ОКТОМВРИЙЧЕ ще съм аз, мама чака ме в захлас!

  • 14 660
  • 290
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 368
И аз ви съветвам да не ползвате депилатоар! Аз направих тази грешка веднъж преди около два месеца и не стига, че не изчисти космите изцяло, ами после не можех да си събера краката - болка, щипане и ужасен дискомфорт два дни след процедурата! Колата ми е забранена ( заради контракциите ) и колкото и да ми е неприятно действам с бръсначката!
Ей, софиянки, какво стана с нашата среща! До колкото си спомням бяхме обсъждали нещо за през седмицата  newsm78 или се бъркам

# 91
  • София
  • Мнения: 285
И аз ви съветвам да не ползвате депилатоар! Аз направих тази грешка веднъж преди около два месеца и не стига, че не изчисти космите изцяло, ами после не можех да си събера краката - болка, щипане и ужасен дискомфорт два дни след процедурата! Колата ми е забранена ( заради контракциите ) и колкото и да ми е неприятно действам с бръсначката!
Ей, софиянки, какво стана с нашата среща! До колкото си спомням бяхме обсъждали нещо за през седмицата  newsm78 или се бъркам


Трикси,
 я си поприказвайте двечките с малката калпазанка да си стои вътре, кажи й колко я обичаш и че ще й е по-уютно и удобно още няколко седмици.  Пусни и хармонична лека музика, погалвай си коремчето и... в такъв стил общуване проведи. Милото бебенце ще усети веднага, че е добре да си стои на кротко още време.

Бебочка, новият ти аватар е много готин. Като си представя, че в началото всички бебчовци са като жабенца... Hug

Да, ще изпратя заглавията на тези молби ли са, декларации ли са, но сега излизам на разходка. Важното е, че от ЧР  ги получих.

За подаръка, може и да не е екскурзия, а ако е, то се подразбира, че ще се съобразим с възрастта на малчо.
За бижу - много обичам, н не мога да нося, нещо ги свалям бързо. И така си стоят вкъщи в една кутия и им се любувам.


 Peace

Говорихме преди време за овлажнители. Това,което разбрах е че е много важно овлажнителя да си има индикатор,кйто показва степента на влажност в стаята. А ето на този сайт има различни модели и цени разбира се. http://family-bg.com/catX_52_56.htm?osCsid=0067f3988900fe97f10eafd1cecc9f8a

 Peace


# 92
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Ааааааааааааааа,Трикси, що не каза за депилатоара още тогава? Щеше да ми спестиш тези страдания. Ето на сега аз като казах, Сисилия няма да посмее. Mr. Green Няма шега хора, даже ми се разрани кожата и на места кърви. Положението е сериозно,но днес ще си направя баня със смрадлика и ще мине. Как може да се допусне за продажба подобно нещо незнам. ooooh! И да струва сума ти и пари удоволствието да се подредя така. За подаръците мъжа ми искаше да ми взема кола, защото от няколко години не желая да карам такава и той си мисли че като ми купи индивидуална, ще се престраша. Но се лъже. Пък и колата се чупи и не остава спомен. Златно бижу мисля че е супер добра идея.
За овлажнителите за стая да ви кажа, че ние имаме такъв на Авент отдавна, щото по принцип у дома зимата от климатиците се изсушава много въздуха. Обаче не мога да го търпя. Много бръмчи това нещо и клокочи ужасно.

# 93
  • София
  • Мнения: 368
Как бе, Пуки, оплаках се веднага, но може да си пропуснала......как няма да споделя с вас, то беше такава newsm45 мъка
Шивани, благодаря ти, мила! Говоря и аз на бебата, ама тя не знам дали ми обръща внимание, каквото е темпераментно и инатливо човече Wink ! Дано няма планове да излиза скоро  newsm17

# 94
  • Бургас
  • Мнения: 723
Добър ден Красавици!  bouquet

Аз съм първи ден на работа и съм  smile3507
Ама нямя начин трябва да се бачка.Успокоявам се само,че от понедебник излизам болничният.То аз ще ходя на работа,но само ако съм добре и ако искам на половин ден,че още нямам заместничка.А шефа винаги е бил коректен и ми е влизал в положение,та ще положа усилие поне още седмица две да съм в помощ на колежките.

