ОКТОМВРИЙЧЕТО любимо е на мама най-неповторимо!

  • 14 651
  • 294
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 278
sisilia, успех на прегледа утре, само хубави неща да ни разказваш после! А какво ти е иначе, нещо май верно не си на кеф напоследък?

Момичета, някой знае ли нещо за Sisanka?  Не е писала много отдавна  newsm78

Ох, незнам и аз. Скучно ми е, корема вече тежи много, бързо се уморявам и всякакви такива екстри.Навън пък не ми се излиза, бе  някакъв депресарски период ме е налегнал май  Sad Благодаря ти, че попита  Hug
За сисанка и аз се чудех наскоро  newsm78

# 16
  • Мнения: 132
sisilia недей така още малко остана  Hug
Сев аз се сетих тази сладката жилетка къде от Надежда е купувана и днес ще мина да ги видя Crazy

# 17
  • София
  • Мнения: 368
Голям смях с тези овчици  Joy  Joy  Joy Докато се разбереме за кво иде реч.....абе бременна ни работа, с тия празни кратуни!
Сисилия, успех на прегледа и нали се знаеш да споделиш как е младежа после!  Peace И да не чувам за депресивни състояния, имаш си едно вълшебство в коремчето и то заслужава една щастлива мама   love001
Ех, медеца е голям хит аз ви казах  smile3532
Инче, да не си въобразяваш! Не ти ли е малко раничко да ти се смъква тумбачето  newsm78
Нинче, споко и в София е жега! Ние чакаме другата седмица да се разхлади малко, поне така обещават  Praynig

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Тони, радвай се че не са те нападали оси. Laughing
polina7979 ако ни чете отвреме на време е добре да даде размерите на мъника за първа страничка, че гледам празно стои до името му.
Сънувах как се раждат агънца и сега ще умувам какво значи това? newsm78

# 19
  • Мнения: 817
Госпойце, ти остави пчеличката дето прелита, ама ми кажи защо две теми не виждаш грахчетата дето сложих в началото на темата специално за теб? Crossing Arms Hug
Nikozi , не ме боли постоянно и много силно, т.е. търпи се. Благодаря ри за съвета   bouquet
sisilia, дано скоро ти мине това депресивно настроение. То и аз сега като съм си вкъщи и ми е една скукаааа  ooooh!
Гери, обади се като решиш да ходиш до Джъмбото, че аз съм доста близо и може да пийнем по кафенце  Wink
Иначе жилетката  ми е подарък от една колежка от офиса и единствено знам,ч е някъде от Надежда е взимана, нищо повече за съжаление.

Ох, с тия овчици верно и мен много ме разсмяхте  Laughing

# 20
  • Мнения: 42
Ей, много яки овци Joy!
Благодаря на всички мамчета с Параход начело за отговорите за секса! Вчера разяснявах на мъжа си, ама той си е наумил, че не може пред детето такива неща hahaha! Ама иначе си иска ласки! И аз поставих нещата на нож, или секс за двама ни или нищо! Скоро очаквам да ма награби Joy!
Тони, много гадно това с пчелите и аз съм чувала много неприятни истории с тях, но все пак меда е една много голяма благодат за човечеството и трябва да си го признаем! Имаше някаква теория, че ако пчелите изченат хората ще умрат за ... незнам си колко време. Браво на Трикс
за болничния, сега остава да устискаш до термина Praynig! Още нещо исках да кажа ама какво...? Thinking

# 21
  • Мнения: 498
trixy, искренно се надявам да си въобразявам... много му е рано на моя юнак... не му давам, ако трябва още една тапа ще си сложа и ще стискам здраво. Ще се наблюдавам тези дни да видя...

Еми... айде честито пак сме на вълна хълцане... тва мушмороче от де намира идеи така да хълцука не знам...  Shocked


Пуки, айде като разгадаеш съня кажи какво значи.

# 22
  • Мнения: 132
Инче от осмия месец е нормално да почне да се смъква корема.А за тапите много ме разсмя  hahahaАз също се притеснявам защото с Дени вече се преуморявам а и дом. работа и ме е страх да не подраним Embarassed

# 23
  • София
  • Мнения: 368
Като споменахте тапата, аз да си призная след снощния ужас, който изживях с болезнените контракции все проверявам дали не ми е паднала тапата!  Embarassed Embarassed Embarassed Много моля не ми се смейте, съвсем съм откачила вече!
Шики, да се похвалиш като те награби мъжа ти! Ох и аз искам ама няма да ме огрее скоро, мъжо снощи беше на ръба на нервно криза и искаше да ме кара в болницата, та за секс и дума не може да става, остава ми само да си мечтая!
Пуки, кога ще пуснеш снимки на дрешките от Ларедут! Нали знаеш, че чакаме, нали сме си любопитки Wink

# 24
  • Мнения: 817
Така като ви чета за тия ремонти се сетих вчера как моя доктор разправяше, че магазините са пълни с бременни жени,  които избират плочки, мебели и какво ли още не. Ама най-много ми хареса молбата на един татко, който се обърнал към Калев с репликата: Докторе, не може ли да задържите жена ми още няколко дена в болницата докато ни изсъхне лака вкъщи?  Crazy Laughing
Иначе, Трикси, ама какви ги говорите, сладурки, много е рано още ми се струва. Само бъдете спокойни и всичко ще е наред  Hug

# 25
  • Мнения: 899
Привет! Днес да кажем, че съм малко по-добре, само краката ми отекли като наденици, но това е положението. Който не му харесва, да е мислил преди 8 месеца  hahaha. Като гледам пък какви слънца се пулят от метео-прогнозата...докъде ти поглед стига 36-37-38...  ooooh!. Ще го търся после, ама сега му викам стига пече
Госпойце, на твоето мнение съм - по-добре е скрин от мини-гардероб. Скриновете са хем красива, хем функционална мебел, не че имам много такива у дома, но са ми слабост. Дано се разправиш с мъжа, аз с моя не успявам  Cry. Сега сме в грандиозен спор за името. Аз и детето държим на единия вариант, той твърдо на другия. Дори пусна тема в неговия си форум, очакваше разгромно надмощие на негова страна, ама хак да му е - гласовете били по равно. На мен пък ми е странно да се вслушваш в хорско мнение, нали твоето дете наричаш, имаш си глава на раменете и житейски опит да прецениш. И тук темите посветени на избор на име гледам с недоумение, иначе се включвам да дам и аз компетентно мнение  Mr. Green
Трикси, стискай........говори....обаче внимавай какво й казваш на дребната, да не вземе после се заинати и да не ще да излиза  Laughing. Има много такива случаи по ирония на съдбата - 9 месеца треперене да си стои вътре, накрая ядове и молби да излиза  Mr. Green
Пуки, хареса ли ти сега пороя от оплаквания , засипахме те, да не казваш, че сме много здрави и корави Mr. Green
ssissi, и аз така - от раз, без предупреждения минах в групата на страдащите  Sick
Инче, на мен хълцането вътре в корема ми е доста неприятно като усещане. Иначе и моя корем е заострен напред и ми изглежда леко увиснал, но сигурно е от тежестта. Като чета колко са ви големи бебките вече, чак не ми се вЕрва, ам` сигурно и ние сме така, само няма къде да се измерим.
Сев, обаче честно овците са мно`о супер
Айде лека!

# 26
  • Мнения: 42
Шики, да се похвалиш като те награби мъжа ти! Ох и аз искам ама няма да ме огрее скоро, мъжо снощи беше на ръба на нервно криза и искаше да ме кара в болницата, та за секс и дума не може да става, остава ми само да си мечтая!
Joy Joy Joy Трикс, аз съм оптимист, но нали знаеш какво казват за тях - че са не добре осведомени песимисти hahaha! Обащавам да се похваля ако ме споходи щастието Laughing! Макар че снощи доста време корема ми беше доста стегнат и не знам дали бяха контракции или и газовете си казаха думата...

Последна редакция: ср, 20 авг 2008, 12:24 от shikimiki

# 27
  • София
  • Мнения: 368
Мацки, май току - що купих количка на беба! Чакам потвърждение, не мога да повярвам и още не мога да се зарадвам! Само дано не се прецака работата!  newsm17  newsm17  newsm17

# 28
  • Мнения: 42
Стискам палци Трикс Praynig! Дано всичко протече гладко! И аз имах такова вълнение и те разбирам, имах и проблеми с доставката, но всичко завърши успешно!  Peace

# 29
  • Мнения: 1 336
Момичета за 2-ри път ми е и все още не мога да разбера някое стягане контракция ли е, стомашно неразположение ли  newsm78 , но напоследък ми се случва доста често, но не циклично през определени интервали (веднъж два на ден), нямам болки, но утре ще ходя при лекарката ми вече  Wink Ще взема да родя на работа  hahaha

Някой със секцио да ми каже - кога след това беше възможно да правите секс?
Въпрос на психологическа нагласа, при нас беше около 50-60 дни след раждането. Иначе кървенето ми спря на 25-я ден след раждането, нямах проблем с операцията, но не ми беше до секс  Joy

Общи условия

Активация на акаунт