Проектирай, ремонтирай!

  • 58 655
  • 650
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 62
Здравейте!
Времето се затопли и започнахме да мислим за навън cheers
Решихме вместо да купуваме чадъри, да си направим балдахин като покрив - за сянка.
Тъй като терасата ни е на последния етаж, тя е открита, т.е. над нея няма покрив.
Затова имам чуденка, как точно да го направим.

Ако имате идеи, ще се радвам да ги споделите.  bouquet

# 601
# 602
  • Мнения: 62
Desem, благодаря за снимките!
Това са маркизи и ние първо мислихме, точно такова да сложим, обаче ни идват малко солено във момента и мисля за идеи за сянка с пердета newsm78

# 603
  • Мнения: 824
Desem, благодаря за снимките!
Това са маркизи и ние първо мислихме, точно такова да сложим, обаче ни идват малко солено във момента и мисля за идеи за сянка с пердета newsm78
Я кажи колко ''солено'' излизат,че и аз си мисля за нещо такова за двора,да тръгва от терасата и да прави сянка на площадката отдолу

# 604
  • София
  • Мнения: 17 595
А не могат ли да се направят... саморъчни?

# 605
  • Мнения: 45
можеш да отидеш да си купиш малко по плътен плат, да отидеш при добра шивачка, да обясниш какво искаш точно и мисля, че ще ти излезне по - евтинко, самите крачета може да са направени от алуминий, примерно царги  Wink

# 606
  • Мнения: 18 542
А не могат ли да се направят... саморъчни?
Тези са сгъваеми (прибиращи се). Саморъчно надали ще стане точно така както показаните.

# 607
  • Мнения: 62
Здравейте!
Тези маркизи варират от 280 лв. нагоре.
Да, те се прибират и са много удобни.
Мислихме - за саморъчна направия - с механизъм, като за щора, но още не сме решили окончателно.
Като го измайсторим, ще пусна снимка, да видите. Party

# 608
  • Мнения: 20
Здравейте,
Може ли да попитам някой от хората, които професионално се занимават с интериор.Става въпрос за това,че имам приятел художник.Той може да декорира апартамента вместо да купувам стикери за стена, които са само ограничени видове в БГ и не ми се иска пак всички да сме еднакви като по соц-а.Но тук дойде проблема за да са шарени декорациите(напр. за детската) ще трябват много различни флакони с цветове.И ще е много скъпо.Другият вариант е може би да се направят на ПЦ и да се търси фирма която може да напечата стикерите.Как процедирате Вие?Кой е най - изгодният вариант?Ако може и по друг начин ще съм Ви благодарна д ами го кажете.Мерси:)

# 609
  • Мнения: 511
С акрилни бои от магазините за художници-според грамажа-3-12лв.Щом е художник-вземи основни 5-6 цвата,а той ще си ги смесва.Все пак зависи и колко ще са големи рисунките.

# 610
  • София
  • Мнения: 8 306
toothworm, объркала си темата. Виж в темата за стикерите и детските стаи. Там има примери как се рисува и с какво.    

# 611
  • Мнения: 20
Благодаря, ще погледна.

# 612
  • Мнения: 679
Здравейте, момичета!
От доста време ви чета. На нас в скоро време ни предстой да правим баня. Избрахме плочките, но още нищо не сме купували. Все се каня да правя проект, но нещо не можех да се оправя с програмите   Вчера обаче сестра ми изнамери някакви уроци на български и вечерта се залових с така желания проект. Забавлявах се с програмката KitchenDraw. Ето тук можете да видите опитите ми за проекта, не е изцяло довършен, но се добива бегла представа - http://www.snimka.bg/album.php?album_id=385725&pid=12731081.
Имам обаче няколко въпроса - не можах да си сложа душ на стената, нещо се бият с паравана ли какво и все стой зад стената. Също така незнам как отрежа плочките с неправилна форма, тъй като сухата част ще бъде със сини плочки, но тези на пода покрай параванчето нещо ми се опират. Също така се чудя дали мога да променя осветлението , в смисъл откъде да идва newsm78. Ами май това засега не ми е ясно, моля ако може някой да ми помогне, благодаря предварително!

# 613
# 614
  • Мнения: 1 919
бебка и бебко    Whistling абсолютно същото разположение на моята Баня-тоалетна..само дето моноблока и мивката с шкафа са ъглови, плочките са ми черни и бели подредени на успоредни лини Blush  иначе и душ кабината ми е там, ратата, хавлиите...

Общи условия

Активация на акаунт