Колко хора поканихте за кръщението на вашето дете

  • 2 720
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 940
Само най-близките роднини. Около десетина човека бяхме.

# 16
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 504
Николко.Бяхме само с кръстницата.

# 17
  • Мнения: 12 669
Е, ти на твойто мъж форума ли ще му покажеш. Мчи то си е между вас работа. Моят съвет е да се разберете. Какво ти пречи да му угодиш. Иска да се похвали човекът какъв майстор е.

# 18
  • София
  • Мнения: 726
И на баткото, и на малката поканихме около 25 човека - бабите и най-близките приятели. Веселба голяма ....

# 19
  • Разград
  • Мнения: 2 102
На баткото на кръщенето бяхме само ние, бабите и дядовците и кръстниците.

# 20
  • Мнения: 308
   Събрахме се около 15човека. Баби, дядовци, братята ни със съпругите си и разбира се кръстниците. Ако трябваше да поканим и близките роднини от двете страни се събирахме около 60човека, което си е малка сватба. В тесен кръг си прекарахме чудесно. След черквата веднага отидехме в ресторанта, където бяхме запазили места. Хапнахме, пиинахме, разрязахме тортата и после релакс.

# 21
  • Мнения: 2 803
Кръщавахме я като малко бебе и не исках шумни тържества. Около 12-13 човека с деца.

# 22
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
На кръщенето на синът ми бяхме около 60 човека.Кръщенето на дъщеря ми все още предстои,най-вероятно ще е след около месец.Очертават се пак долу-горе толкова.

# 23
  • Мнения: 455
Само най-близките.Родителите и сестрите,с техните семейства.

# 24
  • Мнения: 4 292
Ами какво да ти кажа...  Rolling Eyes На кръщенето на синът ни бяхме с кръстниците, родителите ни и почти цялата рода на мъжът ми.

# 25
  • Мнения: 3 423
Знам че има много по сериозни теми за обсъждане, но направо се чудя колко хора да поканим за кръщението - аз си мисля само да сме ние с кумовете и баби те и дядовците, а мъжът ми - да сме поканили и лели и приятели... направо не знам - дайте съвет Simple Smile

Дано не се разведете заради несходство
в характерите и конфликт на интересите.
Иначе аз съм твърдо зад твоето решение.

# 26
  • Мнения: 1 364
Бяхме около 10 човека, бабите, дядовците, кръстниците......беше много спокойно.

# 27
  • Мнения: 5 622
Кръстихме сина ми в Дряновския манастир. Бяхме само ние и кръстниците.

# 28
  • София
  • Мнения: 6 011
Около 20 души близки приятели.

# 29
  • Мнения: 3 622
Около 15 човека приятели

Общи условия

Активация на акаунт