  • Smallville
  • Мнения: 994
аа за износването не съм съгласна Crossing Arms. Кас как си е в чуждото тяло толкова време и нищо му нЕма. Що не ползват пророка за Михаил, той е достатъчно силен да го издържи
Щот не е толкова красив Stop Crazy

# 670
  • София
  • Мнения: 3 581
е не е чак толкова лош  Mr. Green

# 671
  • Мнения: 2 040
Сакън, не давам да го износват!  #2gunfire

Не Дийн бе Grinning..Другите евентуални приемни тела биха се износили бързо, както тялото на Лу в момента..Не е невъзможно Мишо да се появи в друго тяло, това ми беше мисълта Simple Smile
Аааа, ясно!
Трябва да ми се обяснява малко повече, иначе съм си умничка  hahaha

# 672
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
аа за износването не съм съгласна Crossing Arms. Кас как си е в чуждото тяло толкова време и нищо му нЕма. Що не ползват пророка за Михаил, той е достатъчно силен да го издържи
Щот не е толкова красив Stop Crazy
Става  bouquet
Внимание, докато преглеждахте тази тема, в нея бяха публикувани 2 нови отговора.
Добре сме hahaha

# 673
  • София
  • Мнения: 3 581
е не е чак толкова лош  Mr. Green
ти за кой викаш, че не е толкова красив - за Кас или пророка. Щото аз говоря за Кас, пророка Sick

# 674
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Кас е ангел (Миша Колин)
А пророка е Чък мисля че ги бъркаш  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт