Kакво то4но се брои 3а и3невяра? - 3акьсняло петь4на

  • 6 569
  • 153
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 7 947
Тук не става въпрос какъв е мъжа, от какво имал нужда и дали е коцкар или не, а за това аз как и какво приемам за изневяра! За мен изневярата си е изневяра, не е експеримент или търсене на нещо ново или запълване на празнина. Поводи за изневяра винаги ще има, човек така е устроен, че винаги иска още и още и все нещо му липсва, въпроса е тия поводи да си останат само поводи, но да не се превърнат в действия.
Далеч съм от идеята за идеалния брак, без сътресения и изневери  Wink Ама защо пък да приемам изневярата...

# 136
  • Мнения: 53
Темата не е "Приемате ли изневярата" все пак.
Ако беше това въпросът, то много малко хора ей така с лека ръка ще отговорят "Ами да - приемам я."

Моето мнение е, че ако човекът до мен ме уважава достатъчно, но все пак на някакъв епат от живота си е решил да кривне от правия път, ще го направи дискретно. В смисъл - никой да не разбере. Не всички да знаят, а аз да научавам последна.

# 137
  • Мнения: 7 947
Ееее, то и аз не съм мазохист и предпочитам да не разбера, ако се случи. Wink
Но не приемам от горе-написаното за експеримента, за секса без чувства /че не се брои/ и т.н.

# 138
  • Мнения: 2 448
Ееее, то и аз не съм мазохист и предпочитам да не разбера, ако се случи. Wink
Но не приемам от горе-написаното за експеримента, за секса без чувства /че не се брои/ и т.н.

Не знам как ще ме убедите в това, ако не е някое пиянско мъжко изпълнение, че някой, пък особено жена ще тръгне да се чука наляво на дясно без никаква тръпка / не визирам голяма любов , ама без никакво чувство съвсем, ей тъй за спорта /  newsm78 и то след като вече е на възраст да създаде семейство. Предполага се, че си е направила някой и друг експеримент вече, така да се каже. На 30 + години, ако семейството ми е наред , какво ще искам да проучвам. Би трябвало да съм видяла n брой п***и . Ама кой знае, хора разни. За някои може и да е проучване, за мен си има други причини. Търся някаква логика в това, пък макар и минимална.

# 139
  • Мнения: 53
Проблемът явно е в разностранното тълкуване на думата "експеримент".
За едни е едно, за други - друго.

За мен лично, "експеримент" в различните ситуации би означавал различно нещо.
На 30 + със семейство, деца и прочие да видиш какво е да си спиш с друг мъж примерно не е причина за изневяра, защото се предполага че не си била в манастир преди да се омъжиш и че все пак си видяла това - онова. По-скоро бих го определила като "екстремен експеримент".
Когато рутината от ежедневието в един момент започне да ти тежи, когато страстите и интригите от сериалите вече ти доскучават - в един момент ти се отдава възможност да "еспериментираш" и току виж, най-дискретно си "еспериментирала".

# 140
  • Мнения: 2 448

Когато рутината от ежедневието в един момент започне да ти тежи, когато страстите и интригите от сериалите вече ти доскучават - в един момент ти се отдава възможност да "еспериментираш" и току виж, най-дискретно си "еспериментирала".

Съгласна съм, но лично аз не бих "експериментирала" без някаква тръпка, различна от тази между краката, ако ме разбираш.  Mr. Green

# 141
  • Мнения: 7 947
Ееееее, ми кво излезе - от скука, та дай да попробам тая оная п...ка, така ли  Shocked и тва няма да е изневяра...

# 142
  • Мнения: 2 448
Ееееее, ми кво излезе - от скука, та дай да попробам тая оная п...ка, така ли  Shocked и тва няма да е изневяра...

Всяка двойка си знае границите, щом някой практикуват тройки и размяна на партньори какво се учудваш.  Wink
Важното е ти и мъжът ти да имате еднакво схващане по въпроса кое е или не е изневяра и така. Щото ако е различно се получава кофти, той си мисли, че експериментира, а за теб е изневяра или обратното.  Peace

# 143
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Ако мисли за теб докато е с друга и е сложил презерватив значи не изневерява. Остави човека да си начеше ...... мераците.

# 144
  • Мнения: 2 448
Ако мисли за теб докато е с друга и е сложил презерватив значи не изневерява. Остави човека да си начеше ...... мераците.

В случая обаче авторката на темата е тази с мераците за начесване.  Laughing

# 145
  • София
  • Мнения: 90
Изневяра е всичко, което можеш да направиш с друг човек, но ще ти е трудно да признаеш на половинката ти.
Изневярата има мнооого лица и само от двамата зависи да се очертаят границите,след които има болка и разочарование.

# 146
  • Мнения: 185
Къде се изгуби Авторката, всички коментираме, питаме се,
а тя не пише, не отговаря

# 147
  • Мнения: 2 448
Къде се изгуби Авторката, всички коментираме, питаме се,
а тя не пише, не отговаря


Ами най вероятно си е отговорила на въпроса за броенето.  Wink

# 148
  • София
  • Мнения: 90
Къде се изгуби Авторката, всички коментираме, питаме се,
а тя не пише, не отговаря

Ми, може да сме задълбали по-дълбоко, отколкото може да ....понесе hahaha Joy и да е избягала....

# 149
  • Мнения: 836
Ако партньорът ти поръча платено момиче, за да гледа как вие двете...
Кой на кого изневерява в случая?

Общи условия

Активация на акаунт