Дюканските теми на брой летят, а килограмите се топят - 119

  • 43 017
  • 922
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 64
добро утро дами и tuni Hug Hug

 хубав успешен ден ви желая newsm51 newsm51
аз съм със -2 кг  newsm44 newsm68
сваля бавно но стабилно newsm53
мерси на вас за всичко newsm20
обичам ви Two Hearts Two Hearts smile3501

# 16
  • Мнения: 485
Добро утро  Hug

Честитя минусчетата на всички от постовете по-нагоре и на задържащите в трета фаза, браво   bouquet

При мен новото е ужасната черепна болка, с която отворих очи тази сутрин, е това е положението, ще ми изскочат очите до 17ти от работа, грижи и пмс, да живее аналгина,  Hug на всички и приятен ден.

# 17
  • Мнения: 1 885
Добро утро и от мен в новата темичка.

Честито на всички намалили се - tonito26, музичка, cote, mimi-dessi    Hug


Аз да ви питам по колко от сладките неща ядете на ден?
Аз вчера съм яла и купичка подсладено със степче кис. мляко и крем карамел и половин бутилчица (от 0.5л) кока кола   Rolling Eyes
Прегрешение ли е?

И да питам дали има и други като мен чувстващи се ужасно дебели и подути в ПЗ дни?

# 18
  • Мнения: 137
Бандаааааа, привет   Hug  !
Време е да поизляза от под стола, дет се бях навряла след свинщините дето извърших миналата седмица... Embarassed
Не смея да погледна Кантарев, щото и от него ме е срам....
И от мАжо ме е срам.....Той излезе железен....Бе поглеждам го тия дни....нещо...много заслабнал....ше земе да изчезне....Викам - ти как си със килцата  newsm78 . Той вика - 35 надолу  #Crazy . И му вярвам. Щом ми направи впечатление. От 135кг сега е 100. И щерката е железна. А аз....Срааам  Embarassed . Сега ми е едно такова...гадно  Sad . Продължавам. Стриктна съм.Но ми е гадно  Sick .
Лек и успешен ден ви желая   bouquet .

# 19
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
  Добро утро и от мен прекрасни и прекрасен в новата тема!  Hug
 Благодарности на потрудилите се!   bouquet
 Миленски, страхотна коса, аз много си падам по хубави коси, тя и мойта е длъжка (ама изобщо не толкова), но за сметка на това е пършива  Mr. Green
 Честито на всички с поводи!
 Аз да се отчета, че при мен трета си върви за сега нормално, днес не съм се мерила и това е.

Лек, прекрасен, отслабващ и усмихнат ден на всички!   bouquet

# 20
  • Мнения: 96
Добро утро и от мен  Hug
Нямам много време да ви чета, но криво-ляво се справям. Постоянствам в режима и днес той си ме възнагради, така че съм с - 1 кг. Остана килограм до целта, ако успея ще променя крайното желано тегло на 55 кг. Нещото, което забелязах последните дни е, че Вещи нещо не пише, което е много тъжно, защото умее да внася страхотно настроение и е извор на много полезни съвети. Вещи, надявам се да не се откажеш от писането като Орелия и да продължиш да си опора за нас  Hug Praynig

Честито на всички с поводи и приятен ден   bouquet

# 21
  • Мнения: 137
Добро утро на всички Hug

# 22
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Добро утро, дюканки и ти, Тунингмания!

Пиша, за да се отчета, като навърша месец, но сега реших да го направя по-рано по 2 причини:

1. Кантарът вече показва прекрасните за мен 77 кг след 4,5 месеца дюканстване  newsm68 Или общо -24 кг дотук.

2. Побеснях , като видях как пак някой си прави реклама на гърба на д-р Дюкан и наричайки го "моя колега", написано и с правописна грешка на всичко отгоре /Книгата на мояТ колега Дюкан“Как да отслабнем завинаги?” е поредната комерсиална бомба, хвърлена в публичното пространство/. Ето тук е сайтът: http://www.belchohristov.com/821.html

Иначе, изчетох тези дни на кого какво му липсва при режима. На мен нищо не ми липсва, дори килограмите, които се надявам да отлитат завинаги в историята.

Тонито26, следя те и много ти се радвам. А косата ти е просто приказка!  newsm10

Вещи, благодаря за новата тема и за железните нерви, които имаш, продължавайки стоически да поддържаш форума.  smile3525

Хубав ден на всички!  Hug

Последна редакция: ср, 13 авг 2008, 09:59 от smileys

# 23
  • Мнения: 40
Добро утро момичета и момче!!!

Днес се явявам за отчет след 2 месеца на режима!
Свалени килограми -13
Гръдна обиколка     -7
Талия                        -8
Ханш                        -8
Бедро                       -3
Прасец                     -2
Бицепс                     -1

Много минуси на всички и прекрасен ден!!!

# 24
  • Мнения: 359
Добро утро и от мен!

Честито на всички свалили, задържали и с поводи Hug.

