LaRedoute.fr - 76 - Всичко за поръчката! Прочетете 1-вия пост преди да питате!

  • 60 893
  • 1 093
  •   1
Отговори
# 1 005
  • Мнения: 22 473
Момичета,имам питане към по-старите "Редутки"?Как стои въпроса зимата с летните стоки?В смисъл дали все още присъстват при артикулите,както в момента зимните?


Да, присъстват артикули и за двата сезона, няма проблем. )))

# 1 006
  • Мнения: 200

Някой поръчвал ли си е спален чувал и ако може да ми даде линк към тях, защото аз не откривам такива Cry
заповядай
http://www.laredoute.fr/Search/SearchResults.aspx?SearchType=Hea … c%20de%20couchage   
Аз  имам този бях поръчала големия ,но ми пратиха малкия бяха на 5 евро ,много е хубав и става за спане на вън Simple Smile
http://www.laredoute.fr/vente-sac-de-couchage-rectangulaire-aws- … 6&prodcolor=1

мерси, и аз този сложих в кошницата. Изглежда тъничък, но явно не е щом става и за спане под звездите

# 1 007
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Момичета, някой поръчвал ли е тези http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=4959256& … ue&ksource=-1 мислех да поръчам на малката, ама реших да са 23 номер с тенденция, ама докато се натуткам и са свършили, има 22 и сега много им се чудя  newsm78
последно пролетта й купувах Пуми, 21 номер и отдавна не й стават
та ако някой ги е поръчвал, да ми каже ако може дължината на стелката /22 или 23/ и дали по принцип си отговарят на номера


Как ги намери? На мен не ми дава да ги сложа в кошницата от този линк

# 1 008
  • Мнения: 259
мерси, и аз този сложих в кошницата. Изглежда тъничък, но явно не е щом става и за спане под звездите
[/quote]
Да но е само за един човек hahaha

# 1 009
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
....................
подарък кърпите - някой преди искаше да ги разменя ( на мен ми трябват оранжевите )
Мисля,че беше red shoe,но не съм 100% сигурна,попитай я Peace.


някой се похвали, че е получил тези от детската серия, може ли реални снимки Peace
teo_71 ги получи,писа,че ако и остане време преди заминаването ще пусне снимки.Явно не и е останало Rolling Eyes,а и аз исках да ги видя "на живо",в две теми питах за отзиви.................

[

Аз ги получих, но правим ремонт и ще ми е трудно скоро да направя снимки. Поръчах си 38 както летните обувки и са ми големи

# 1 010
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Чакам бялата, ако не е спешно, ще дам размери като дойде  Peace

Получих зелена какво искаш да измеря? Само че на етикета не пише размер и съм изхвърлила и фактурата.

# 1 011
  • Мнения: 200
Чакам бялата, ако не е спешно, ще дам размери като дойде  Peace

Получих зелена какво искаш да измеря? Само че на етикета не пише размер и съм изхвърлила и фактурата.

Колко е обиколката на шапката, надявам се това да ме ориентира дали ще ми е добре. Нямам идея как вървят номерациите на шапките.
Мерси предарително

# 1 012
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Чакам бялата, ако не е спешно, ще дам размери като дойде  Peace

Получих зелена какво искаш да измеря? Само че на етикета не пише размер и съм изхвърлила и фактурата.

Колко е обиколката на шапката, надявам се това да ме ориентира дали ще ми е добре. Нямам идея как вървят номерациите на шапките.
Мерси предарително

54 см като лепката отзад е на нормално положение

# 1 013
  • Мнения: 251
ДейзиГ,благодаря ти,значи имам шанс да се вмъкна в 39.
Може ли да те помоля да ми кажеш(по-скоро да покажеш) цвета на ботушите какъв е?Имам предвид да изровиш нещо от сайта,каквото и да е,но да прилича на цвета на ботушите.Много специфично палто имам,та затова умувам.................. Embarassed
Ще ти бъда безкрайно благодарна Heart Eyes  bouquet  bouquet

# 1 014
  • Мнения: 200
ДейзиГ   bouquet

# 1 015
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Някой има ли тази рокля и какви са отзивите за нея:


http://www.laredoute.fr/vente-robe-courte-femme.aspx?productid=3 … tegoryid=31522059

# 1 016
  • Мнения: 4 202
Да но е само за един човек hahaha

Обикновено спалните чували са за един човек, кое му е толкова смешното?  newsm78

# 1 017
  • Мнения: 2 122
Момичета, някой поръчвал ли е тези http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=4959256& … ue&ksource=-1 мислех да поръчам на малката, ама реших да са 23 номер с тенденция, ама докато се натуткам и са свършили, има 22 и сега много им се чудя  newsm78
последно пролетта й купувах Пуми, 21 номер и отдавна не й стават
та ако някой ги е поръчвал, да ми каже ако може дължината на стелката /22 или 23/ и дали по принцип си отговарят на номера

Как ги намери? На мен не ми дава да ги сложа в кошницата от този линк

уф, ами защото съм ги пуснала от кошницата ми  Crazy
днес ходих до пумата да ги премеря на Стефания, там са 99 лева
оказа се, че този модел е уголемен и всъщност на 22 номер й остава точно един пръст място отпред  Rolling Eyes
директно ще си го поръчам 22, някой ако има предвид да ги поръчва, да знае  Peace

# 1 018
  • Мнения: 556
Да но е само за един човек hahaha

Обикновено спалните чували са за един човек, кое му е толкова смешното?  newsm78
Сигурно, защото изречението завършваше с тази имотиконка  luvbed, но тя после я е махнала Simple Smile

# 1 019
  • Мнения: 332
lusesita, може ли размери на това пулов … 88;че, че другите споменаха, че е умалено и се чудя 102 дали ще стане на моя малчо.

Ето размери на половерчето: Ширина 28см, дължина 36, ръкав 37

Ауу, Микки, да бях чела поста ти за туниките преди да ги поръчам Sad Но здраве да е, колкото изкарат, толкова Simple Smile

Последна редакция: сб, 23 авг 2008, 22:34 от lusesita

Общи условия

Активация на акаунт