антицелулитен масаж с вендузи

  • 143 785
  • 382
  •   1
Отговори
# 315
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
и аз се зарибих с тези вендузи - моите са от самоздрав, силиконови  за 14 лв. Сега ще прочета и кое масажно масло сте препоръчали  и се почвам  smile3508

# 316
  • Мнения: 2 075
От 24 април правя този масаж и резултатът е 0. Отчаях се отдавна. Отърване от този пуст целулит НЯМА при мен. Но ще продължа да го правя, че и без това друга работа нямам  Crossing Arms
До август има време, така че ще видим  bowuu

Поздравления за тези, при които има резултат, явно не е трупан от няколко години!   bouquet





# 317
  • Мнения: 308
   Прочетох цялата тема. Но все пак имам въпрос. Разбрах, че масажа с вендузите не се прави на вътрешната част на бедрата, но аз имам доста целулит точно там (малко над коляното). Е, на единия крак не се забелязва, но на другия е силно изрзен. Как третирате тази част?

# 318
  • в моя свят
  • Мнения: 849
   Прочетох цялата тема. Но все пак имам въпрос. Разбрах, че масажа с вендузите не се прави на вътрешната част на бедрата, но аз имам доста целулит точно там (малко над коляното). Е, на единия крак не се забелязва, но на другия е силно изрзен. Как третирате тази част?
С ръчен масаж. Peace

# 319
  • тук-там
  • Мнения: 4 274
да кажа и аз - чета ви редовно- вчера първи масаж със силиконовите - за около половин час - редуване на двата крака. нямам синини обаче така ме боли като се натисна, че не е истина- иначе отвън никакъв знак, но като се стисна и все едно някой ме е бил бил бил...по краката- това означава ли че методът работи? и на някои места боли повече отколкото на други - като движа вендузата  - това значи ли че там има повече целулит....

# 320
  • Мнения: 308
   Мечта, благодаря за отговора. Тайно се надявах да има и нещо друго, защото много с ръчния не мога да издържа.

да кажа и аз - чета ви редовно- вчера първи масаж със силиконовите - за около половин час - редуване на двата крака. нямам синини обаче така ме боли като се натисна, че не е истина- иначе отвън никакъв знак, но като се стисна и все едно някой ме е бил бил бил...по краката- това означава ли че методът работи? и на някои места боли повече отколкото на други - като движа вендузата  - това значи ли че там има повече целулит....

   Не съм правила досега масажа, но прочетох цялата тема, та мисля ще отговоря адекватно на въпросите ти. Да, нормално е да те боли като се пипаш и това, че нямаш синини означава, че си направила масажа добре, защото и аз съм чувала, че при антицилулитен масаж не трябва да има синини. И на втория въпрос отговора е да. Там, където има болка по време на масажа е целулита. Така можеш да разбереш на кои места да наблегнеш.

# 321
  • Мнения: 408
да кажа и аз - чета ви редовно- вчера първи масаж със силиконовите - за около половин час - редуване на двата крака. нямам синини обаче така ме боли като се натисна, че не е истина- иначе отвън никакъв знак, но като се стисна и все едно някой ме е бил бил бил...по краката- това означава ли че методът работи? и на някои места боли повече отколкото на други - като движа вендузата  - това значи ли че там има повече целулит....


да, означава Simple Smile

# 322
  • Мнения: 14
aide i az se vkliu4vam,i az si kupih venduzite ot samozdrav,dnes zapo4nah,po4nah uj leko,ama kato se nadahah posle i kato uveli4ih vakuma i sega sam malko na sitni 4erveno-sini to4ici,sledva6tiq pat 6te sam po-vnimatelna,poneje nqmam v momenta nqkakvo masajno maslo polzvah savsem obiknoveno gotvarsko olio i se hlazga perfektno,molq se iskreno da sam edna ot onezi,na koito im deistva tozi masaj,za6toto sam mlado momi4e i imam celulit,i v razgara na lqtoto i na tezi hubavi godini ne moga da si sloja kasi seksi ga6ti4ki ili poli4ki  Cry Pak 6te pi6a i az za rezultat  Stop

# 323
  • Мнения: 0
Сигурно ще се повторя, но мога да кажа, че от вендузите има резултат, когато са в комбинация с подходящ хранителен режим, физически упражнения и приемане на голямо количество вода- около 2 лт.  Направих 14 масажа с вендузи и може да се каже, че има видимо подобрение върху третираните участъци. Имам спукани капилярчета по бедрата и от страх да не се увеличат и да не се получат разширени вени спрях да си правя там вендузи, но по седалището от време на време си правя.

