Шопинг по света или оттук - ОКТОМВРИЙКИ стягат детски кът.

  • 13 972
  • 294
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 85
Здравейте и от мен момичета. Резултатите ми от вчерашните изследвания са добри само хемоглобина отново е нисък ама така е през всички месеци до сега. Аз ще ходя на лекцията утре. За протектора аз не съм мислила нещата който съм купила са само няколко дрешки за бебо. И с тях не бързам защото не са излези още зимните колекции, а на нас определено ще ни трябват повече зимни отколкото есенни.

# 16
  • София
  • Мнения: 285
ЕНИГМА, мила

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!


# 17
  • София
  • Мнения: 285
Добро утро  Tired
... Аз май нямам странни мании за ядене и пиене. Даже напоследък и бира не ми се пие  Rolling Eyes Обаче сладко унищожавам задължително. Някой беше споменал за сухи пасти - обожавам ги  Crazy Та аз съм доказателство, че не важат бабините деветини, щото толко много сладко и тестено ми се яде, пък бебо ще е мъж  Twisted Evil
...

и аз и аз - голям мерак за сухи пасти, а преди месец два наблягах на еклери пък и ние чакаме момченце.
 Т.е. минат не минат два три дни и аз се прибирам с еклери.
Но поне е добре, че сухите пасти и еклерите не са от тежките сладка.

А сега всеки ден печени чушки, юудя се дали ще ми омръзнат. А за пъпешите пък да не подхващам темата... Joy мога да си изям цяло пъпешче (ако е по-голямшко ще ми трябва помощ)

# 18
  • София
  • Мнения: 285
Инче,

изведи отгоре информацията за нашето първо бебенце КАЛОЯНчо на мама Полина.


 Hug


# 19
  • София
  • Мнения: 10
Мариелка! Честит Рожден Ден! Бъди здрава, много обичана и много, много щастлива! От сърце ти желая късмет и едно здраво, кротко и сладко бебе през октомври!

Инка, благодарности за темата и нейното оформление! Страхотна си, както винаги!

Трикси, аз сигурно ще ходя на лекцията утре. И ... много сладки покупки за бебката! Много ми хареса цвета на кошчето за кола!

Мили мами, идеята за среща към края на месеца я подкрепям с две ръце. Вече много мами не работят /вече и аз, и аз!/, а други ще излязат в болничен до края на месеца ...  така че, живот и здраве ще си направим голяма, дълга, дневна среща!

Лек ден на всички! Дано имате варианти в тази жега, за да се чувствате по-добре /климатици, студена диня  Simple Smile, цитронанада .../!

# 20
  • Мнения: 558
И аз съм за малките подложки  против дребни течове Peace. Всъщност такива и до момента ползвам, като се преобуваме.

t1dt, аз май за сайт за количка не мога да съм ти полезна. Каквото виждам по магазините не ми харесва. А, онлайн не съм се интересувала. Купих тука някаква двойна, колкото да се намира... Когато дъвкахме темата за количките бях писала, че количка със зимен кош на живо не съм виждала... най- доброто което знам е Bugaboo, но съм ги виждала само на картинка. Вчера случайно забелязах, Quinny и Maxicosi на сайта на забележете -ГАП:
http://www.gap.com/browse/category.do?cid=40252&mlink=11281, … &clink=911468 ... веднага сметнах, че удоволствието да притежаваш Куини със зимен кош, ще излезе около $740 без данъка.
http://www.bugaboostrollers.com/Bugaboo-Cameleon.pro тука има и някакво Бъгабуу за пример...
Греко- тата тук се водят евтини колички, пускам ти какво ми изплю търсачката на най- народния магазин Уолмарт:
http://www.walmart.com/search/search-ng.do?search_query=graco&am … tab_value=161_All както ти и писах по- горе- зимен кош изобщо не се вижда никъде...  newsm78 незнам що така... Аз съм в южните щати и се разхождахме в кошницата за кола, докато започна да се крепи седнал моя младеж, поради липсата на зима...
Ако искаш, направи си сама рисърч с гугъла... за stroller with bassinet... и действайте, че време не остана.

Аз едва натъпках дрешките на малката в гардеробчето и ми е супер гузно, защото вдругиден пристигат още няколко. Вече нарочно не гледам бебешките дрешки по магазините.

Манана, малкият любител на котките е страхотен  Laughing!!!!

ЕНИГМА, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!! Здраве и щастие от нас  Hug  bouquet!!!

# 21
  • Мнения: 42
Енигма, bdbaloni baloni  bigdance2  Gift newsm67!!!!!!!!!!! Много щастливи мигове с малкото октомврийче и татко му newsm51!!!!!!!!
С тия теми за сухи пасти и еклери и тоя рожден ден и на мен ми се дояде сладичко...май имах две скрити вафли Laughing!