Аз депилатор не ползвам,защото се обривам и ставам на синини.
Карам си с бръснача и си свиркам fiuuuuuu

Трикс не се паникьосвай,а почивай и не излизай по тия жеги.

Шики и ние сме така докато вземем някой лев и цъфнало нещо за плащане,ама нали затова са паричките.Ще се оправим някак си Hug

Алис почивай бе човек.Ти направо издевателдтваш над това твое тяло.Ами ако се наложи вземи няколко дни болничен та да си заредиш батерииките както си му е редът.

Мананче в нашия Хиполенд има и малки неща но нещо не ме грабват.Виж във Фокса има страшно сладурски дрешлета,но наистина са летни и трябва да се нацели размера.

Сисилия а дано всяка вечер да се наспиваш така.Че като се появи човечето май съня ще е мираж.

# 95
  • София
  • Мнения: 2 125
Пуки и Трикси, вие за първи път ли ползвате депилатоар? Аз преди време ползвах редовно на Вийт, дори не беше за "бикини зона", просто за чувствителна кожа и не съм имала никакви оплаквания. А колко време го държахте да действа? newsm78 Иначе аз все още се мъча с бръснача. Кола маска не съм ползвала никога и ме е страх баш сега да започна.
За обща среща не знам, но да напомня че утре са дните на отворени врати в Тина Киркова и доста момичета споменаха, че са се записали. Че ще се срещнем, ясно, но дали ще се познаем Wink?

# 96
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Ариана, и преди съм ползвала, даже същата марка и не съм имала проблем. Ама не бях бременна. Явно нещо от хормоните й става на кожата сега и не търпи такива неща.

# 97
  • Мнения: 697
Ей, софиянки, какво стана с нашата среща! До колкото си спомням бяхме обсъждали нещо за през седмицата  newsm78 или се бъркам

Аз всеки ден гледам прогнозата с надеждата да захладнее поне малко, но за сега няма изгледи. Нещо споменаха за вторник - сряда другата седмица, та ако вземе да се разхлади може да се организираме бързичко Simple Smile

# 98
  • Пловдив
  • Мнения: 33
Покрай тези намаления в FOX доста пари потроших.

Колкото пъти мина покрай него, а това е почти всеки ден, толкова пъти се изкушавам и влизам и толкова пъти купувам, главно за Александра обаче. Забелязах че постоянно вадят някакви нови неща за по-големите деца.

За бебетата не подновяват асортимента, все е едно и също, но едно гащеризонче с блузка го дебна откакто беше 47 лв., сега го взех за 15 лв. Взех наколко за новородено, но в събота напълних една торба от 6 до 12 месеца за другото лято.

# 99
  • София
  • Мнения: 368
Ариана, аз също не ползвам за първи път, но както Пуки преди мен е споменала явно кожата по време на бременността става много по - чуствителна и се получават тези нежелани реакции! Иначе депилатоара го държах точно толкова време колкото беше упоменато на упътването, беше специално за бикини зоната!
Мими, дано си право за разхлаждането, че направо  sweating ни умори тая жега! Аз съм за да се организираме набързо! Даже предлагам да се видим в Хепито на третия етаж на Мола на Стамболийски, прохладно е, спокойно е през деня, ще хапнем и ще си побъбрим!
Аз си направих половин литър сок от ябълки, моркови и магданоз на сокоизтисквачката, че с това гадене Sick Абе захранвам се като бебетата  smile3521

# 100
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Май навсякъде е голяма жега, аз съм се свряла вкъщи, ама почнах да се потя вече Sad Поносимо е на долния етаж, ама аз съм горе на компа, че имам да превеждам, а по-нататъка и дипломната да пиша...