# 324
  • в моя свят
  • Мнения: 849
Аз също съм на мнение,че за да има траен резултат от вендузите трябва да се комбинират и със спорт и със здравословно хранене.Аз също спрях за известно време с масажа заради капилярчетата,но от няколко дни започнах отново.Правя масажа през ден и като ми свърши масажното антицелулитно масло отново ще направя почивка около месец.Целулит почти нямам дори като се стисна слабо се изразява.А като правя масажа почти не се зачервявам,а болка въобще не усещам.От месеци правя и масаж с утайка от кафе почти всяка вечер.

# 325
  • Мнения: 32
Къде се продават вендузите  newsm78

# 326
  • Мнения: 408
me4ta22, при теб има ли отпускане на кожата от масажите с вендузи?

при мен да и то доста Sad  аз отдавна спрях да ги ползвам, още щом го забелязах това. вярно е, че доста целулит си отиде с тях, но нещо и кожата ми много се отпусна. 

# 327
  • в моя свят
  • Мнения: 849
gardje аз не съм забелязала да ми се е отпуснала кожата.Веднага след масажа като се гледам в огледалото кожата на краката ми се струва точно така някак отпусната,но след това явно се прибира и няма проблеми.Моето мнение е,че от ръчен антицелулитен масаж се отпуска най-много кожата,но ако освен масажите и спортуваме би трябвало да го няма този отрицателен ефект.Ти също спортуваш,но може ли да има друга причина newsm78.....например освен премахването на целулита и отслабване(ако е много).Освен това мисля,че много помагат контрастните душове да не се отпуска кожата.Аз правя постоянно и тъй като не издържам на цялото тяло правя само на краката и то не с хладка,а ледена вода.Преди масаж също било много хубаво да се направи контрастен душ,а ако не то поне с кубчета лед да се обтрият краката.

Някаде бях чела,че от вендузите кожата ставала по-еластична и стегната и в козметичните салони след ръчния масаж използват малко вендуза именно заради кожата да се прибере по-бързо.Нещо от сорта беше обеснението.Честно казано аз най-голям ефект видях именно от вендузите и тъй като не се съобразявам с това какво ям поддържам този резултат с почти ежедневен масаж с утайка от кафе.Не съм убедена,че кофеина от кафето действа на целулита,но пък кожата става много хубава и заради гранулките при интензивно разтъркване става хубав масаж и много добре загряващ. Peace

# 328
  • Мнения: 408
gardje аз не съм забелязала да ми се е отпуснала кожата.Веднага след масажа като се гледам в огледалото кожата на краката ми се струва точно така някак отпусната,но след това явно се прибира и няма проблеми.Моето мнение е,че от ръчен антицелулитен масаж се отпуска най-много кожата,но ако освен масажите и спортуваме би трябвало да го няма този отрицателен ефект.Ти също спортуваш,но може ли да има друга причина newsm78.....например освен премахването на целулита и отслабване(ако е много).Освен това мисля,че много помагат контрастните душове да не се отпуска кожата.Аз правя постоянно и тъй като не издържам на цялото тяло правя само на краката и то не с хладка,а ледена вода.Преди масаж също било много хубаво да се направи контрастен душ,а ако не то поне с кубчета лед да се обтрият краката.

Някаде бях чела,че от вендузите кожата ставала по-еластична и стегната и в козметичните салони след ръчния масаж използват малко вендуза именно заради кожата да се прибере по-бързо.Нещо от сорта беше обеснението.Честно казано аз най-голям ефект видях именно от вендузите и тъй като не се съобразявам с това какво ям поддържам този резултат с почти ежедневен масаж с утайка от кафе.Не съм убедена,че кофеина от кафето действа на целулита,но пък кожата става много хубава и заради гранулките при интензивно разтъркване става хубав масаж и много добре загряващ. Peace


благодаря ти за отговора.
явно е до кожа и организъм. аз сега баправих 3 антицелулитни масажа, ще направя още 7. но доста преди това, някъде месец и половина бях забелязала отпускането на кожата. даже странното е, че сега от масажите, кожата изглежда много по-добре, стегната.  есента ходих при същата масажистка, същите масажи, а ефектът беше съвсем различен, отпусна ми се кожата. явно организмът ми се променя и просто трябва да се сменят методите на действие и борба. ако веднъж са подействали ръчни масажи, следващите серии да ги правим с вендузи, после пак с ръчни и така...
контрастни душове правя всеки ден по два пъти, издържам на цялото тяло. мисля си, че ако съм редовна с тренировките, ще успея до няколко месеца да постегна тялото

# 329
  • Мнения: 32
 Rolling Eyes  на каква цена са , веднузите и от къде  мога да ги закупя от София съм , Мерси предварително  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт