Любители на кучета - 3

  • 34 319
  • 354
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 86
Ротвайлер  Cry
shushi7777, извини ме, ама как да го разбирам това, че не е ротвайлер ли или че ти е мъчно за твоето куче, аз веднъж вече писах, че предишния ни умря преди две и половина години
не успявам да вмъкна цитат, sorry

# 91
  • Мнения: 575
Ето малко пресни снимки и от нас :

Аз ги видях снимките, но не мога да се сетя как се казваше тази порода newsm78 Много е интересен с това петно на окото, май всички от породата са така, или се лъжа?

dianjeli3, разбира се, че е ротвайлер Simple Smile Но на Шуши и става мъчно, като гледа други ротвайлерчета.  Confused

# 92
  • Мнения: 86
ането, благодаря ти мила, сега се чувствам по-добре  bouquet
снимки аз също не мога да видя

# 93
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Почерпете се за мое здраве http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=329686.msg8564726#msg8564726  Hug

# 94
  • София
  • Мнения: 1 508
Честит рожден ден, Шуши  Simple Smile

 smile3525

# 95
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Честит рожден ден, Шуши  Simple Smile

 smile3525

Благодаря  Grinning , за да не спамиме темата почерпете се тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=329686.msg8564726#msg8564726  Heart Eyes

# 96
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Съжалявам Embarassed, чак сега видях, че снимките не се отварят. Ето тук можете да ги видите : http://mishon.multiply.com/photos/album/18.

ането, породата е бултериер. Не всички от породата са с монокъл. Има чисто бели, има трицветни, тигрови, пясъчни, черно с бяло.

# 97
  • Мнения: 575
Ох, да бултериер Laughing Много са интересни, виждала съм в нашия парк пак така с петно около едното око. А какъв е по характер, защото изглеждат малко страшнички Laughing?

# 98
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Ох, да бултериер Laughing Много са интересни, виждала съм в нашия парк пак така с петно около едното око. А какъв е по характер, защото изглеждат малко страшнички Laughing?

Нашето е госпожица  Wink. Ами много е гальовна и любвеобилна; само дето ласките й са малко грубовати  Mr. Green . Обича компания и постоянно да е център на внимание. Игрива и темпераментна е. Много обича деца. Със сина ми си играят доста. Тя винаги се държи много добре и върви много спокойно, когато той я води. Правила съм си експеримент: първо я водя аз, тя търчи напред, бърза и направо ме тегли; после давам повода на малкия без кучето да види и тя започва да върви бавничко, без изобщо да опъва повода. Усеща животинката.
Също са много търпеливи, пак особено с деца. Като беше по-малък й бъркаше в ушите, в устата /да види какво има/, дърпаше й опашката, а тя милата стои и не реагира, все едно нищо не се случва. И за това му беше трудно да повярва, когато му казвах, че на кучето не му е приятно и го боли.

# 99
Здравейте от мен.
Аз имам лабрадор. На година и месец...
Това лято ходихме на 5 звезден хотел  - Зорница Сендс Спа с него. Платихме си за престоя му и да ви кажа бяхме доста притеснени за неговото поведение на такова място, но се оказа напразно..беше невероятен  Grinning
Беше атракцията в хотела и навсякъде, където ходихме с него...Той беше най-сниманата душица и забавление на децата:35:
Единствената причина, поради която се съгласиха да го вземат в хотела беше породата му (поне така ни казаха).
Поканиха ни отново догодина, живот и здраве да отидем пак Grinning
Та така..прекарахме си страхотно моренце ... Wink
А как плуват тези кучета.....но това е друга тема... Grinning

# 100
  • Мнения: 182
искаме снимкииии  Laughing

# 101
  • Мнения: 806
Здравейте момичета.
И аз като вас обожавам кучетата и моя домашен любимец.
Ето го и него, името му е Майк и е на 2 год и 1 месец.

Дано да ви хареса Hug

Последна редакция: пт, 12 сеп 2008, 13:20 от Dime

# 102
  • Мнения: 1 227
...Ето го и него, името му е Майк и е на 2 год и 1 месец.

Дано да ви хареса Hug
Страхотен е Heart Eyes, добре дошла при нас Hug

# 103
  • Мнения: 806
Благодаря, Мади  bouquet
С удоволствие ще ви покажа и други снимки, само трябва да ги кача на компа в офиса Grinning
dalalala , на Майк приятелчето е лабрадор и се казва Текила Laughing,сладур голям е и  големи игри падат, но само 10 мин после вече почват да се оптиват да се бият Confused

# 104
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Dime , добре дошла и от мен  Hug
Да ти е жив и здрав Кучо  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт