Юнският бебок обича да го гушка мама, за него радост по-голяма няма!

  • 11 704
  • 291
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 176
Мег, ама и вие сте със страхотна прическа! Много е сладка Катето, пу пу! Тя бая големичка се роди, а сега си е съвсем в норма с килограмите.

Бюти, ами и ние начестичко се храним, от 7 до 9, с пауза само за баня, но.... като заспим в 9, до 1 нааай-късно сме отворили ей такива очи  #Shocked и си чакаме манджата.  Mr. Green Малкото Бюти явно на майка си се метнало - слийпинг  Mr. Green

# 241
  • София
  • Мнения: 226
Meg, много ви е готина момата. Да е жива и здрава.

# 242
  • София
  • Мнения: 1 535
Здравейте момичета. Много сте хубави всички - и вие и бебчетата  Hug. Нагледах се днес на сладури  Heart Eyes

Моя калпазанчо днес само сутринта в количката спа и после цял следобяд се кокори. Дремва по 10 минутки и хайде пак. Не иска да лежи човека и това е  ooooh!. А му се спи очите му се затварят, прозява се, дори е взел да си търка оченцата. Заканих му се да го закача някъде да си виси и да си зяпа  Crossing Arms. Дано поне довечера да спи. Ама и ние като Трънче отваряме гладните очи най-късно към 2  Crazy. Ама с такава усмивка взе да ме посреща през нощта, че бързо-бързо ме разсънва  Party

Гали никакво отказване - второто значи ще е кротичко  Wink

Бюти има вариант и за контакт на машинката против комари  http://shop.danet.bg/product_info.php?products_id=2524&osCsi … bcc66075ca522d740. Аз така и не си купих, но съм ги виждала и в по-големите аптеки тип дрогерия.

И моите подплънки имат лепенки, но не ги ползвам - стоят си на място в сутиена. И моя е без дантелки, банели и т.н. и изобщо не ми стяга. Така свикнах с него, че като го махна ми липсва  Crazy

Лека вечер на всички   bouquet

# 243
  • Мнения: 67
Здравейте не съм се включвала от месец и нещо, но не съм сядала на компютъра от горе-долу толкова(време почти не ми остава)  Sad.
На кърма сме, но се храним от шише (аз просто нямах сили да го чакам да суче с часове) Първия месец качихме 1600 и 7 см с което съм много горда  Mr. Green. Акаме по веднъж на ден. Днес ни сложиха Пентаксима и се надявам странични ефекти да няма, но по съвет на лекарката за всеки случай съм си взела панадол бебе да ми се намира  вкъщи. За секса желание имам ама толкова сме се изнервили с моя покрай бебето че не можем на последък да се гледаме направо  Close Наложи ми се да дам на малкия АМ и той се скъса да повръща въпреки че сменихме 2 марки  Rolling Eyes та тези дни съм решила да го захранвам с АМ. Ами така де все ще ми се наложи пак и трябва да може да го яде, пък и цял живот няма само на цица да е я  Laughing
Бебчетата ни направо са страхотни иде ми да ги нацелувам и нагушкам  Hug

# 244
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Meg_H, Катерина е голяма хубавица! Пу-пу! Гледам и вие колко мноооого коса имате... Grinning
elly24, Поли много чаровна беззъба усмивка има Grinning. Ама как си я снимала? Аз Калина колкото и да опитвам да я снимам с усмивка на лицето, толкова пъти не се получава...
Mimi_leo, защо ти се налага да захранваш с АМ? Добре си наддава юнака!

# 245
  • Мнения: 17
Аз Калина колкото и да опитвам да я снимам с усмивка на лицето, толкова пъти не се получава...
MiRa_55, я разучи подробно възможностите на новият ти страхотен фотоапарат! Може да има някоя функция за "дебнене на усмивки"!  Mr. Green Peace Hug
Meg_H, страхотна е Катерина! Пу-пу! Толкова е сладка и с каква голяма коса!
Всички бебчовци - и на elly24, на ryan и на Kory са повече от страхотни! Малки бонбончета! Всичките! Hug Heart Eyes
Трънче, ти май скоро не си показвала твоят момък!  Sunglasses Wink
Kory, да го пазиш нашият зет, че гледам хвърлят му по едно око оттук-оттам!  Laughing Wink

Хубава и спокойна вечер, момичета!  Heart Eyes

# 246
  • Мнения: 13
Мег Х, наистина ти е много хубавичка бебката. Пу-пу.
Бюти и ние имаме такова нещо дето мимченце го показва. От магазините Бебчо сме го взимали.
Аз спя с потничета и слагам подплънка само на гърдата която ще е наред за следващото хранене. Понякога само тече кърма де, ама какъвто съм карък един път няма да сложа и тя потича Mr. Green Иначе от няколко дни се осмелих да излизам навън без подплънки. Преди това стигах до вратата на входа и хайде - обратно Embarassed

# 247
  • Miami
  • Мнения: 416
Meg_H, ама тя много порастнала Катето, изглежда ми даже по голяма от два месеца и половина(ама то е от снимките) Simple Smile Страхотна коса имате, браво  Hug И на MiRa_55 бебката много ме кефи точно заради косите  Grinning Hug
Абе изобщо всичките ни бебоци са страхотни и на Ели и на Раян и на всички, пу-пу  Hug
MiRa_55 и аз все дебна Жорето да го снимам като се хили.

