Отговори
# 240
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Гледам от 2 дни никой не е писал, и си викам, чакай да пусна и аз нещо.
Моята работа напоследък търпи застой, т.е. имам спънки, които не зависят от мен. И реших за малко да я зарежа и видя какво става при вас. Пък за кафето - нали знаете че съм на вие с кафето - оставям на някой друг тази работа. А и вече станало обяд.

# 241
  • Мнения: 731
Приветче Simple Smile Тъй като не съм по кафето да пусна едно чайче Simple Smile

Въпреки, че като гледам колко часа е станало май е по-добре нещо за обяд да почерпим

# 242
  • Мнения: 517
Здравейте, момиченца..Желая успешен ден на всички ви  Mr. Green
Дъщеря ми има рожден ден на 19-ти октомври.
Дайте идеи къде можем да й организираме детско празненство. Оказа се, че в детските клубове с програма е малка..и няма да разбере много от приказки и т.н.
Дайте идеи, където и майките може да изпием по нещо..а през това време децата да се забавляват и да има кой да ги пази.

Последна редакция: пн, 13 окт 2008, 11:15 от Гергана Султанова

# 243
  • Мнения: 271
Привет!

Влизам да ви пожелая успешна и спорна седмица!

Гери, за съжаление не мога да ти помогна с инфо. Места иначе много, ама и да наглеждат децата - не се сещам.  newsm78

Хайде по едно за следобед:

# 244
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Здравейте!
При нас се шири един много гаден вирус - хрема, кашлица, температура, повръщане и разстройство. А, и боли всяко мускулче. Велина вече е на последния стадий - само дриска. Моля се да не подхване и някой друг, че вече много ми се спи, не мога да давам нощни дежурства...

# 245
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
И ние го изкарахме в събота и неделя.
Първо повръщане, а след това дрисок  Confused
Гадост. Добре поне, че температури нямаше. ooooh!

# 246
  • Мнения: 7 430
....някой да знае кога ще пуснат водата в Сини Камъни....
Гери, къде си  Hug

# 247
  • Мнения: 7 430


....добРо утро....изпадаха листата и ние...от темичката  Wink
Хубав ден  Grinning

# 248
  • Мнения: 119
Здрасти
изгубх се, но доста събития се занаредиха при нас и нямах никакво време за комп. На 17.09 правихме кръщене на малката, след това заминахме на почивка за 10 дни в Синеморец, после рожден ден празнувахме и така.... само весели неща. Когато мога ще кача снимки.

Слънчев ден!!!

# 249
  • Мнения: 731

Хайде закуската да е от мен Simple Smile

Дидка, двамата сладури са страхотни с тази капела  Hug

# 250
  • Мнения: 237
Здравейте на всички!!! Мен ме тресат едни студентски вълнения, тъй че съвсем не ми остава време, ама като гледам и вие сте се поизгубили Sad
Лек ден на всички, а аз - от училище на работа, та да видим колко време още ще издържа Wink

# 251
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Добро утро днес!

Ние вече сме добре. На Велина и е скучно с мен, ще оцени тя детската градина, дано да не е когато вземе да свършва.
Правя палачинки - черпя ви виртуално. Нямам време да търся картинка, че ще вземе да пуши в кухнята...   chef

Вчера ходихме на зъболекар. Кажете как да накарам дребосъка да седне на стола - има един кариес - докато не е станала голяма дупка. А иначе на мен ми правиха един кариес, ама огромен. А уж гледам да си ремонтирам зъбите навреме, за да нямам главоболия. А този за малко да го изпусна.

# 252
  • Монреал
  • Мнения: 631
Здравейте, сливенски ма(да)ми! Сори, че ви безпокоя тук, но ми трябва телефона на Д-р Христо Терзиев - алерголог в ДКЦ1. Намерих два телефона на ДКЦто, но на единия цял ден се включва факс, а на другия ми казват, че е несъществуващ номер. Тел. ги намерих от тук http://new.sliven.net/zdrave/practicessp.csp?id=81 Ако някои има актуален номер на ДКЦ1 или GSM на д-р Хр. Терзиев, ще съм много благодарна да ми го съобщи. Може и с лично съобщение, да не се спами излишно темичката ви.
Благодаря предварително и приятен слънчев следобед.  bouquet

# 253
  • На едно ветровито място...
  • Мнения: 153
Привет Hug
Не съм писала скоро- ама ви преглеждам отвреме навреме Whistling
 cheers - това е защото сложих децата да спят и хоп пред компа с биричка Mr. Green... а мъжо гледа някакъв мач Stop
Иначе какво новоооо- записах най-после бебока на кухня- ами какво да кажа---не е много очарован.Даже ...хич!!Плюе,крещи и се дърпа,и честно казано ще пробвам още една седмица и май пак ще се върна на готовите пюрета newsm78 Tired
В момента и двамата се сополивят и кашлят -ще ги водя при педката,то се е видяло,дано поне не се стигне до АБ..
Меги,и аз ще водя баткото на зъболекар в най-скоро време-направо ми настръхва косата отсега..а виждам че има кариес на един горен зъб ooooh!Предният път бях обещала да купя списане на Спайдърмен,какво ли ще ме глобят сега незнам..
Не се сещам друго..освен--
Лека вечер от мен!!! smile3522

# 254
  • На едно ветровито място...
  • Мнения: 153

 Grinning
Добро ви утро!!!
И слънчев ден ви желая!!
Днес имам доста задачки-закачки,да видим докъде ще стигна с изпълнението им Whistling
Ноооо първо - Ники си чака попарката... Mr. Green
Чао ви от нас!
Никой ли няма тук ,че си приказвам самичка Whistling

Общи условия

Активация на акаунт