SuPeRNatuRaL

  • 37 733
  • 713
  •   1
Отговори
# 675
  • Smallville
  • Мнения: 994
Пророка е Чък,дето пише книгите,а Кас е много сладък Heart Eyes

# 676
  • София
  • Мнения: 3 581
Кас е ангел (Миша Колин)
А пророка е Чък мисля че ги бъркаш  bouquet
не ги бъркам - казвам, че Кас ми харесва, а пророка не/ за него  Sick/
Брр, оставеше от толкова гледане да сбъркам ангел с пророк

# 677
  • Berlin
  • Мнения: 11 340
Ох, ще ме уморите - Лу, Луци, Лукчо  Joy
и Мишо!  Crazy

# 678
  • Мнения: 3 818
аа за износването не съм съгласна Crossing Arms. Кас как си е в чуждото тяло толкова време и нищо му нЕма. Що не ползват пророка за Михаил, той е достатъчно силен да го издържи

Е как, бе, Кас си е редови ангел, той не е толкова силен, Михаил е съвсем на друго ниво. Макар че от друга страна Рафаел, Уриел и Гавраил си шмиткат в разни тела и хич не им пука. Явно Михаил е съвсеееем голяма работа и само наш Дийн може да го издържи Laughing

# 679
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 496
Макар че от друга страна Рафаел, Уриел и Гавраил си шмиткат в разни тела и хич не им пука. Явно Михаил е съвсеееем голяма работа и само наш Дийн може да го издържи Laughing

Ами голяма е, мчи как..Дясната ръка на Шефа е все пак Grinning Пък и не стана ясно другите хубавци имат ли проблем с телата си или нямат newsm78..За много кратко ги дадоха Grinning...От друга страна Гавраил бая дълго издържа в тялото на онзи дребничкия.. Thinking Предполагам Ангелите не "измъчват" физическото тяло, а по-вероятно е да докарват приемника до някаква тиха лудост от екстаз.. Rolling Eyes Laughing

# 680
  • София
  • Мнения: 3 581
абе не съм съгласна с тезата, че само Дийн може да издържи Михаил, все пак е обикновен човек, без някакви способности като Сам. Пак се връщам на тезата за пророка и Михаил, струва ми се, че той е по-силен от Дийн все пак

# 681
  • Мнения: 3 818
Ааа, чакай чакай, той и Сам вече не би трябвало да има някакви способности, нали го изчистиха от демонската кръв. Аз не мисля, че Луцифер го иска заради способностите му толкова, просто по някакво чудо на природата баш пък тия двамата се оказаха единствените най-издръжливи на земното кълбе Laughing

# 682
  • София
  • Мнения: 3 581
Ааа, чакай чакай, той и Сам вече не би трябвало да има някакви способности, нали го изчистиха от демонската кръв. Аз не мисля, че Луцифер го иска заради способностите му толкова, просто по някакво чудо на природата баш пък тия двамата се оказаха единствените най-издръжливи на земното кълбе Laughing
Като на филм Mr. Green. Ако беше на истина отдавна да са ги свитнали- още ония дух в първи епизод Mr. Green
Относно Сам- той нали имаше някакви видения и преди да пие кръв, какво стана с тях, не си спомням кога се оправи

# 683
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 496
Като на филм Mr. Green. Ако беше на истина отдавна да са ги свитнали- още ония дух в първи епизод Mr. Green

E  как ще ги свитнат, като Ангелите отдавна са замислили и пуснали в действие плана за Апокалипсиса Mr. Green Сам и Дийн от раждането им се пазаят вероятно като червените зеници на Лу Mr. Green..Лу е пратил свита да пази Сам, пък Дийн, ей го и от Ада го измъкнаха..Всичко е плаааан, план  Grinning Wink

# 684
  • София
  • Мнения: 3 581
И аз това викам - ако бяхме аз и ти, онази луда духка щеше да ни затрие Mr. Green, ако не тя - щяхме да се гътнеме от страх Mr. Green

# 685
  • Мнения: 3 818
Като на филм Mr. Green. Ако беше на истина отдавна да са ги свитнали- още ония дух в първи епизод Mr. Green

E  как ще ги свитнат, като Ангелите отдавна са замислили и пуснали в действие плана за Апокалипсиса Mr. Green Сам и Дийн от раждането им се пазят вероятно като червените зеници на Лу Mr. Green..Лу е пратил свита да пази Сам, пък Дийн, ей го и от Ада го измъкнаха..Всичко е плаааан, план  Grinning Wink

Има логика, той жълтоокия демон нали имаше планове за Сам още преди Сам да се е родил Laughing
 А и какво най-много могат да им направят на двамата - да ги убият, видяхме, че тях и това не ги лови Joy

Нели, на Сам виденията му бяха свързани само с жълтоокия демон, той като умря и виденията му изчезнаха.

# 686
  • Мнения: 295
Износва се тяло само ако в нвго са вмъкнати Лу или Михаил,или Бог.Много енергия много нещо Mr. Green
А аз искам да видя Сам и дийн да си разменят телата-много ще е яко откъм физиономии Mr. Green

# 687
  • Мнения: 2 040
И аз много искам да видя двамата да си разменят телата. Дано така да са го решили сценаристите, а не просто да си разменят телата с някои други.  Praynig Като ги знам какви Хорейшовци бяха, направо си представям какви физиономии ще докарат  Joy Освен това Джаред прави една специфична физиономия всеки път когато трябва да имитира Дженсън, която ми изкарва сълзи на очите от смях.

# 688
  • София
  • Мнения: 3 581
Да сега се сещам, че наистина бяха свързанис Жълтоокия. Май сега в паузата трябва пак да го изгледам, макар че хич не ми се връща към епизоди с Кървавата Мери или към момчето под водата ooooh!. Тамън ги преодолях Mr. Green
А тъй като татко Уинчестър ще се връща по някое време, дали пък Господ няма да се появи в неговото тяло - нали таткото го пратиха в Рая, в крайна сметка Thinking

# 689
  • Мнения: 3 818
Нели, то не е ясно дали ще се върне таткото, ама и да се върне, там положението с телОто е сложно Laughing Все пак двамата братя го изгориха, в какво ще се върне, може само като дух, демек няма да върши работа на Господ Laughing

И таткото не е в Рая, какъв ти рай, пече си се в ада, както си му е реда Laughing Нали оня демон, дето беше измъчвал Дийн, му каза, че е измъчвал баща му в продължение на сто години, обаче таткото не се е огънал като синковеца Wink

А иначе е готино да ги почнеш от началото ( аз в момента гледам първия сезон), да видиш как се променят с времето Grinning

Общи условия

Активация на акаунт