Течение - дали са околоплодните води????

  • 2 725
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 396
Liddich , DqVoLsKi_ChArOvNa  леко раждане ви пожелавам момичета!

# 16
  • Мнения: 27 524
Само да уточня, че преди седмица, а може и повече ми падна тапата. Какво ще ме посъветвате??? Да отида ли на ехограф???

Да, отиди. Падането на тапата обикновено предшества раждането с около 3 дни. Течението при бременната жена (без мириси и сърбеж) е нормално, но не и чак до две напоени превръзки на ден. Успех  Hug

# 17
  • Мнения: 387
LIDDICH....някакви новини няма ли.... newsm78

# 18
  • София
  • Мнения: 1 185
Засилено течение в последните седмици от бременността е нормално! Тапата предшества раждането, но не е определено с колко време, моята падна 10 дни преди да родя! Дали няма вече новини?!?  newsm78
Ако няма - леко раждане!!!   bouquet

# 19
  • Мнения: 2 111
Може би е останала в болницата... newsm78
Леко раждане  bouquet
 

# 20
  • Мнения: 1 938
Леко и от мен!  bouquet

# 21
  • Мнения: 101
Момичета все още си чакам,, оказа се, че не са води, а просто течение.... тази нощ бях с болки и контракции и си викам ето момента настъпи..... да ама не!!! Ще пиша като дойде дългоочаквания момент!!! Стискайте палци, че здраво ме друса шубето smile3503

# 22
  • Мнения: 2 803
Момичета все още си чакам,, оказа се, че не са води, а просто течение.... тази нощ бях с болки и контракции и си викам ето момента настъпи..... да ама не!!! Ще пиша като дойде дългоочаквания момент!!! Стискайте палци, че здраво ме друса шубето smile3503

Стискаме ти палци. Всичко ще мине, спокойно.  bouquet  bouquet  bouquet

# 23
  • Мнения: 259
Леко раждане и от мен!

# 24
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
 fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover  Успех!

# 25
  • Мнения: 441
Леко раждане и от мен!

И от мен!

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Леко раждане и дано всичко да е наред

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Всичко ще мине като по вода  Hug Спокойно и скоро да се похвалиш тук с едно сладко бебче  Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 387
Леко раждане и със здраво бебенце да се похвалиш после...успех   bouquet

# 29
  • Мнения: 505
Леко раждане!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт