Юнският бебок обича да го гушка мама, за него радост по-голяма няма!

  • 11 695
  • 291
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 1 535
Гали, нали затова сме се събрали тук - освен да се хвалим и да си се оплакваме, пък дано ни поолекне малко.
Ето - аз само с надеждата да спя тази нощ си останах. От 1 часа насам моя хубостник ме буди през час да яде  Tired. Така ме е разсънил вече, че и да легна само се унасям и след малко той пак се размърдва и търси. Дали  ако го оставя да спи до мен ще се самооблужи без да ме буди  Mr. Green. Сега голямо напъване и пъшкане пада - върви спи  Tired

Усмивките и аз започнах по-трудно да ги улавям, но той вече като види апарата се гипсира като едно време Парцалев в един филм (С деца на море май беше)    hahaha. Въпреки това вчера успях да го издебна:


Ще се пробвам, малко все пак да поспя, въпреки че то вече съмва  ooooh!

Дано днес е по-лек деня за всички вас   bouquet

# 256
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
...и взех Huggies 3ка, защото малките й стискаха на крачетата, обаче се оказа, че те били от 5 до 9 кг. и още първия изпусна от ластичето на бедрото. Crazy

mimchence, аз само това повтарям, ама пак да ти кажа  Naughty! Турските Huggies пропускат от ластичето на бедрото. Инчето е доволна, ама аз почти нямах непропуснал памперс от тях. Не е от кг  Naughty.  Те, не знам от какво зависи, един път 3 е 5-9 кг, друг път е 4-8  Shocked! Да им се чудиш направо. Но тези които продават в Метро до сега не са ми пропуснали  Peace. Били английски, но само Метро ги продавал. Ние сме на 3 вече месец и нагоре  Peace!

Аз също понякога вдигам валянки на мъжа ми  #Cussing out! Иначе той се опитва да ми помага колкото може, ама като ме хванат нервите ............ bash box smile3514!

# 257
  • Miami
  • Мнения: 413
Добро утро  Simple Smile

Gali80 и моя мъж се опитва да ми казва как да възпитавам бебето Shocked И той като твоя щял да го остави да се нареве  #2gunfire И ние понякога се сдърпваме за това кой е по-изморен  Laughing Особено в началото, когато бебчо не спеше през нощта. Той ходел на работа, пък аз едва ли не си почивам в къщи  Crossing Arms Ама като го оставих за малко да го гледа и отидох да си изгледам едно филмче, да видиш как повярва че не е толкова лесно. Инъче като се скараме аз се разплаквам(ама не нарочно, може би от хормоните) и на него му става мъчно и се извинява  Simple Smile Помага колкото може човека, наистина и той е изморен, но това бебе не е само мое  Crossing Arms Аз все му викам "Ами когато тръгна на работа аз няма ли след работно време да се върна у нас, да се грижа за детето, да наготвя, да чистя и всички други женски работи дето не се виждат, а? Ако тогава и аз искам да си почивам след работа  Crossing Arms " И той ми вика, че съм права и ме гушва  Heart Eyes Абе мъжка работа, те въобще не могат да разберат каква промяна преживява жената през бременността и раждането(хормонална, емоционална, физическа) и са си малко егоисти Rolling Eyes

InaD страхотна усмивка има Любчо  Hug

# 258
  • София
  • Мнения: 779
Здравейте и от мен,

тези дни само ви чета и все не успявам да се разпиша, ама и аз така съм яхнала метлата, мога цяла страница да изпиша Twisted Evil

Нашият татко и той е много изморен и много, много не помага. Понякога и аз много се ядосвам, но той наистина не се спира, нали сега отваря още една аптека и е ужас ooooh! Ама като ми писне и аз го правя на две стотинки Embarassed А пък тук във Варна и свекито ги върти едни, направо не издържам и пак на него ooooh!.

