Има ли мами в Австралия?

  • 41 376
  • 294
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 183
Мили, не мога да кажа, че има някой, който да ги занимава. Били сме в това заведение на рождени дни (не в едно и също, но все тази верига) безброй пъти. Идват каките за малко, носят тортата, дават му подарък от заведението. Идва и едни обле4ен като чипманк (каквото и да е това Crazy) - гушка децата, танцува им ... и това е. Храната е сервирана пред всяко дете, имат балони, корони и т.н. То е един огромен плейграунд на закрито и нямат много нужда от някой да ги занимава, в интерес на истината, а и са големички. Сами се оправят.

# 76
  • Мнения: 3 116
Майка, ами тъй сме скорпионите, емоционални Simple Smile Но съм сигурна че детенцето ти те обожава  Hug Много силно обичаме  Hug Иначе и ние правихме два рожденни дни на щерката таз година, един вкъщи с големите и един в детски клуб с децата Simple Smile Малката беше много щастлива  Hug

Мили, тоз полет малко хора го знаят през Атина. Беше зачезнал по-едно време като тарифа, сега пак се появи. До петък ще вземем билетите.
Търся количка защото старата е потрошена и ще я вземем колкото да има къде да седи малкия по летищата. Нашите приятели са в Richmond (май така се пишеше  newsm78 ) Не са намерили, те по-късничко ще започнат да търсят така че да можем да я наемем от януари, че иначе за лудо ще плащаме наем  Thinking

# 77
  • Мнения: 5 183
Майка, ами тъй сме скорпионите, емоционални Simple Smile Но съм сигурна че детенцето ти те обожава  Hug Много силно обичаме  Hug

Е, сгря ми душата.  Hug

# 78
  • Мнения: 780
Ауууууу, ritka, те направо в центъра!!! И IKEA има в Richmond.
А за полета ще разказваш, макар че сингапурските авиолинии винаги са били на ниво и ние сме най-доволни от тях! Вярвам и при вас всичко ще е наред!

МАЙКА, заповядай  Grinning http://www.montereybay.com/creagrus/chipmunks.html
Мъжът ми каза, че били и известни анимационни герои с много смешни гласове, палави, хитри и децата много ги харесвали.
В нашите детски центрове каките обикновено организират и игри като: Pass the parcel, Musical statues, рисуване на лицата... разбира се, по желание.

# 79
айде, още един наблюдател в мое лице  Blush мечтата ми е да посетя Австралия или НЗ, живот и здраве - в някой друг, по-паричен момент Simple Smile дали ще ви е възможно да постнете малко снимки на местата, където живеете - в смисъл, градовете, околията, местността, такива неща? Аз като един гео-лаик знам повече основно за Сидни - чисто визуално - и ще съм благодарна на всеки, който ми позволи да поплакна малко окото по зелено и красиво!  Hug

# 80
  • Мнения: 5 183
В нашите детски центрове каките обикновено организират и игри като: Pass the parcel, Musical statues, рисуване на лицата... разбира се, по желание.

Мили, и тук играят тези игри, но точно в този клуб няма такова нещо. Той е един огромен плейграунд всъщност - идеален за банда момченца. Много-много с Pass the parcel i Musical Chairs or Musical Statues не им се занимава.  Crazy

Зол, заповядай http://www.trekearth.com/gallery/Oceania/New_Zealand/

Последна редакция: чт, 06 ное 2008, 09:09 от МАЙКА

# 81
  • Мнения: 780
Зол, аз това намерих: http://www.travelpod.com/photos/0/Australia/Melbourne.html
също тук: http://realtravel.com/melbourne-australia-photos-d7663-7.html

МАЙКА, представям си как момчешката дружина превзема съоръженията и цялата площадка. smile3540

Много е красиво при вас  Heart Eyes

# 82
  • Мнения: 5 183
МАЙКА, представям си как момчешката дружина превзема съоръженията и цялата площадка. smile3540

Мили, мога да се обзаложа, че Томазо и приятелчето му няма да искат да си тръгнат, докато каките от клуба буквално не започнат да почистват, за да го затварят. Винаги става така.  Crazy Минимум 4-5 часа прекарваме там.  ooooh! Joy Mr. Green