За подарък не се бях замисляла, ама сега се сетих, че ще получа един златен пръстен от майка ми, който тя пък е получила от баба ми, когато ме е родила. Като малко много си го харесвах и все питах майка кога ще стане за мен Simple Smile

Нямам търпение да дойде сряда, че сутринта съм на консултация и ще се видя с бебка. Вчера давах на брат ми да ми пипне корема, че сега се сети, че не бил пипал бебето Simple Smile Като казах корем, че се сетих да питам - на бебчетата тежи ли им много, ако има нещо върху коремите ни? Вреди ли им това по някакъв начин? Имам предвид котарака си, който от време на време се настанява в мен и си спи, а понякога и банички меси Simple Smile

# 101
  • Мнения: 817
Здравейте, мами! Аз днес като никога станах късно ( в 11 ч.), ама вчера си легнах в 3.00  Shocked, което от доста време е необичайно за мен.

Поля75, благодаря ти за отговора. Значи да разбирам, че не е необходимо аз лично да ходя до НОИ, а колежката ще свърши тая работа?
Трикси, мила, не се притеснявай, явно е било нещо моментно. Почивай си повече и гледай за нищо да не се тревожиш  Hug
мананка и аз се чудех дали да не взема някоя дрешка за следващото лято, ама не знам дали ще й нацеля размерите (въпреки, че си пише за кое за колко месечно бебе ще е). Най-много пак да отскочим до Мола. А Fox имат ли магазини някъде на друго място, че Мола на Стамболйски ми е доста далече? Виж Сити центъра ми е супер.
На всички работещи мами пожелавам бързо да им мине времето до болничния и да могат да си отпочинат пълноценно. Пазете се всички от слънцето, че нещо май няма изгледи скоро да се захлади, въпреки прогнозите.
За среща и аз съм много навита, но наистина е по-добре да изчакаме по-хладно време, че като гледам и повечето май сме с ниско кръвно и по-добре да си стои вкъщи по жегите.
Nadejda:))), едва ли им вреди на бебчетата, ако имаме нещо не много тежко на корема, но е факт че дори като си подпра ръцете на корема и бебка започва да рита, явно не й е много приятно.

# 102
  • София
  • Мнения: 278
Крисиииии, видях те на балкона, казвай бързо как си, не си писала скоро  Hug
Момичета, Марианка ми се губи доста време вече. Знам че се настаняват сега, ама беше писала че до няколко дни ще имат нет, пък не пише вече цяла седмица  newsm78

# 103
  • Мнения: 697
Момичета, Марианка ми се губи доста време вече. Знам че се настаняват сега, ама беше писала че до няколко дни ще имат нет, пък не пише вече цяла седмица  newsm78

Няма нет още. Ще я питам какви са прогнозите.

# 104
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Ето ме след прегледа.За съжаление не мина както преди, защото от лежането по гръб и оная тъпа вена при бременните, ми стана лошо и прекратихме записа и прегледа на 10тата минута.  Confused  Все пак видяхме основните и важни неща и органи. Плацента 0 степен, което е супер. От очаквано от лекаря тегло 1200-1300 грама за седмицата ми, бебо го зарадва , а и нас с тегло 1740 гр. Пак видяхме муцунката му и ни се плезеше, но този кадър не го хванахме на клип, защото беше преди да почне записа. Иначе пишката си не спря да я показва, та й направихме 3Д снимка.След малко ще я кача в албума.
С доктора се разбрахме в 35та седмица пак да отида, като тогава прегледа ще наблегне на бели дробове, дали са готови за раждането, на матката, дали има риск от руптури,отново плаценти и въобще неща,които имат значение вече за самото раждане и ще се прави преценка какво раждане ще е най-добро.

Общи условия

Активация на акаунт