Вчера малчко какво направи в морската - накал се беше и аз го сменям, както свалих памперса започна да пишка и да ми се смее с глас hahaha, а след това си продължи с акането Joy Изплашихме хората до нас....Наш малчо много обича по голо дупе, всеки път сменянето на памперса е забавление.
 После ще пиша още, че бебчо изпадна в нервна криза

# 259
  • Мнения: 256
О, Вес, това с хиленето и опишкването на мама е коронен номер и на Бобича, много се забавляват маймуните така.  Хмм...

Аз пак да питам...  Laughing Някой мисли ли вече да води бебока си на плуване за бебета? Ние живот и здраве септември началото трябва да сме в София. Видях, че има басейн в Банкя и при Мазнейкова-та. Мисля да отскочим още щом се приберем. Тук във Варна така и не открих такъв. Иска ми се да свикне с водата малкия плувец. Така обича във ваната, може да му е забавно да поплува, а и все още задържа дъха си, не си е загубил напълно способностите. Айде ако има навити ще ходим заедно, аз на 100% съм се решила, а мъжа ми от кога го обработвам по въпроса. Само бански трябва да купя за малкия!  Joy Обаче непромокаеми пампи откъде да намеря, нямам идея.

# 260
  • Мнения: 233
InaD страхотна усмивка има Любчо  Hug
Абсолютно! ИнаД, ми той Криси си е направо роден да стои пред камерата!  Flutter

Първия месец качихме 1600 и 7 см с което съм много горда  Mr. Green. Акаме по веднъж на ден.
Mimi_leo, как акате по 1 път на ден само, а сте наддали толкова много?  newsm78 Мойта дрисла ака поне 5-6 пъти на ден и то обилно, а много бавно наддава  ooooh! Язък, дет се вика, за храната... То и аз само хабя храната де, ама тя е бебе и трябва да расте, аз вече няма за къде. Явно си е до обмяна пак. Абе, аз си казах, че ще я правим манекенка Wink

Инчока, и аз искам да водя Мишел на плуване. Имаме басейн тук до вкъщи и видях, че предлагат и плуване за бебчета. На мен една акушерка ми подари непромокаеми гащички  Laughing Иначе, от 3 месеца май се почва с плуването, нали?

# 261
  • София
  • Мнения: 39 932
Мен Алекс скоро не ме е опишквал Simple Smile Ама и се пазя де Simple Smile
Само онази нощ спа цяла нощ. Вчера и тази нощ ставаше по един път. Но без рев, само някакво помрънкване. Ако му бях мушнала биба сигурно щеше да заспи. Ама викам "я да ти дам от по-хубавите биби" Simple Smile

Басейна в Банкя е с мин. вода, но е открит. Градска плаж си е. Не мисля, че е подходящ за бебета, особено на тази възраст. За басейна при Мазнейкова не знам. Може и да е подходящ.
Дияна я водехме преди на два басейна при нас. Но са със студена вода. Алекс само отдалеч би гледал Simple Smile
В коритото прави "бл-бл-бл" и размахва крака Simple Smile Моя мъж само припяваше "ще го удавиш ве" Simple Smile

# 262
  • София
  • Мнения: 39 932
Ако не забравя на консултацията ще питам педито за плуването.

# 263
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Обаче непромокаеми пампи откъде да намеря, нямам идея.
Ха-ха, защо ти е памперс? Нека си пишка детето на воля! Обаче с акането - незнам как ще се справите Mr. Green

