Колко хора поканихте за кръщението на вашето дете

  • 2 729
  • 38
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 25
Знам че има много по сериозни теми за обсъждане, но направо се чудя колко хора да поканим за кръщението - аз си мисля само да сме ние с кумовете и баби те и дядовците, а мъжът ми - да сме поканили и лели и приятели... направо не знам - дайте съвет Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 15 486
Не знам да има определена бройка за поканени.Решението е ваше.

# 2
  • Мнения: 18
650 души.
Метали те, анархисти те, скинари те, пънкари те и Ини Стюард.

# 3
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
На кръщенето на голямата ми дъщеря бяхме само с кумовете, а на кръщенето на другото дете беше като една малка сватба, така че какво да ти кажа като съвет  newsm78

# 4
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Ние го съчетахме с рождения ден. Поканихме от двете (роднини и приятели) по малко. Най-близките роднини, тези, с които ни е приятно, и най-близките приятели пак така. Можеше и още, тъй като много от близките приятели не можаха да дойдат. В общи линии бяхме около 20 човека мисля...

# 5
  • Мнения: 1 447
На кръщенето на дъщеря ми бяхме с кумовете и моите и на съпруга ми братя.Сега на синът ми,ще го правим едновременно с първият му рожден ден и ще каним кумовете,братята,бабите и дядовци и две приятелски семейства.Кой колкото иска и каквито си иска гости кани.Според възможностите на всеки.

# 6
  • Мнения: 7 474
Само с кумовете бяхме, приятно и спокойно мероприятие Laughing

# 7
  • Мнения: 13 512
20-на човека най-близки приятели.

# 8
  • Мнения: 1 035
Какичка я кръстихме само с кръстницата и ...и после се почерпихме в едно кафе на брега на морето .Много хубаво беше...
 А кръщенето на близначките го съчетахме с първия им Рожден ден и поканихме около 25 човека .Истинска лудница ...защото имах неблагоразумието да посрещна гостите в къщи......

# 9
  • Мнения: 1 322
Около 40

# 10
  • Мнения: 11 025
Мислим да сме само с кумовете и тяхното дете. Не си падам по кръщенета тип малка сватба.

# 11
  • Мнения: 4 586

386, демек цялото село. Един не дойде. Оказа се по извинителни причини.
Сякъл дърво, па то му затиснало краката. Намерихме го, одтиснахме го.

# 12
  • Мнения: 1 072
 Joy  Вълка води убедително.

По темата - дори и ние не бяхме там.

# 13
  • Мнения: 4 586
650 души.
Метали те, анархисти те, скинари те, пънкари те и Ини Стюард.

Не, на Айтана в Айтос бехме 650.

# 14
  • Мнения: 1 072
Аз този пост не го разбрах много, много. Но признавам грешката си.  Grinning
Прощавай, Айтана.   bouquet

# 15
  • Мнения: 5 940
Само най-близките роднини. Около десетина човека бяхме.

# 16
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 516
Николко.Бяхме само с кръстницата.

# 17
  • Мнения: 12 677
Е, ти на твойто мъж форума ли ще му покажеш. Мчи то си е между вас работа. Моят съвет е да се разберете. Какво ти пречи да му угодиш. Иска да се похвали човекът какъв майстор е.

# 18
  • София
  • Мнения: 726
И на баткото, и на малката поканихме около 25 човека - бабите и най-близките приятели. Веселба голяма ....

# 19
  • Разград
  • Мнения: 2 102
На баткото на кръщенето бяхме само ние, бабите и дядовците и кръстниците.

# 20
  • Мнения: 308
   Събрахме се около 15човека. Баби, дядовци, братята ни със съпругите си и разбира се кръстниците. Ако трябваше да поканим и близките роднини от двете страни се събирахме около 60човека, което си е малка сватба. В тесен кръг си прекарахме чудесно. След черквата веднага отидехме в ресторанта, където бяхме запазили места. Хапнахме, пиинахме, разрязахме тортата и после релакс.

# 21
  • Мнения: 2 803
Кръщавахме я като малко бебе и не исках шумни тържества. Около 12-13 човека с деца.

# 22
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
На кръщенето на синът ми бяхме около 60 човека.Кръщенето на дъщеря ми все още предстои,най-вероятно ще е след около месец.Очертават се пак долу-горе толкова.

# 23
  • Мнения: 455
Само най-близките.Родителите и сестрите,с техните семейства.

# 24
  • Мнения: 4 297
Ами какво да ти кажа...  Rolling Eyes На кръщенето на синът ни бяхме с кръстниците, родителите ни и почти цялата рода на мъжът ми.

# 25
  • Мнения: 3 423
Знам че има много по сериозни теми за обсъждане, но направо се чудя колко хора да поканим за кръщението - аз си мисля само да сме ние с кумовете и баби те и дядовците, а мъжът ми - да сме поканили и лели и приятели... направо не знам - дайте съвет Simple Smile

Дано не се разведете заради несходство
в характерите и конфликт на интересите.
Иначе аз съм твърдо зад твоето решение.

# 26
  • Мнения: 1 364
Бяхме около 10 човека, бабите, дядовците, кръстниците......беше много спокойно.

# 27
  • Мнения: 5 622
Кръстихме сина ми в Дряновския манастир. Бяхме само ние и кръстниците.

# 28
  • София
  • Мнения: 6 011
Около 20 души близки приятели.

# 29
  • Мнения: 3 622
Около 15 човека приятели

# 30
  • Мнения: 25
650 души.
Метали те, анархисти те, скинари те, пънкари те и Ини Стюард.

ha-ha mnogo sme6no

# 31
  • Мнения: 25
Е, ти на твойто мъж форума ли ще му покажеш. Мчи то си е между вас работа. Моят съвет е да се разберете. Какво ти пречи да му угодиш. Иска да се похвали човекът какъв майстор е.
[/quote
Да Тъй като така се  е случило че не сме ходили на кръщение и се чудехме как стоят горе долу нещата...в днено време

# 32
  • Мнения: 502
ние бяхме само най-близките- 11 човека.

# 33
  • София
  • Мнения: 7 242
За първото и двете роди - не знам точно колко бяха newsm78, но бяхме резервирали целия ресторант. За второто /кръщането е в петък/ само кръстниците и бабите и дядото Mr. Green

# 34
  • Мнения: 1 008
Кръстихме детенце миналата събота.
Правихме кръщенето на Рупите и бяхме 7 души и две деца- едното бе моето.

# 35
  • София
  • Мнения: 1 456
Ние съчетахме кръщенето с първия рожден ден. Heart Eyes На празненството направихме и прощъпулника.
Е, голяма веселба и много хубави спомени имаме всички.
Бяхме около 25 души - роднини и много близки приятели с които исках да споделя тези мигове. Прекрасно празненство!

Vevadi, покани хората, които са ти приятни и са положително настроени към теб и семейството ти и би искала да ги направиш съпричастни към тези чудни моменти и щастие.
Не е казано, че трябва да каниш всеки с който си пиеш кафето, я!

Весел празник!  bouquet

# 36
  • Мнения: 305
За кръщенето на Яна (първото) бяхме събрали родата (най-близката) и ресторанти, глупости... Мисля, обаче, че кръщенето има далеч по-дълбок духовен смисъл, от колкото да събираш роднини, които, както е в нашия случай дори нямат определено отношение към вярата, и да се товариш (имам предвид емоционално, не само финансово)...
Както и да е, за второто (Петя) ни дойде акъла Mr. Green, и си я кръстихме само ние с кумовете - после малка почерпка, отново само с тях  Peace

# 37
  • Мнения: 210
И ние ще правим на Поли кръщене в най-скоро време.Мисля да поканя около 25човека.Това са предимно роднини и 2 приятелски семейства,но в никакъв случай не мисля да ги събирам в къщи,в някое заведение ще е почерпката за здравето на детето.

# 38
  • Мнения: 188
Кръстихме ги двамата заедно, малкия беше на 9мес., и бяхме само най- близките, кумовете, родителите, братята и една пра-баба...да ни е жива и здрава.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт