LaRedoute.fr - 76 - Всичко за поръчката! Прочетете 1-вия пост преди да питате!

  • 61 005
  • 1 093
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 4 916
...argun - нали при носене дънките си се отпускат и дори това си е повод,човек да си взема по-малкия номер Laughing/то дали ще влезе в тях,за да ги поноси,че да се отпуснат е друга тема  Whistling/.Ама виж дължината....май по-добре да ги резнеш и подгънеш  Laughing
...

Аз точно заради дължината ги пера - да се свият на дължина. Ако ги подкъся сега, след трийсетина пранета ще се скъсят от самото пране и ще ми се виждат кокалчетата на краката Peace

# 316
  • Sofia
  • Мнения: 6 948
те след 30 пранета ще си променят най-малкото цвета,да не говориме,че повечето редутски дрехи след толкова пране са за боклука Peace

# 317
  • Мнения: 791
ОТЧЕТ:

тези дънки са страхотни, плътна мателия, в много тъмно синьо, леко лъкавеят.
от това пуловерче/ризка също съм много доволна 
този пуловер и тази блузка оправдаха очакванията ми
 сакотоми е голямо, въпреки, че взех 36  Cry имах панталона и полата който съ съчетават с него и сега ми е много мъчно, че ми е голямо, а и май доста трудно ще е да се стесни newsm78 Ще видя да го дам на шивачка, и дано успее нещо да направи, защото няма по малък номер  Confused
пуловер
 за мъжо
и подарък шалтето вместо кутията с бижута  Close
за мен цвета му е карамел, но ми е малко като размер за да покривам с него спалнята, а за децата не ми се връзва. незнам какво ще го правя

# 318
  • Мнения: 3 640
Кашончето е в мен - 7,5 кг.  Grinning Поръчката е от 29.07. Нямам търпение да се прибера и да разопаковам.  Joy
А сайтът отваря ли ви се?  newsm78 На мен ми дава Server Error in '/' Application. Runtime Error или Service Unavailable. Mоже би оправят моята кошница.  hahaha

# 319
  • Мнения: 594
Видях в магазин в Бургас ето тази бебешка пижама http://www.laredoute.fr/vente-pyjama-bebe-fille-ou-garcon-sans-p … 6&prodcolor=3
на цена 19,90.
И още една имаше, която зимата се продаваше по 1 евро, сега я няма да я копна и тя беше 19 лв  #Crazy

Ами аз тази пижамка, на която си дала линк я взех за около 6 евро миналия месец... Кое е толкова чудно? Те по принцип в БГ този род плюшени пижамки вървят от 17 лв. нагоре...  Peace

# 320
  • Мнения: 400
ОТЧЕТ:

тези дънки са страхотни, плътна мателия, в много тъмно синьо, леко лъкавеят.
от това пуловерче/ризка също съм много доволна 
този пуловер и тази блузка оправдаха очакванията ми
 сакотоми е голямо, въпреки, че взех 36  Cry имах панталона и полата който съ съчетават с него и сега ми е много мъчно, че ми е голямо, а и май доста трудно ще е да се стесни newsm78 Ще видя да го дам на шивачка, и дано успее нещо да направи, защото няма по малък номер  Confused
пуловер
 за мъжо
и подарък шалтето вместо кутията с бижута  Close
за мен цвета му е карамел, но ми е малко като размер за да покривам с него спалнята, а за децата не ми се връзва. незнам какво ще го правя
Contesa, това хубаво ли е, заслужава ли си?  http://laredoute.fr/vente-pull-col-tunisien-femme.aspx?productid … tegoryid=22897253 ,че майка ми иска да и го поръчам

# 321
  • Мнения: 165
.......................................................
и подарък шалтето вместо кутията с бижута  Close
........................

що така се получава с тази кутия  newsm78, и аз съм и хвърлила око hahaha, ама не смея да поръчам заради шалтето Mr. Green

# 322
  • София
  • Мнения: 1 078
contesa , моля те, кажи какво значи лъкавеят?

# 323
  • Мнения: 565
И аз имам проблеми със сайта. Дано е временно.
Днес получих известие за поща от 01.08. Чакам мъжът ми да я донесе.

# 324
  • София
  • Мнения: 4 578
И аз днес взех поръчката от 18.07. И се запознах с Мария Д   bouquet.
http://www.laredoute.fr/vente-manteau-a-capuche-en-suedine.aspx? … tegoryid=23112482 това, 102, разкошно е.
http://www.laredoute.fr/vente-pyjama-petit-poney.aspx?productid= … tegoryid=38152290 102, на живо е по-хубава.
http://www.laredoute.fr/vente-poncho-a-capuche-okaou.aspx?produc … tegoryid=48249037 102, много е сладко.
Една пижама за баткото, риза за мен и няколко пуловера за колежките. От всичко съм доволна.

# 325
  • Мнения: 777
Благодаря ви момичета   bouquet Поуспокоихте ме  Blush Ако някоя мама има реални снимки на унисекс дънките, моля да ги сподели  Hug

# 326
  • DE
  • Мнения: 967
Аз също получих шалтето вместо кутията за бижута.
Даже се чудих първите 2 дни, кога съм го поръчвала това чудо!!!

# 327
  • София
  • Мнения: 11 135
.......................................................
и подарък шалтето вместо кутията с бижута  Close
........................

що така се получава с тази кутия  newsm78, и аз съм и хвърлила око hahaha, ама не смея да поръчам заради шалтето Mr. Green

Аз получих някаква завивка вместо нея ...

# 328
  • Мнения: 2 697
За едно и също говорите - карамеленото шалте. Какво толкова чудно има? Кутията се е изчерпала като подарък и явно вече пращат шалтето.

# 329
  • Мнения: 196
Момичета, не мога да не се похваля Embarassed, най - после имам известие за поръчката от 15.07 newsm44

Общи условия

Активация на акаунт