СЕПТЕМВРИ месец наближи - бебешката Олимпиада предстои!

  • 11 674
  • 304
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 262
Димче, ами аз като си купих Тео-то и дадох 1,90лв, та затова реших, че на фона на 12лв за Сано-то съм на далавера. Обаче сега погледнах, че моята опаковка е 330гр и стига за 3-4 пранета, та явно ти си права Simple Smile
А аз тази нощ, момичета сънувах супер странни и смешни сънища. Първо имаше една майка със 7 бебета (явно египетската история ми е повлияла) и тя постоянно ми ги носеше аз да ги кърмя, понеже благодарение на Асенцето се справях много добре с кърменето Simple Smile А после сънувах, че ми изтича тапата, ама с нея май и част от бедрената ми кост излезе...  Shocked и изобщо супер натурализми цяла нощ Simple Smile

# 91
  • Мнения: 21
Хей как сте мили?
на мен също корема ми става твърд от време на време, особено вечер, но  не ме боли, мисля че това трябва да е контракция, защото едва ли може без никакви
акушерката която ми прави записа последния път каза, че не е невъзможно да не боли, после щели да дойдат болезнените Wink
иначе мен ме понаболява ниско долу коремчето, но според мен са мускулчета
аз днес се поизсилих да попочиостя, но без екстремности  Whistling
родителите ми естествено откачат , в добрия смисъл, от присъствието ми, защото очевидно му иде крайния срок и се татко ми сега се хвърли в некви бесни спешни ремонтчета, за да ползваме по голямата стая, и да ни е по удобно с бебка
дори не можах да мръдна днес от къщата, но мисля утре да се поразвея из "най-добрия град за живеене"  Mr. Green

# 92
  • Мнения: 400
Влизам само да се разпиша,че нещо ми е много мързеливо Sick
Няма бебета днес,а? Rolling EyesЕй,много се стискате Joy

# 93
  • Мнения: 30
Момичета, здравейте и от мен в новата ни темичка, която набира бързо скорост! Ние все още продължаваме с нашия ремонт и вече нямам търпение да приключва всичко, че ми омръзна вече. Искам да ви кажа, че купих някои неща за бебенцето ни- предимно дрешки, пампи и кърпички, и прах за пране, но ще ги пера като купя тези дни и нещата за изписването.Надявам се дотогава да сме приключили с ремонтирането.Остава да купя и ваничка и шишенца. А след това ще приготвя и моя багаж за болницата-затова бебо да си чака времето, че не съм готова с всичко, че много ме затруднява финансовата страна на нещата, покрай обновяването на апартаметна. Ох, май стана дълго и ако съм ви натоварила- извинявайте! Лека вечер за сега!  Hug

# 94
  • Мнения: 3 926
ИМАМЕ СИ ПЪРВА МАДАМА В ОТБОРА!!! БЕбе Нона на мама Сидония се е родила днес в 19.24 часа - 3310 гр. 50 см.
И мама, и бебе са добре. Звъннах им да ги чуя. Обеща подробности Heart Eyes Сид, само да ти е здрава, миличка и много, много усмивки Hug

# 95
  • Мнения: 11 338
Ехааааааааааа! Браво Сид! Страхотен подарък само ден след рожденния ти! Сълзи ми текат от очите!
Да сте живи и здрави!  bouquet Hug

# 96
  • софия
  • Мнения: 88
ехаааааа, супер новинаааа Simple Smile айде честита мома, жива, здрава и да слуша и радва мама и татко    bouquet

# 97
  • Мнения: 262
Ох, чудна новина! Браво на Сид!!! Да е жива и здрава малката принцеска и много да радва мама и тати! Толкова се радвам! Може би, защото Сид я познавам лично от срещата в "Мис Каприз". Толкова е хубаво! Спомням си как тя обясняваше, че й е малко коремчето, а то вътре каква голяма красавица се е крила! БРАВО, БРАВО, Сид!

# 98
  • Мнения: 400
Честита девойка на Сид!Да е жива и здрава малката Нона  bouquet
Ей,че готеноооооооо newsm68

# 99
  • Добрич/Етрополе
  • Мнения: 252
СИД и НОНА, както и техните близки - да са живи и здрави, изпълнени с радост!   bouquet

Хей, голямо мислене я мислехме Сид и вижте - има резултат!  Hug

# 100
  • Мнения: 82
Браво на щастливото мамче:)) Я как бързо се развиха събитията за нея Simple Smile) Много се радвам Сид. Да сте живи и здрави Hug Grinning

# 101
  • Мнения: 122
Честито бебче на Сид, да са живи и здрави и двете Simple SmileЖелая на мама бързо възтановяване. А беба много да радва мама и тати Simple Smile

# 102
  • Варна
  • Мнения: 9
Eeee най-накрая  newsm44
Откога побутвахме и ръчкахме белким някой роди  Mr. Green
Браво Сид, да сте живи и здрави и много да се радвате една на друга  Hug Heart Eyes
Тя вчера си пожела леко раждане и ето днес си получи подаръка за рожденния ден - ех че хубаво  newsm51

Последна редакция: пн, 18 авг 2008, 21:29 от Juliko

# 103
  • София
  • Мнения: 413
Сид милаа, сигурно си най-щастливата жена на света в този момент! Нека малката принцеса расте здрава за да може радостта в сърцето ти расте всеки ден!



Бързо въстановяване ти желая мило мамче!



# 104
  • Мнения: 49
Ехееееееееееееееееееееей!!!! Супер кефска работа!!! Сид днеска...лека по лека...контракцийки оттук, контракцийки оттам и гледай ти изненада!
ЧЕСТИТА БЕБКА НОНА!!!! Да расте здрава и щастлива.....Еееее, няма такава радост!!!  Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт