Любители на кучета - 3

  • 34 249
  • 354
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 182
Да питам и аз нещо. Трябва ли да сложа на 6 месечния си любимец наморник? Питам защото едни хора с дете от блока ми правят постоянно проблеми, кучето не хапе, само лае, то просто иска да си играе с децата а не да ги хапе. Не мога да си разходя кучето когато са навън почват едни викания закани, ужас.

Просто не извеждай кучето там, където са децата - и без това е забранено за кучета на детските площадки. Иначе по закон намордник се слага само на агресивни кучета, но пак по същия закон кучето трябва да е постоянно вързано.
Ами те са пред входа няма от къде да изляза, и е на повод, дори вече на ръце го нося като минавам покрай тях но пак си викат, все едно ще ги изяде. А и моето куче е постоянно вързано, другото ми куче Лиза е по голяма на 3 год. е  нея без повод я водя, но само когато няма никой навън, нямала съм оплаквания от нея е тя е и по послушна като и кажа ЕЛА си идва.

Да ви питам още нещо Виксън кога трябва да започне да си вдигаа крачето като пишка, че нещо като момиче си прави всичко?

# 76
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Тогава му го сложи само,когато излизаш и после като се отдалечиш го махни , без да те видят и на прибиране пак
Не е нужно да мъчиш животното и да му разваляш цялата разходка  Hug

# 77
  • Мнения: 86
най-накрая стигнах да си покажа кучето, само дето не знам как да е директно тук, дано се получи качването
http://www.foto.bg/data/500/medium/Picture_3983.jpg
http://www.foto.bg/data/500/medium/Picture_3954.jpg

# 78
  • Мнения: 575
Яяя имаме нова тема.

Шуши, много е сладко кученцето. За постоянно ли си го прибра?

ev4o, къде гледаш всичкото това домочадие Laughing ? Сигурно си в къща с двор...


Аз чип не съм слагала, но има медальонче с адреса и телефона ни. А какви са тия татуировки за които говорите?

Ето малко снимки от нас, бяхме на море.

# 79
  • Мнения: 182
И на мен ми се искаше да взема кучетата с нас на морето, но дали може да се возят в кола, трябва ли някаква преграда? А и къде ви пуснаха да спите  с куче на морето? Плащахте ли пари за кучето в квартирата ?

# 80
  • Мнения: 575
vig, ние всяка година я водим с нас на море. От както сме я взели, вече трета година я водим. Спането наистина е проблем от гледна точна на това, че не можем да почиваме луксозно в хотел, а все търсим някъде бунгала, там поне няма проблем. Естествено предупредих, че сме с куче още по телефона, казаха няма проблеми. Не са ни таксували спането на кучето Laughing Бяхме ето тук http://www.zora-ob.com/index.php?option=com_content&task=vie … =14&Itemid=29 за куча беше рай, по цял ден търчеше из големия двор, на плажа също много играе, обича да плува, да гони пръчки в морето. Абе въобще голяма емоция е с куче на море Laughing Там на къммпинга имаше и други с куче.
В колата, по закон мисля, че трябва на задната седалка и вързани, или в кучешка решетка, още по-добре. Но този път пътуваше отпред на седалката, тъй като бебка се вози отзад и не пускам кучето там да ръси косми. С пътуването нямаме никакъв проблем, тя много обича да се вози. Водим я навсякъде с нас и до сега не са ни правили забележка полицаи, че кучето се вози в купето отвързано.

# 81
  • Мнения: 182
Понеже не сме били никога на къмппинг, може ли да ми кажеш цените. А иначе и ние обичаме да се возим в колата и муцуните задължително на вън. Simple Smile

# 82
  • Мнения: 134
vig, ако куч е свикнал да се вози в кола нямате грижи

аз това лято прозвънях около 10 - хотела и части квартири на 6 от тях ми казаха, че няма проблем за кучето
и не ми искаха нищо за него, но за съжаление всички бяха заети и ходихме на бунгало и ние,
а цените са различни зависи какво искаш
има от 15 до 60 лв като тези от 60 са си с климатик , хладилник, баня всички екстри
Ние бяхме в обикновено за 15лв двама човек средата на август

# 83
  • Мнения: 575
Да, наистина зависи кой месец и къде. Ние бяхме края на август-нач. на септември. по 15 лв. Хладилник, телевизор, баня. В сезона май е 30 лв., но нямаше свободни, когато ние звъняхме. По квартирите също няма да имаш проблем, стига да предупредиш разбира се, повечето хора нямат против. Но на бунгало е по-хубаво, отколкото да затвориш кучето в някаква квартира. Нашата Кари по цял ден си играеше на полянката пред бунгалото, а ако сме в квартира няма как да я пускам.

# 84
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
най-накрая стигнах да си покажа кучето, само дето не знам как да е директно тук, дано се получи качването
http://www.foto.bg/data/500/medium/Picture_3983.jpg
http://www.foto.bg/data/500/medium/Picture_3954.jpg

Получило се е качването  Hug
Ротвайлер  Cry

# 85
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Шуши, много е сладко кученцето. За постоянно ли си го прибра?

Прибрах я още преди 3г. - Ротвайлера беше още жив и трябваше да ги държа разделени .Тя обитаваше кухнята и остана там след смъртта му .Някъде От 2 месеца вече се разхожда из апартамента

# 86
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Ето малко пресни снимки и от нас :


Последна редакция: вт, 09 сеп 2008, 16:32 от ivap

# 87
  • София
  • Мнения: 2 958
Шуши, това дого е с 2 дни по-голямо от Лола и до 1 годинка си го пускаха свободно да си търчи с Лола и да си играят. Сега вече само на повод го водят, защото стопанина го е страх да не направи някоя беля.
Мойта кучка е толкова добра, че си нямате представа. Иска да си играе с котките.Миналото лято беше решила, че едни изоставени кученца са и по-малките братчета и сестричета и като излезеше първо при тях тичаше.  Лае повече предупредително. ДО сега не е нападнала никой. А и РЧТ са с доста балансиран характер. Тя малко нашата е бавноразвиваща се. И изглежда по-малка от стандарта за тази възраст. Много е мързелива и като я изведа на разходка предпочита да си легне до мен вместо да тича. Няма грам мускул по нея. За сметка на това все още прави бели в нас. Яде дюшеци, разкъсва възглавници, отлепя тапети и т.н.
Лек ден!

# 88
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Ето малко пресни снимки и от нас :




 newsm78

# 89
  • Мнения: 134

 Laughing

реших, че грешката е само в моя телевизор

Общи условия

Активация на акаунт