Споделете 75 ... или "... е, 75-ти набор е, ама знаеш ли колко е запазен?!"

  • 47 713
  • 988
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 3 423
Споделям форумска тръпка. Crazy

Споделям, че не ме е страх да се сбием с тебе.

# 481
  • Мнения: 2 386
И мен, обаче.  Laughing

# 482
  • Мнения: 8
Добър вечер, госпожици, госпожи и  господа!
Споделям, тъжно е да си ходжа. Всеки път, когато вляза във форума, заварвам кутията си пълна със съобщения от хора, търсещи помощ.
Според дебелия съновник на пророк Мохамед, госпожо Ева на сцена, значи ти е време. Ако правилно превеждам, звучи така: "Има време, когато нивата си е починала, дошло е време да се изоре, да се засее". Аллах е велик и Мохамед е неговият пророк. Grinning

# 483
  • Мнения: 274
Летяща, монамур, без да владея френски, или както се казва на немски - францьозише,   и без да чета коментарите под клипчето, с което ме поздравяваш, мога да се обзаложа, че искаш да ми кажеш, че съществуването ти е безсмислено,ако мен ме няма на белия свят.
Баси, караш ме да се чувствам като Ален Делон в онзи филм....
Simple Smile  Heart Eyes

 Мадам Алис, добре че Лондон  невър слийпс, че сега както я няма г-жа Кифлата, някак си се чувствам неестествено в Споделете... Майка ми и баща ми в момета се размотават, т.е. по вероятно си поркат някъде из Лондон. Моля те, ако ги видиш, кажи им, че вече 6 ден не пуша и очаквам скъп подарък по този повод Simple Smile

# 484
  • Мнения: 17 546
Кеазим ходжа, ходжите не са ли само мъже? Thinking

# 485
# 486
  • Мнения: 274
Според дебелия съновник на пророк Мохамед, госпожо Ева на сцена, значи ти е време. Ако правилно превеждам, звучи така: "Има време, когато нивата си е починала, дошло е време да се изоре, да се засее". Аллах е велик и Мохамед е неговият пророк. Grinning

Ходжа, аз от религия и свещени писания почти нищо не разбирам, но си спомням от уроците по вероучение в ТВУто, от къде идва никнейма на Йоан - Златоусти.  Предполагам и ти знаеш....Дето казал на онази сбирка, на която обсъждали как да стане зачатието: " .....абе тази работа без онази работа, няма как да стане!" И Дева МАрия казала: " Златни ти уста Йоане"

# 487
  • Мнения: 17 546
Ами тогава защо избра този ник?

ПП. Не схванах пола ти от първия път. Считай въпроса за оттеглен. След 4 часа сън, 12 часа работа и 6 часа пред компа не ми забелязвайте... smile3507

# 488
  • Мнения: 8
Вицът е прескочил оградата на Духовната семинария, после на ТВУ-то, и стигнал до Селинджър. Селинджър се смял. Това е добре, като се има предвид, че ТВУ-то не е весело място.

# 489
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Кеазиме, прекръсти се, добре де, не се кръсти, ами се преименувай на Кирчо Ходжа. Ептен ше объркаш феновете.  Mr. Green

# 490
  • Мнения: 4 586
Селям алейхум, Ходжа! Добър вечер дами и господа! Добро утро, Ева!

Естети, огледайте тази снимка за аватар и ако имате забележки ги споделете.
Сврачето ми обеща при определени условия да престане да трепе мъжа си.

# 491
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Естетската комисия вече спи,затова аз взех сама нещата в свои ръце!Ай,стига забележки.
Вълк,благодарности за което...Щях да те черпя по тютюн,но се спрях Овреме..

# 492
  • Мнения: 17 546
Може пък утре като съм се наспала да не съм толкова объркана Confused Да не ми пише под аватара Фен на Кеазим и да не съм обърнала внимание? Rolling Eyes  Stuck Out Tongue Winking Eye И "проблемът" ми се породи от ходжа, а не от Кеазим, така че прекръстването на Кирчо ходжа не променя въпросителната ми относно ходжа, полова принадлежност и обърквацията ми.

О, сврачева Hug

Вълчо, тя престана. Незнайно как Rolling Eyes

Последна редакция: вт, 19 авг 2008, 01:30 от Балу

# 493
  • Мнения: 677
Здравейте, флори, фауни, алкохоли и други обикновенни дизайнери. Здравей и ти, дефлораторе Селиндж.
Знам, че знаете, че зная и няма да ви измъчвам. Нека обобщението започне сега!

Преглед на печата. От темата става ясно, че само Лиска и Кармацома четат жълтури, като втората го прави по неволя. Останалите са на Файненшъл таймс и Нешънъл джеографик в оригинал.

Пиши ми на ЛС. Дренкини страдания поради неполучаване на отговор на нейно ЛС до неизвестно кой и с неизвестно съдържание. Няма интрига. Темата навърта 200 стр. И нито една гола снимка. Мъка.

Защо се наказваме така? Не, темата не е садо – мазо. Жалко.

Ден , без изхарчен лев, въможно ли било? Естественно. Никога ли не си била арестувана? И не са те забравили заключена с белезници за рамката на леглото? Колко странно...

Копи/пейст. Нещо като – как мислите, кой-кого го кефи и дали по постовете му разбирате за това? Никой не си признава. Всички сме индивидуалисти, разбира се.

Съседите и диктатът върху животът ни. Подписка, от която нищо не става ясно и всеки си дрънчи за собствените съседи. За сега снимки няма.

Евробоклуци нападат Каварна. Борис обяснява защо няма да отиде на техно фест. И си иска обратно полякините и чехкините. Нищо, че не се бръснеха.

Задръствания към Бургас, какво да правим? Хванете влак, но си вземете пожарогасител.

Завистта на хората. Методи за предпазване и борба с нея. Бременност за цвят, все пак сме в родителски форум.

Имотен балон, че и 2. Тема, в която тези, които имат, се надяват, че цените ще растат, а тези, които нямат, се надяват, е цените ще се сгромолясат. Вечна тема, нещо като за и против поп-фолка.

Разлики в заплатите. Анкета с цел прегрупиране и опознаване на съфорумката. Нископлатени професори и продавачки-милионерки. Битката между доброто и злото е вечна.

Толкова за сега. Айде хора, припявайте, че Мишон има нужда от възмута.
Наздраве!

Последна редакция: вт, 19 авг 2008, 01:59 от тони сопрано

# 494
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Ммммм, Балу, я земи се наспи.  Grinning Постът ми няма никакво отношение към теб.

Общи условия

Активация на акаунт