Днес Жорко беше много примерен, само спи и яде. Обаче сега е облещил едни пукали и въобще не мисли да заспива. Пуснах му пак музикалната играчка над леглото и сега й приказва и ръкомаха, ама дали пак ще заспи като днес...

Mimi_leo точно така обаждай се, че инъче става съмнителна работата  Peace

Айдеее това беше, бебчо се разсърди  Cry
Лека и спокойна нощ,  момичета  Hug

# 248
  • София
  • Мнения: 39 941
Рядко мога да снимам Алекс с усмивка на уста. Вчера го издебнах докато гукаха с кака си на нейното легло Simple Smile Днес мъж ми го щракна как беше заспал с изплезен език Simple Smile
Намаляха малко горещините и малко повечко се ядва у нас. Алекс днес пак мрънкаше, но навън заспа.

 

# 249
elly24, Поли много чаровна беззъба усмивка има Grinning. Ама как си я снимала? Аз Калина колкото и да опитвам да я снимам с усмивка на лицето, толкова пъти не се получава...
Напоследък доста често се усмихва и направих много снимки, но днес нещо пак реших да я снимам и като вдигна фотоапарата гледа ей така #Shocked и щом го махна и се усмихва Crazy. Най обича да ми се смее сутрин към 6ч. след като се наяде, аз едвам гледам а тя ми се смее Laughing
Много са сладки всички бебчета Heart Eyes
Вие пращате ли снимки на бебчетата в разни конкурси?
Лека нощ от мен , да си лягам, че Поля вече цял час спи, а аз утре ще мрънкам че не съм си доспала.

# 250
  • Мнения: 233
мимченце, ИнаД, Прити Галина, мерси за линковете и инфото!!!   bouquet Ще давам инструккции на майка утре. Вече ми е ясно за какво става дума. Значи добре съм запомнила, че са на Чико Wink

АнМари, и Алекс е порастнал доста вече Simple Smile

Заканих му се да го закача някъде да си виси и да си зяпа  Crossing Arms
ИнаД, ти по-скоро ще му направиш кеф на малкия, ако закачиш някъде нависоко  Joy Те много обичат да са нависоко и да следят какво става "от високо". Тук много често ги слагат бебчетата в едни такива хамаци, а като попорастнат малко и в едни ластици и висят окачени за тавана  Joy

елли24, на мен Мишел ми се хили най-много сутрин също към 6 ч., когато се (ме) събуди за манджа. Голям кеф, голямо нещо, направо не мога да разбера бебешкото й поведение понякога Simple Smile После папкаме и отново къртим  Mr. Green И още нещо - сутрин като се събуди, не реве, ами само мята с ръце и крака и чака и аз да се събудя. Много толератна госпожица ми се падна  Heart Eyes Вече като ме усети че и аз съм се събудила, тогава пуска алармата, че знае ли - може майка й да не разбере, че е гладна, я за всеки случай да надуе гайдата...  Crazy

# 251
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
И наш Жорко много обича да се смее в 3-4 сутринта. Такава е закачалка и само чака аз или баща му да реагираме и започва играта. Ама ние се правим, че не го забелязваме, че иначе няма заспиваме поне още час - два  Party! И той като се напапа  си поиграва сам малко и заспива  Peace!

Малкия човек напълни коша за новородено на количката и май ще трябва да му купуваме нова  Laughing! Двоумим се между ABC Amigo и Inglesina Zippy. Ако някоя от вас има лични впечатления от някоя от тези две колички ще ми бъде от полза да го сподели!

Малееееееее, очите ми се затварят  Crazy!Отивам да се паркирам при дребчо!

# 252
  • Мнения: 3 743
Аз май ще спра да се отчитам тук, докато не се очовечим малко Rolling Eyes. Омръзна ми да се оплаквам Blush.
Ама, хайде като за последно...Мъжът ми и той никак не ми помага. Само ми опява, че била научена на ръце малката. Как той, ако бил щял да я възпита. Щял да я оставя в другата стая да се нареве и постепенно щяла да се научи да заспива сама и да се забавлява сама Shocked. Уф, направо ми иде #2gunfire.
Днес ни докараха активната гимнастика, на Tiny Love e, ей тази http://www.tinylove.com/toy.aspx?toyId=152&state=toyTypeId=1 … ementId=0@ageId=0. На мен много ми хареса, ама Дидинка пак около 10 мин издържа сама.
И коронното изказване на мъжа ми, че на мен държавата ми плащала да си гледам детето. А на него след работа му се полагала почивка. То поне и пари да носеше вкъщи, ама няма Money. Аз съм главният източник на средства. Всъщност, ако майка ми не гледаше две баби, да съм си отишла поне сто пъти досега...