# 83
благодаря и на двете ви за снимките! mili46, аз имах предвид снимки от ваш личен архив. Не знам как ще прозвучи, но толкова красиво ми се вижда, че чак ми е непонятно че някой земен човек може да живее сред такъв рай  Blush

# 84
  • Мнения: 5 183
благодаря и на двете ви за снимките! mili46, аз имах предвид снимки от ваш личен архив. Не знам как ще прозвучи, но толкова красиво ми се вижда, че чак ми е непонятно че някой земен човек може да живее сред такъв рай  Blush

Зол, от НЗ снимки от мой архив имам много но:
1. На дискове са и ми се струва трудоемко и времеемко да ги качвамс ега тук
2. На повечето от тях е и детето ми, а откак си имах кофти случка със негова снимка публикувана в интернет пространството (форум) .... не качвам снимки никъде (ни по албумчета, ни по форуми).

# 85
благодаря и на двете ви за снимките! mili46, аз имах предвид снимки от ваш личен архив. Не знам как ще прозвучи, но толкова красиво ми се вижда, че чак ми е непонятно че някой земен човек може да живее сред такъв рай  Blush

Зол, от НЗ снимки от мой архив имам много но:
1. На дискове са и ми се струва трудоемко и времеемко да ги качвамс ега тук
2. На повечето от тях е и детето ми, а откак си имах кофти случка със негова снимка публикувана в интернет пространството (форум) .... не качвам снимки никъде (ни по албумчета, ни по форуми).

разбирам, абсолютно споделям мнението за личнте снимки и близките, показвани на тях!!! Naughty аз лично съм твърдо против. Оф, много е красиво.. направо ум не ми го побира Hug / за НЗ имам предвид/

# 86
  • Мнения: 5 183
Красиво е. Спор няма.

# 87
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
радвам се че всички мами които живеят в Австралия се отзоваха и писаха аз ще следя редовно темата и ще ви пиша от България

# 88
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
Пишете като народност какви са австралийците ,понеже имаме приятели австралийци които живеят в Аделаида и от една година и половина сме приятели и през новата 2009 искат да ни дойдат на гости тук в България.Пишете аз искам да знам повче за тях ,какво обичат също така като храна за да се подготвя все пак за да не се изложим.като подаръци какво харесват и какво уважават въобще пишете ако знаете

# 89
  • Мнения: 5 183
Делчева, мамите австралийки ще дадат повече информация, убедена съм
Аз лично, познавам само двама австралийци по-отблизо - бившите ми шефове (семейство).
Няколко пъти сме излизали с тях. Прави ми впечатление, че ценят хубавото вино, десерти от рода на кремове и качествен сладолед. Месо - едния път ни спретнаха барбекю. Другия път по тяхна идея ходихме в едно заведение, където на шиш на масата ти носят всякакви меса, опечени (като за дюнер както ги правят) и ти посочваш от кое искаш. така с тези шишове пилешко, агнешко, телешко и свинско, минават около масите много пъти и всеки път можеш да си поискаш. Това беше по идея на австрялийците, та явно си падат по печена мръвка  Crazy
Не са май много фенове на млечните продукти по начина, по който ние ги употребяваме - айрани, таратори, шопски салати, или мусака с кисело мляко им звучат  Sick гадно.
Можеш да ги впечатлиш, според мен, с баница и по-леки на вкус храни. Нашето бяло саламурено сирене върху домати и краставици (шопска) им иде силничко на вкус, поне на тези наши познати. По същия начин мисля, че лозови сарми, например, ще са по-добре от зелеви (4е те може силни да им дойдат). А може и аз да съм в грешка, като си вадя изводи от двама души само.
Имаме мами, дето живеят сред такива. Те ще споделят.

Общи условия

Активация на акаунт