Забелихме пишката, ами сега?

  • 4 907
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 593
след като ни я забели хирург каза 7 дни да не я пипаме в къщи а само да я мажем отгоре с лидокаин и на 7 ден (отидохме да ни махат конци по друг повод) той естествено пак я забели нямаше никакви проблеми и оттогава се учим да я мие сам защото не дава да го пипна

# 16
Аз се притеснявам дали трябва да пипам или да оставя така нещата.И кога трябва да го заведа на лекар,ако не се оголи сама?

# 17
  • Мнения: 4 784
charher, явно при всички е различно. Ние на малкия не сме я пипали. Всъщност в началото правихме опити, но после се отказахме. А имаше "силна фимоза", още като се роди ни го заявиха.
Като беше на годинка и два-три месеца го заведохме на доктор и той с едно движение за секунди, дори не разбрах как стана - я забели. Аз даже не вярвах, че е готово, помислих, че просто направи оглед. Няколко часа след това, когато му се пишкаше на Коко плачеше, доста го болеше, но правихме промивки и компреси и бързо се оправиха нещата. По съвет на доктора продължаваме със забелването всяка вечер след банята.

# 18
  • Мнения: 1 819
Не знам какви са тези новости,но аз на сина ми не съм му забелвала пишката и доктора каза,че не трябва.И майка ми и други по-възрастни жени са ми казвали,че не е необходимо да се мъчат така децата.Стават възпаления,боли ги при уриниране и т.н.

# 19
  • Мнения: 4 784
.....боли ги при уриниране и т.н.
Да, болеше го, но само първите два часа.

# 20
  • Мнения: 2 005
При нас уролога , който извърши манипулацията я намаза с гентамицин и каза , три дни по ред да му слагаме компрес с риванол и чак на четвъртия ден вечерта като я мием да я забелим и така всяка божа вечер ... Rolling EyesНормално е да го боли като пишка , но това ще отмине , не се притеснявай  Thinking До сега сме нямали проблеми с пишлето , но спазваме стриктно препоръките на лекаря - всяка вечер правим процедурата , за да не срастне на ново  Naughty

# 21
  • Мнения: 4 784
До сега сме нямали проблеми с пишлето , но спазваме стриктно препоръките на лекаря - всяка вечер правим процедурата , за да не срастне на ново  Naughty
И ние така. Peace

# 22
  • Мнения: 51
Внимавай!С калиев перманганат може да го изгориш.По- добре с лайка или смрадлика да се правят промивки.

# 23
  • Мнения: 1 187
относно смрадликата, понеже ми беше трудно да правя промивките - напълвах коритото, изсипвах чай от смрадлика и го оставях да си играе 15 мин вътре. Хирургът ни беше казал пишето да е натопено 15 мин, нали се сещате че не стои цялото това време  с пишка в чашка Joy

Общи условия

Активация на акаунт