Извинявайте за поста, ама вече ми идва в повече и наистина сериозно се замислям дали още искам второ Thinking

Хайде като има добри новини, пак ще пиша Hug

# 253
  • София
  • Мнения: 39 941
Гали може да те е ударила следродилната депресия. И аз съм нервни изблици и се заканвам на мъж ми, че ще остане без топки. Че защо са му, отчел се е вече Simple Smile Иначе ми помага, не мога да се оплача. Но като ми дойдат нервите в повечко...

Аз все се притеснявам дали му стига кърмата на Алекс. Днес го мерих и май е качил 400гр. На консултация ще го водя на 12ти септ. Ако качи пак кг ще си навакса детето Simple Smile

Определено започна повече да се смее, но никога не успявам да го хвана с фотото. Мъж ми се смее, че е хитрец. Реве в стаята, някой отива при него, той млъква и се нахилва Simple Smile Смее се когато се е наял. Ама те старите хора са прави, че гладна мечка хоро не играе. Алекс захапва цицата, по някое време пуска, почва да се хили и трябва да го подканям да продължава Simple Smile

Не знам дали ще устискам с памперсите 2ка. Повече няма да купувам пакети от 98 бройки Simple Smile

# 254
  • Мнения: 657
Е, сигурно е някакво типично бебешко поведение, защото Йоана и тя най-много усмивки раздава през нощта като сме само двечките.  Mr. Green Аз като й сменям памперса й говоря и тя ми се хили, после като суче или спира и се усмихва зад зърното или пък сучейки ми изгуква нещо. Heart Eyes Иначе и на мен все по трудно ми става да я снимам като се усмихва, не за друго, ами защото вече много повече се движи и снимките стават размацани. Crazy
Гали, много хубава гимнастика! Чак ми се прииска и на мен да я разгледам. Mr. Green Дано скоро да й стане интересна на Дидито. Heart Eyes За мъжо - какво да ти кажа, и моя е така, въпреки че е далече в момента, раздава "умни" съвети по скайпа и винаги като му разправям какво се е случило и той - "внимавай". Е, какво да внимавам, аз нищо лошо не съм му направила на детето бе! ooooh! Бяхме се сдърпали за нещо и той вика "кажи на малката че я обичам" и хоп, изключи си скайпа. После като дойде му се развиках, че ако поставя под съмнение способностите ми на майка, да дойде той да се грижи за нея да види, че хич не е лесно! #Cussing out Аз 9 месеца преминах през какво ли не, сама, защото него го нямаше и само ми съчувстваше от разстояние, сега пак го няма, ааааа, да си ги нямаме такива. Така го нахоках, че накрая ми се извини и сега е много мил и внимателен с изказванията си. Wink А твоя като го няма цял ден и е на работа, да не мисли че ти не си "на работа"? Да се грижиш за едно бебе сама през целия ден не е лесно, и ти имаш нужда от почивка, ама няма. Тия мъже понякога само за себе си мислят, значи...  ooooh!
Пък за памперсите, аз нали хич не бях доволна от Sleep&Play 2ката и взех Huggies 3ка, защото малките й стискаха на крачетата, обаче се оказа, че те били от 5 до 9 кг. и още първия изпусна от ластичето на бедрото. Crazy Та се наложи да взема Active Baby 3ка, тях ги дават от 4 до 9 кг. и са малко по-стегнати на крачетата. Доволни сме, и сме запасени с памперси за месец напред. Mr. Green
Преди време бяхте коментирали за внезапния рев, е, и на Йоана й се случи днес. Tired Прибрахме се от разходка, тя леко помрънкваше, но нищо особено. Решихме да я изкъпем и тогаз да яде, и докато приготвяхме коритото и всичко останало, като се разплака, ама реве та се къса. Такъв глас откъде го извади незнам, чак дъх не можеше да си поеме от рев.  Sad А тъкмо я бяхме намокрили, та я извадихме, завихме я в хавлията и айде на цицата. Наяде се, изкъпахме я и докато я обличахме още заспа. Сега спи и от време на време плаче на сън, а след малко се усмихва. Laughing Луда работа, да им се чуди човек какво им е на акъла. Дано повече да не се случва, че се видяхме в чудо...
Айде лека нощ на всички от нас! Hug

Общи условия

Активация на акаунт