# 22
  • Мнения: 498
Ето вече прибавих мама Поли, shivani, както писах на работа съм, когато мога тогава оформям първата страничка  Peace
Сега чакаме мама Поли, когато има възможност да ни напише данните на бебо и да ни разкаже за малкото мишленце, и снимчици да ни предостави, за да си заформим и ние албумче.  Hug

А колкото до пъпеша, изобщо не ми трябва помощ  hahaha сама си го "оправям" безпроблемно  Joy

А за сладкото и соленото, набивам яко солено... повече това ми се хапва, а иначе съм голяма сладкоманка, и то от баш-баш тежките сладкиши, торти и шоколади, сега не ми се ядат толкова, бих предпочела солетки и тем подобни глезотийки.

# 23
  • Мнения: 817
Енигма, Честит рожден ден! Желая ти много усмивки, щастие, положителни емоции и един сладък и здрав бебок есента!

# 24
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
sisiliaкоя беше контрашпиц, адски ми е познато, ама с бремелинския ми мозък...
Енигма ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! МНОГО ЛЮБОВ ТИ ЖЕЛАЯ И ОКТОМВРИ ДА ГУШКАШ ЕДНО МАЛКО СЪКРОВИЩЕ!
bebo4ka още си личат, ама зарастват. Вече внимавам много, ама дето се вика - след дъжд качулка.
tediko нищо общо няма храната и пола. Моята приятелка и с двете си момичета налиташе на сладко, аз с дъщерята унищожавах кисели краставички, кисели чушки, всякакви трушии и хич не ми се ядеше сладко. Чак този месец сега ми се прияде сладко, но досега само солено, люти чушки, киселите краставички, чесън ми бяха любимата храна. И пак по последни данни чакам момиче.
qalaxa на теб ти става лошо от омекотител, ами на мен като ми става лошо от мииризма на какъвто и да е препарат, дори от праха за пране. Стискам носа и пълня пералнята.
Протектор не мога да се сетя какво беше това нещо. Не е ли нещо като мушама, която се слага върху матрачето, а отгоре чаршафа? Ако е това аз не съм си купувала, защото реших, че ще му запарва на детето. Ползвах малките подлуганчета - те са с найлоново покриие отдолу, тънък пласт дунапрен, а отгоре плат. Перях ги в пералнята. Разкапаха се дето се вика точно когато спрях и аз да ги ползвам, в смисъл нямах вече нужда от тях.
Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 7 нови отговора.

# 25
  • Мнения: 11
Момичета благодаря на всички ви   smile3525 За милите думи,за пожеланията,за всичко - ох толкова ми е мило и драго и приятно, че чак  newsm45  Желая и на вас здраве и щастие и най-вече,когато настъпи най-важния за нас момент,да гушнем малките човечета,които са част от нас,от тялото,душата и сърцето ни  smile3525

# 26
  • Мнения: 558
Ох, ама като се закача на нещо и нямам спиране.
Досега смятах, че със 7% такса във Флорида и при курс на долара 1.31 лева за долар, Куинито СЪС зимен кош от сайта на ГАП ще излезе 1050 лева, а същото такова БЕЗ зимен кош на сайта на "Кикиморско царство" излиза 995 лева... t1dt, да знаеш Wink, ако планираш скъпа количка...
Tsv, другия път като те схване прасеца, се опитай светкавично бързо да си свиеш ходилото нагоре... палеца към челото. Контрашпиц е обратното на шпиц. Ако не се сещаш какво е шпиц- балерините и гимнастичките го практикуват докато танцуват- опъват си палците на краката надолу... ох и аз как го обясних, ако не ти е ясно свиркай, да си снимам ходилото на контрашпиц... при мен действа безотказно...

# 27
  • София
  • Мнения: 1 531
И аз тая нощ го практикувах контрашпица, ама не мога веднага да го направя ами чакам малко мускула да се отпусне.

Аз все още не залитам на крайности със сладкото и соленото.
От предишната бременност помня, че първите 4 месеца въобще не ми се ядеше сладко, но в 9 месец изяждах всеки ден по един шоколад. Някои си го изяждат и като не са бременни, но за мен по принцип 2 редчета са достатъчни. А тогава го излапвах за отрицателно време.

А пък пъпеш въобще не близвам, хич не го обичам тоя плод Sick

# 28
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
[sfkbfk] мерси много Hug, като прочетох шпиц вече се сетих, че е му е обратното - нали бях балерина, толкова отдавна беше де.

# 29
  • София
  • Мнения: 2 060
Лелееее, и аз съм полудяла по сладкото напоследък! Какво става - денем само сладолед, вафли и тортички ям, вечер - диня. Днес обаче ми излезе ПКК-то и се оказа, че съм вдигнала захарта на 5.6 (до сега винаги 5.4 ми е била), та сега имам силно ограничение на сладкото. За срам ще започвам диета в 8-ми месец  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт