Сладко/солено :момиче /момче

  • 8 617
  • 102
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 753
Нищо конкретно не ми се е яло... Ядях си и солено и сладко, както по принцип... Имам момче...

# 16
  • Мнения: 6 713
Солено - момиче Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 3 092
Хм , митове ... това са си някакви стари градски легенди ....и надали в тях има и зрънце истина .
Не помня какво ми се е яло , но пиех оцет като побъркана - това трябва да се брой към киселото , нали и имам момиче - това е за статистиката .
Отивам да гласувам  Laughing

# 18
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Побърквах се за кисело- имам момиче

# 19
  • Мнения: 35 968
два пъти сладко - две момичета  Grinning

# 20
  • Мнения: 384
Моят отговор го няма. По принцип нямах голям апетит през цялата бременност, но това на което налитах бяха...люти пукани чушки.  #CrazyНикога преди това не съм обичала люто. Сега пак не обичам, но тогава се скъсах да ям чушки, от които ти излиза огън от устата. Както се вижда от подписа, имам момченце.

# 21
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Всичко Mr. Green - две момчета.

# 22
  • София
  • Мнения: 275
Сладко-момиченце Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 17 592
И сладко ми се ядеше, и солено, и кисело, макар да не ми понасяше (имах много киселини), и люто, и горчиво...

# 24
  • Мнения: 583
Вкусът ми не се промени, нито апетита.

# 25
  • Мнения: 4 555
Кисело ми се ядеше, имам момиче.

# 26
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ми различните етапи различно Thinking
Поредната глупост е това, не мит Crazy

# 27
  • Мнения: 3 016
И двете ми се ядяха просто на периоди. Така че в това няма никаква истина.

И на мен така.

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 77
през първия триместър не можех да погледна сладко.А по принцип обичам. Наблягах на кисело и солено. Имам момче.Сега с втората е пак така и пак се очертава момче.
Гласувах"солено -момче"

# 29
  • Мнения: 559
Аз си хапвах основно солено, имам момиченце, сега също хапвам основно солено, казаха че ще е момченце. Но по принцип и без да съм бременна също обичам повече солено от колкото сладко. Моето мнение, е че няма връзка.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт