Слънчева и усмихната нова седмица 27.06 - 03.07.05

  • 1 334
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 932
много благодаря!То ние не сме вече много младоженци,ама като не можах по-рано да ги сложа...

# 16
  • Мнения: 507
Танюшка,
 Честити Рожден Ден на твоя мъж. Да ти е жив и здрав. ПОжелавам Ви много семейно щастие и още на седващият Ви семеен празник да сте поне трима.

Приятно изкарване на празника!   bouquet

# 17
  • Мнения: 533
Хубава седмица и от мен!
Гери, Честит Рожден ден и най-добри пожелания!
Ренци - Честита годишнина и браво на Половинката!
Таня - добра карма си заработила Wink с тез добри дела в уикенда Grinning

Честито и на всички именици и близките им!

# 18
  • Мнения: 932
Момичета в Клюкарник има една тема Търси се спешно дарител с кръвна група АБ+.Опитах,но не мога да я сложа тук,че да я прочетете.Но,моля ви,вижте я!Познавам жената и семейството и лично и много се притеснявам за тях.Ако някои може да помогне...И ако някои може да сложи темата в мнението си също ще съм ви много благодарна!Нека помогнем на едно прекрасно лекарско семейство,което е помогнало на толкова много като нас,да бъде щастливо отново!

# 19
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Ира, закачих темата и тук, ако има момичета, които не четат в клюкарника. За съжаление аз съм друга кръвна група, сега прочетох, че ще попитат дали може да дават и други кръвни групи, а да сменят кръвта явно от центъра.
И още една не толкова спешна тема, не знам дали сте прочели в Предложения за нови форуми, има предложение за нов форум за изгубените завинаги деца. Ако решите можете да подкрепите момичетата, на които им се е наложило да преминат прз такова тежко изпитание

# 20
  • Мнения: 932
Мила Bа,много ти благодаря!Сeга ще погледна темата,за която казваш-трябва да има такъв форум!Поне една топла дума да им каже човек...ако не друго

# 21
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Весел уикенд ви желая, момичета. Simple Smile

# 22
  • Мнения: 402
Момичета,здравейте и хубав ден на всички.Имам питане към момичетата във Враца: Можете ли да ми кажете нещо за д-р Махинова?Благодаря ви предварително и успех на всички!

# 23
  • Враца
  • Мнения: 5 204
За Махинова се говори, че разбира от стерилитет. Аз не съм ходила при нея, по простата причина, че ходех при един обикновен гинеколог тук и той ми каза да отида в София направо. Не говорим да е колегиална завист или нещо такова.
А и ако започна да ти разказвам моите перипетии с врачански лекари.....олеле, бягай надалеч от врачански лекари.
А може и аз да съм крива знам ли newsm78

# 24
  • Мнения: 402
Ясни са ми Вра4анските лекари,за Махинова съм 4увала добри отзиви,но исках да чуя още мнения-10x!

# 25
  • Враца
  • Мнения: 5 204
За стерилитет във Враца- Не, ще си загубиш времето според мен, ако е за нещо обикновено може, но за това не

Общи условия

Активация на акаунт