Кореместата тема :хайде на големите шкембета и дупета - 3

  • 16 631
  • 357
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 166
Благодаря! Имах нужда от подобни думи днес! Нещо ми е сдухано! Бебчо явно пак е в по-мързелива фаза и едва-едва помръдва. Е, аз естествено се шашнах прилично и ... вдигнах кръвно.  Sad Писна ми вече да се тревожа. Искам да знам, че ще гушна бебенце. Най-накрая събрах смелост и купих едно малко пакетче памперси за багажа за болницата. И направо си ме тресе. Все е е страх да не изглежда много самонадеяно тази постъпка. Да не ми подрежат крилцата... От друга страна съзнавам, че няма как да тръгна да раждам, а да нямам памперси за бебчо. Пък и вярвам, че Боге с нас и няма да позвноли нещо лошо да се случи.  Praynig

# 16
  • Мнения: 1 409
Този път наистина ще е различен,аз много силно вярвам в това и ако щеш вярвай всяка вечер си заспивам с мисълта за вас,и знам че положителната енергия на всички момичета тук няма да позволи да се случи нещо лошо с бебока.Не се тормози,или поне опитай да е по-малко,колкото и да е трудно.Много силно те гушкам и ви мисля постоянно и двамата  Hug

# 17
  • Мнения: 3 166
 Hug разплака ме....

# 18
  • Мнения: 1 409
Нашата шефка замина на море,и ние го обърнахме на чат  Mr. Green
Вземи го нападни вече твоя Митко,че да разбере бебока,че вече не му е мястото там и трябва да излиза
 Hug

# 19
  • Мнения: 3 621
Светле  Hug Hug Hug, остана още много мъничко и ще гушкаш още един малък мъж
ако не са те излъгали докторите де, и да е мома  Hug Hug Hug

# 20
  • Мнения: 3 016

Пожелавам тази тема да донеде много нови бременни новини !!!


Дай Боже!
 Слави и Талето  fingerscrossed.

# 21
  • Мнения: 651
Светълче, обещала съм ти всичко да е наред и ще бъде  Heart Eyes. Още малко потрай и ще гушкаш най-прекрасното живо и здраво бебе  Hug Hug Hug. Аз изчезвам за няколко дни, ако човечето реши точно по това време да се гушкате, да не пропуснеш да ме зарадваш  Heart Eyes Mr. Green.

# 22
  • Мнения: 686
Светле, как си миличка?
Имаш стиснати палци ако събитието тръгне да се случва, но е по-успокояващо ако си казваш "няма да е днес", отколкото ако си мислиш "дано да е днес".
Лек ден на всички!
гуш

# 23
  • Мнения: 3 166
Вземи го нападни вече твоя Митко...

Ми нападнах го, ама няма полза....  Mr. Green Той е виновен, нали? Знам си аз!  Peace

Пак ви благодаря, момичета!  Знам, че остана малко. Вероятное някакво временно състояние. СКоро четох и за предродилна депресия - мен явно това ме е хванало.  Laughing

# 24
  • Мнения: 3 016
Ех, Светле държиш не под напрежение  Laughing .И аз чакам с нетърпение да  прочета хубавата новина но  ................

# 25
  • Мнения: 825
и аз стискам палци скоро Светлето да ни се похвали  Praynig

# 26
  • Мнения: 827
Ама днес никой не пише newsm78

# 27
  • София
  • Мнения: 1 098
Аз ще се разпиша.
Светле, не предродилна депресия , при теб е бременна депресия, не се различават състоянията в различните
фази на бременността. Спокойно го давай и се наслаждавай на последните мигове от бременността. Знам че сега
искаш да дойде по-бързо момента в който и да не спиш няма да ти пука, но после като ти се насъбере умората ...
ще искаш да си се наспивала повечко.  Grinning А и Вики ученик ще да е , бая грижи ще си имаш. Да погалиш малкия ми сладур
в тумбака, и да цункаш "големия0-малък" цицоман. Прегръщам те силно, и не се тормози в последните прекрасни бременни дни.
Не че аз не исках по-бързо да минава времето, нямах никакво търпение да си гушна малката слонка, изживяването е уникално.
Лили, аз не в правилната тема пиша, ама да кажа, че Дени е страхотна чаровница. Целуни я от нас.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 003
Здравейте и аз да се разпиша. Днес бях на поредния преглед. Видяхме бебчето от всякакви измерения, ръчички, краченца, заформящи се пръстчета. Много съм доволна от прегледа, доктора ми отделя голямо внимание.
Мъжът ми тази седмица е отпуска и иска да отидем някъде за няколко дни, обаче аз се притеснявам да пътувам и незнам какво да правя. Може би някъде на близо ще отидем, но все още незнам къде.
Светле пиши как си, стискам палци да издържиш още малко, ти си мама герой!

# 29
  • Мнения: 210
И аз се надявам новата тема да донесе много хубави (бременни) новини.

На всички бремелинки пожелавам спокойствие и силна храна  Hug

Общи условия

Активация на акаунт