Кърмене и парфюми

  • 1 792
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 379
Гласувах с първата опция, но това е сега, когато Гого е голям. Като беше на 2-3 месеца, че и по-нататък, се ограничавах с парфюмите само по повод излизане. Иначе наистина не е добре докъм 4-5 месеца да се пръскаш, защото може миризмата да отблъсне бебето, а също и при допир с кожата му да предизвика обрив (при незасъхнал парфюм разбира се).

# 16
  • Haskovo
  • Мнения: 150
Аз си ползвам парфюми,още от самото  раждане,много си ги обичам.Моят сладурчо явно си е свикнал,никога не ми е реагирал по начин показващ ,че му е неприятно

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Нещо не схващам връзката на хомеопатията и парфюмите... Embarassedя ме светнете... Heart Eyes

Силните миризми (парфюми, дезодоранти, белина, разни други поч. препарати и т.н) антидотират (спират) действието на лекарството. За това е добре да се избягват.

# 18
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Силните миризми (парфюми, дезодоранти, белина, разни други поч. препарати и т.н) антидотират (спират) действието на лекарството. За това е добре да се избягват.
Което веднага ви дава идея - краката скръстени, почуквате с пръсти на масата и освен с кърмене, с друга къщна работа  Naughty не се занимавате. "Пия хомеопатично лекарство и всяко помиисване на препарат (а то кое ли се чисти без препарат) ще му спре действието!" hahaha

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Силните миризми (парфюми, дезодоранти, белина, разни други поч. препарати и т.н) антидотират (спират) действието на лекарството. За това е добре да се избягват.
Което веднага ви дава идея - краката скръстени, почуквате с пръсти на масата и освен с кърмене, с друга къщна работа  Naughty не се занимавате. "Пия хомеопатично лекарство и всяко помиисване на препарат (а то кое ли се чисти без препарат) ще му спре действието!" hahaha

Ей, ама ти направо ме разконспирира, аз вече няколко седмици карам по тази схема и ... много ми е добре newsm08

# 20
  • Мнения: 8 463
Ами аз още в родилно щедро си се ръсих, така че Ники е свикнал...Аз съм си манячка на парфюми, няма как той да не ги обича Laughing
Не ми се смейте, ама аз и като тръгнах да раждам се изкъпах, намазах с лосион за тяло, дезодорант против изпотяване и парфюм FlutterНе случайно личната ми титла е такава hahahaНе е от глезотия, просто така се успокоявам..Всеки луд с номера си Crazy
Леле,Белинда,и аз съм едно такова чудо като тебе,обаче сега така ме е страх да не алергизирам беба с тия парфюми,че съм ги спряла временно.Така ще им мине срока на годност.
Та какво -казваш,че може парфюмче,а?Да взема ли да си слагам от време на време за разкош?

# 21
  • Мнения: 790
Да, използвам. Не много силен, но все пак.....

# 22
  • София
  • Мнения: 18 679

Ще си слагаш ми, как?!И ний сме 'ора Whistling

# 23
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Ползвам парфюм всеки божи ден, за дезодорант смятам, че е излишно да уточнявам!  Wink Дори лосиони за тяло ползвам, макар че избягвам да ги мажа върху гърдите... Беба няма нищо против парфюмите, защото просто... така мирише мама!  Laughing     

# 24
  • Мнения: 5 228
Ползвам и парвюм, и дезодорант, и лосиони разни за тяло - просто имам лека мания на тема козметика, пък бебката никога не е протестирала. Когато беше съвсем малка не съм слагала парфюми и изобщо по-силно миришеща козметика, но сега ползвам както обикновено.

# 25
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Ползвам си само стик против изпотяване с много лека миризма и не сменям марката засега.Иначе се е случвало няколко пъти да се мацотя с парфюмирано мляко за тяло - не е имало проблеми - обаче и аз самата не обичам силните миризми,а и любимия ми парфюм свърши някъде през бременността и оттогава не съм купувала.

Общи условия

Активация на акаунт