Благодаря за съветите за косата на всички, и съжалявам ,ако някой се е издразнил от мойто питане.
Но не мисля че е нужно заяждане-пределно ясно знам, че има друга тема за разкрасяване.
Просто като отидеш на доктор и кажеш, пада ми посата-а и кажеш ли че си на диета/режим/ веднага ти казват че е от нея.
Това е положението.

Та аз ще се справя с проблема и
Лек и успешен ден на всички!

# 25
  • Варна
  • Мнения: 2 730



 Whistling

Ей, ама то било много гот да си на Дюкан! Joy

Менюто ми за вчера:
Първа закуска: половин кисело мляко;
втора закуска: другата половина + триците;
Ранен обяд: неназоваем бъркоч от 100 г извара, 50 г Exquisa, 2 с.л. пр. мляко, пуешка шунка 150 г, копър, босилек, чер пипер;
След. закуска: малък пакет рачешки ролца;
Вечеря: 150 г пилешка пържолка на скара.
Още: две кафета с по малко мляко, над 3 л. вода, 0,5л кола Дерби (с подсладител)

По-добре се справям, отколкото с отказването на цигарите.

 hahaha hahaha hahaha

# 26
  • Мнения: 226
флюбеното тони аз ям доста сладки неща но се отразява на свалянето ми
поне 1 кофичка кис. мляко с подсладител и есенция (нема тука степчета и това е)
една тава с бисквитки, я канелени я едни други с белтък и трици
безалкохолно с подсладител което някога надвишава 0.500
и чай с 5 таблетки
така че мисля че твоя прием не е притеснителен
мисля из тея дни да ви покажа преди и сега не си личи че съм смъкнала обаче пък се чуствам супер

dorchester и аз да имах воля за тея цигари да ги спра

и искам да се похваля нещо извън режима ама ми е гот и искам да си го кажа   -  мама и тати ще ми идват на гости на 24.08 най сетне си взеха билети гот ми е ще видят новата ни къщурка Ураааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа
сори че ви досаждам ама ми е гот да споделям с вас

# 27
  • Мнения: 1 449
Благодаря ви, милички, за поздравленията за РД!  Hug Боби1973 , Дочи, _KIARA_  ,  veneras, Перле, Sari4ka, Бачи, Tony in love, svetlat, izaura9, М-зИленкУтУ
 

Благодаря ви  и за това, че с вас и Дюкан изглеждах в най-добра форма от доста РД насам  Mr. Green Черпя с тази режимна тортичка на Еми, от която изяждам по половин тава всеки ден без никакви поражения!


# 28
  • Мнения: 87
Здравейте отслабващи.
Не разбирам всички "колеги" на Дюкан newsm78Който плюл,плюл-който не,
 ако може дивиденти на негов гръб да изкара #Crazy
Извинявам се за въпроса,сигурна съм сте го коментирали Embarassedно съм  пропуснала.Има ли ограничение на кока-колата лайт ?Аз в тия жеги установявам,че здраво надигам бутилката с изстудена напитка.
И още един въпрос,ако не съм се объркала нещо ,ми се струва че преди време коментирахте течен набухвател.Забравих дали за бакпулвер говорихте или сода?Все ми са сплеснати нещата,аз ли нещо не правя като хорта newsm78 Sick
Айде пожелавам на всички МНООООГОО минусчета! Grinning

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 199
Добро утро, дружина! Hug

Поздрави за всички минуси!  bouquet
Прекрасни резултати правите, ей!  Mr. Green
Няма да ви изброявам, защото сигурно ще има и още похвалили се, а не искам да пропусна някой - вие сами си знаете, че за вас става въпрос! Браво!  Hug


Аз днес правя три месеца* под крилото на Дюкан и какво да кажа, освен да благодаря на себе си, че скочих на сляпо в тази диета тогава - един отчаян ход, който ми донесе чудни резултати.
"Рискувай и ще спечелиш!" - беше казал някой древен мъдрец май...

Искам да благодаря и на вас, че след като ви намерих в последствие - ме приехте и сте така добри и отзивчиви. Забавлявам се с вас всеки ден и се чувствам съпричастна. Hug  bouquet

Резултатът ми е видим и на линийката - 17, като тази сутрин вече видях едно прекрасно число 68 /и нещо/ - как беше лафа: "Правете ми място на пейката, че ще сядам, но ще е за малко.."  Laughing Wink
Мерките така и не си ги засякох, но фактът, че не са ми останали дрехи за носене пак, говори сам по себе си.
МъжЪ каза, че таз диета ще го разоря с купуване на дрехи, които обличам за по 2-3 седмици и после ми падат, хъхъхъ... hahaha


Редакция:
* сега видях какво ми пише на линийката: два месеца и тридесет дни.... явно съм подранила един ден с тоз пост  Joy


музичка Simple Smile, сложи си ей този код в подписа - това е твоята линийка:
Код:
[img]https://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/images/cache/1pfoteP_1okG_77_76_58_abs.png[/img]

Последна редакция: ср, 13 авг 2008, 10:26 от zvezdopad

Общи условия

Активация на акаунт