Ден, без да изхарча и лев ... възможно ли е това?!

  • 5 377
  • 109
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 851
Възможно беше, когато бях на 10 и всичко ми купуваше мама Sad, ама свършиха тия безгрижни дни.

# 16
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Възможно е ако майка ми донесе нещичко за хапване и десерта примерно и то да е през почивните дни,в които имаме запаси за цяла седмица да речем.Но така или иначе на следващия ден си плащаш и толкоз.

# 17
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
напълно възможно и се е случвало. проблема е, че след това разходите се удвояват ...

# 18
  • Мнения: 606
Кат се тръшнеш болен от сдух и вегетираш в леглото цяла неделя.....

# 19
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Възможно е. Откакто не пуша има такива дни, защото преди това цигарите ми бяха сигурен разход. Случвало ми се е.

# 20
  • Мнения: 3 521
Що пък не? Дупе знае две и двеста - и зяй-пазарът е пазар. Laughing

# 21
  • Мнения: 919
Мноооого пъти ми се е случвало Peace

# 22
  • Мнения: 3 675
Такъв ден няма, освен ако не си на фотосинтеза или пък можеш да летиш, вместо да използваш градски транспорт.

# 23
  • Мнения: 2 448
Ако не излизам от къщи, може, иначе не си представям, че ще отида на разходка с детето и той ще поиска дъвка или нещо друго дребно и аз да не му купя.
Като нямам пари предпочитам да не го извеждам, защото се чувствам зле да му откажа покупка за 1-2 лв примерно.

# 24
  • Мнения: 274
При мен това е невъзможно просто защото прекарвам на ден минимум по 2-3 часа в компанията на някоя от многото ми очарователни приятелки, в елитни столични заведения и разбира се, като истински джентълмен, аз плащам сметката.

# 25
  • Мнения: 830
в дън горите тилилейски може и да стане Mr. Green

# 26
  • Мнения: 227
Нямам такъв ден,пък  и честно казано ми е кеф да купя нещо..Може нищо да не ми трябва,да съм пазарила и да нямам нужда от друго,но като изляза задълже съм купила нещо...ей тъй,за спорта... Laughing

# 27
  • Мнения: 25 620
Случвало ми се е, макар и рядко.
Знайш ли к'во е гадно?  Crossing Arms

# 28
  • Мнения: 4 733
За мен не е възможно. Ако у дома няма всеки ден кутия мляко ще ме разпнат. Освен заради икономисване да започна да се доя, ама ще умрат жадни Laughing

# 29
  • Лондон
  • Мнения: 403
Не излизам по цял ден и пак харча.Не знам как го правя.Имам позната ,която ГО може.Много често даже.Моята челяд съм ги предупредила,че ако така продължават,ще участват в смяна на семейство.Аз ще взема децата+мъжа  на моята позната ,а моите деца+мъж ми ще отидат там за 1 месец.Гледат   Rolling Eyes Shocked Rolling Eyes Shocked и ми заявяват :ние ще избягаме.

Е такава икономия....предполагам ,че друга няма.

Общи условия

Активация на акаунт