Ден, без да изхарча и лев ... възможно ли е това?!

  • 5 378
  • 109
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 13 512
Мисля,че не съм имала такъв ден в живота си. Но се амбицирах да го направя тия дни. Ако успея-ще се похваля.  Wink

# 31
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Монда, и аз се замислих да го направя. Обаче, ако всички потребителки решат да пробват, к`во правим с икономиката, а? Срив, тотален срив. После защо нямало икономически растеж.

# 32
  • Мнения: 274
Единственият начин да го направите е да прекарате деня с бат Ви Сели. Записвания на лична, моля.

# 33
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Не. Това ми се струва невъзможно Wink, поне за мен.
Пък и колко ли ще спестя, като предният ден стоя затворена и нехарчеща, неядяща и непиеща, непушеща. А на другият ден..... Crazy наваксам.

# 34
  • Мнения: 25 647
За мен не е възможно. Ако у дома няма всеки ден кутия мляко ще ме разпнат. Освен заради икономисване да започна да се доя, ама ще умрат жадни Laughing

Ти пък. Пращаш някой друг да го купи и си чиста.
Ама е гадно, повярвай ми!

# 35
  • Мнения: 790
Случвало ми се  е -  ако времето е лошо и си стоя цял ден вкъщи с детето.  Но пък тогава се обаждам по няколко пъти на мъжа си с поръчки да купи нещо като се прибира, така че според мен не се брои.

# 36
  • Мнения: 459
Мда, тръгнахме с детето на пазар. Срещнахме една позната. Имаше повод жената и искаше да ни почерпи. Поседяхме на кафенце с нея. После на път към магазина срещнахме свекърва ми. Купила от някакъв магазин за месо незнам си колко кг кайма. "Ще ви дам". После ми звънна майка ми да ми донесе домати и краставици  hahaha

# 37
  • Мнения: 5 622
Разбира се, че е възможно! То пък  ще кажеш кой знае каква жертва е ако не изхарчиш нито един лев... Даже не всеки ден си купуваме хляб, понеже не сме много по хляба в къщи. така че, да, възможно е ден, че и повече, без да се харчи нищо.

Лошото е, че като тръгнеш да харчиш, лев не те оправя  ooooh!

# 38
  • София
  • Мнения: 38 534
Ми сега съм без работа и си седя в квартала и гледам да не харча, ама поне една малка вода за детето и един сладолед следобед си взимам.
Пазара отделно, но може да не пазаруваме всеки ден.
Освен бирата на мъжо... Mr. Green

А всъщност дори да си седим вкъщи и да фотосинтезираме пак си вървят сметките за интернет, кабелна, телефон, мобилен, ток, парно ,вода... #Crazy и какво ли още беше.
А да - заема или наема.

# 39
  • Мнения: 3 621
Може и да има, ама аз още не съм го преживяла този ден.
и аз не съм го преживяла още този ден

# 40
  • Мнения: 1 479
За мен няма такьв  Close

# 41
  • Мнения: 183
Мога да не харча цял ден, ако не мърдам от дома си.
Но все пак консумирам нещо, купено от предния ден примерно или от преди два дни.
Не го плащам на момента, но не ми е и без пари.
В къщи и да си седя си върви ток, вода, ипотека или наем за въпросния ден.
С две думи -може да не извадя нито лев за деня, но това не значи, че той е без разходи.

# 42
  • Мнения: 4 371
Монда, и аз се замислих да го направя. Обаче, ако всички потребителки решат да пробват, к`во правим с икономиката, а? Срив, тотален срив. После защо нямало икономически растеж.
Нищо не пречи да пробваме с една предварителна уговорка Laughing

# 43
  • Мнения: 1 470
Има.Днес цял ден не мога да сложа нищо в устата си,защото мигновенно го вращам-нито лев не съм похарчила... CrazyНякакъв грип е сигурно,и съм основно на чайчета и прахчета-които обаче съм ги заредила в аптечката отдавна... Hug

# 44
  • Мнения: 256
Може да съм го проспала този ден  Simple Smile
Наистина сме го проспали Grinning Grinning Grinning

Общи условия

Активация на акаунт