# 264
  • Мнения: 60
здравейте и от мен,
не съм писала месец поне. Не че имам кой знае какво важно да кажа.
Все една и съща.
Гледам развихрили сте страстите за мъжкото присъствие и съдействие.
Не мога да се оплача от моя мъж, обаче на 2 седмици някъде му вдигам по едно скандалче.
Ако пропусна - започва да намалява ефекта от предния. Като ми писне на шапката - взимам си възглавницата и отивам да спя в стаята на каката. И той иска не иска - гледа бебе. Обаче аз милост към неговия сън нямам. Той сам не си го цени, та аз ли.
Ляга понякога в 3-4ч щото има много важна работа на оня сандък компютъра. А то нащо не е компютър като компютър. По голямо е от мен сигурно.
Иначе Гали80 за второто - той Господ си знае работата.
На мен сега ми връща рестото от каката. Явор е доста спокоен /за разлика от нея/. Мрънка като го боли корема, като му се спи и като е гладен. Обаче не става и дума за нейните децибели. Оная хващаше 5-та октава.
Ляга вечер в 10ч и ме буди към 6ч за ядене. Вече сме категорично на 6 хранения.
Памперси ползвам на хъджис от 3-6 кг и не съм имама пропуск до сега /за разлика от памперс/.
И аз да постна една снимка, че не съм слагала нищо никога в албума:
http://nesybg.multiply.com/photos/album/1/Kids#2
е не можах да разбера как ги слагате да се виждат тия снимки в самия пост ............ newsm78

а тоя пуст проблем с акането. Явор ака през ден, може и през два. Няма запек и пълни гащите като за три акания.
Не си го слагам много на сърце. Акото е зелено. Ама уж не било проблем.

# 265
  • Miami
  • Мнения: 413
Мойта дрисла ака поне 5-6 пъти на ден и то обилно

И ние се присъединяваме към отбора на дрисльовците  tooth Преди сменях памперса преди хранене(че после малко връща), обаче се видях в чудо...че той на всяко хранене ака и после пак трябва да го сменям. И сега вече само след хранене сменям пампата  Laughing

# 266
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Калина пък започна да ака един-два пъти на ден, но пък какво акане  ooooh! - цялата се омаже. Понякога обаче памперсът пропуска и имахме няколко "боядисани" бодита...
Моят мъж помага /аз и друг път съм си го хвалила!/ Е, вярно, че памперси не сменя - нито на Ивайло е сменял, нито на Калина, но пък за домакинската работа - равен на себе си няма... /Пу-пу!/ Помага ми и за Ивайло и много му угажда, по мъжки!
Слава Богу, този път депресия вкъщи не ме хвана /е, вярно в болницата се депресирах яко, но там си и остана!/...

# 267
  • Мнения: 3 663
добриутро  Blush
теди снощи татко му така го приспа, че си пропусна банята, за сметка на това пък се събужда да яде в 12, в 3, в 6... поне не преляха млекоцентралите Simple Smile

кори - на мен никак не ми е удобно с кенгуру, не знам защо  Confused моето е съвсем обикновено чиковско, подарък от ехеее едно време още, износило 3-4 бебета на колеги Simple Smile
жорко е голям сладур, няма да се изморя да повтарям  Heart Eyes

гале - първо за научаването да заспива сам - малко помогна той и малко ние с татко му
започна да будува след хранене по час и нещо, след което му се доспива
ако е по-спокен и съм си сама го приспивам с абсорбатора на печката или с музика и люшкайки кошницата
а вечер е по-нервен, но и татко му вкъщи и хваща кошницата за дръжката, вдига я във въздуха и започва да я люлее напред-назад като люлка (не знам дали добре се разбира какво искам да кажа), заспива за 5-10мин макс  Wink
това второто упражнение обаче аз не мога да го правя, заболява ме корема  Confused

а за плаченето на бебетата и "възпитанието" татковците много ги бива да недоволстват, без да си дават смеtка как се изкарва месеци наред с най-дълъг непрекъснат сън от 3 часа  Crazy
гале, кажи му на твоя любим, че бебетата до приблизително 6я месец не могат да правят причинно-следствени връзки тип "плача-мама ще ме вземе" сътоветно ще реве, реве и накрая ще заспи, не защото си е научило урока, ами от умора
а и как да се сърди на едно бебе, че не иска вечно да лежи и да зяпа в тавана, а иска да опознава света
кажи му да ляга той 2 месеца и повече и само да лежи и зяпа нагоре да видим дали няма да лудне Wink

нашият тати помага, понякога сам се сеща, понякога аз го подсещам Wink но като цяло не мърмори, защото аз си и работя успоредно с гледането на теди и няма какво да недоволства Simple Smile

мимченце - абе по принцип напоследък не текат толкова млекоцентралите, обаче теди като прави големи паузи и се препълват и малко да е натиснат ци-та от някъде и тръгва
а аз редовно притискам я с ръката, я с тялото Sad сутиен не нося въщи изобщо, пречи ми  Blush ма то с моите запетайки със и без е все тая  Crazy Simple Smile

отчаяхте ме с това полулегнало от 5я месец Sad ще луднем до тогава  Crazy

усмивки и аз още не съм хванала с фотото, зяпва гипсиран и той като другите бебета и туй то, ако ти изнася  Crossing Arms  Laughing
иначе да ви призная много се радвам на тия усмивки, танчето хич не се смееше до не знам си кой месец, само стоеше със сбръчкани вежда и гледаше остро насам-натам, много "сериозно" бебе беше Simple Smile

ели - страхотна усмивка си уловила ти  Hug поли е чудна  Heart Eyes
и разбира се, можеш да кърмиш легнала, супер по-удобно е, аз съм върл фен вече, не се изпотяваме и двамата и нищо не ме боли Simple Smile

бюти - и аз съм забелязала, че повечето момиченца причат на татковците, а момченцата на майките Simple Smile обаче има и изключенията - ето таня няма очевидна прилика с нито един от нас, има по малко от всеки, но си е с някакво различно лице, де да знам Simple Smile
иначе това за честите хранения привечер и паузите нощем, поне при теди, е супер вярно Wink

люте - абе каква е идеята на шишето и цеденето нощем  Rolling Eyes че нещо съм изтървала..

офи - браво на порастналия мъж, все така да е  Heart Eyes

мег - разкошна дъщеря имаш  Heart Eyes

против комари машинка някой беше питал  - вкъщи сме с комарници и няма комари, а като ходим из скромната ни родина си носим обикновен райд и включваме в съседната стая

инаД - твоя пост много "ранобуден" Simple Smile да бях знаела, че си тука, щях да седна и аз да си хортуваме Simple Smile страшна усмивка си хванала, пупу  Heart Eyes

инче - много исках да водя таня навремето на бебешко плуване, но тогава нямаше къде
сега qwno има къде, но пък ние вече не живеем в сф
аз съм ЗА, ако имате възможност водете го, сега е момента

никлес - явор много ме кефи на снимката, а дрешката му направо е супер  Heart Eyes


айдееее, отчетох се с километричния си пост за днес  Crazy Crazy Crazy

# 268
  • София
  • Мнения: 779
Инче, за плуването съм навита. Аз имам една книжка Your baby week by week , много е готина и там пише, че от 15 седмица се препоръчва ходенето на плуване. Аз не знаех, че има в БГ, но съм за Peace. Такива памперси бански има в Метро и на много други места, за Метро съм 100% сигурна.

За течовете през ноща и аз имах много в началото, но проблема беше в подплънките - пробвайте на Canpol, много са готини - големи, вътре са с гелче, външната им повърхност не пропуска, с лепенка са и никога не съм имала пропускане и държат сухо, а и цената им е добра - към 4 и нещо за 24.

# 269
ели - страхотна усмивка си уловила ти  Hug поли е чудна  Heart Eyes
и разбира се, можеш да кърмиш легнала, супер по-удобно е, аз съм върл фен вече, не се изпотяваме и двамата и нищо не ме боли Simple Smile
Само дето не се кърмим Rolling Eyes,та за това ми беше чудно с шишето дали няма да и стане нещо,ама май ще продължаваме така.
Айде че нещо е много нервна

Общи условия

Активация на акаунт