Притеснявате ли се от злоупотреба с личните ви данни? Давам пример!

  • 8 165
  • 69
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 916
И аз мисля, че няма нищо притеснително, но все пак остава едно такова кофти чувство... че където и да си си оставил данните, няма какво да спре хората да ги продадат.

Извинявам се на авторката на темата за тези отклонения.
Ще ми бъде интересно дали има развитие нейната "случка".

# 61
  • Мнения: 4 753
Аз чета, няма за какво да се извиняваш. Всичко написано е абсолютно по темата. Развитие няма, нито позвъняване, нито отговор на мейла който пратих.
 Снощи се сетих, че миналата година като имаше кметски избори получавах в пощенската кутия адресирани лично до мен агитационни материали, а дори нямах регистрация на този адрес. После се сетих, че попълвах някакви листи които раздаваха в училищета но детето ми, а тамошния директор беше пристрастен партийно на единия от кандидатите.

Последна редакция: чт, 21 авг 2008, 15:02 от Kasidy

# 62
  • Мнения: 819
Да,и то много,защото законът задължава в дадени случаи,но като го спазиш и има последици след злоупотреба с тях(а те дадени за добро),нямаш никаква законова защита.
АЗ като собственик на магазин и МОЛ съм длъжна да посоча в работното време на вратата име и координати-и сега си патя от тази работа-а ако не го бях написала,както стана като се бях преместила от едно място на друго,ми цъфват от комисията за защита на потребителите и ми правят забележка,че съм нямала данните на вратата(а тя табелката ми не беше още готова).Да отбележа,че не продавам хранителни стоки,а дрехи и бижута...
Пресен случай- взели имената от вратата и ме писали свидетел на побой-това какво му се казва???

# 63
  • София
  • Мнения: 2 840
...АЗ като собственик на магазин и МОЛ съм длъжна да посоча в работното време на вратата име и координати-и сега си патя от тази работа-а ако не го бях написала,както стана като се бях преместила от едно място на друго...
Я, кажи къде си премести МОЛ-а? Mr. Green

# 64
  • Мнения: 1 187
А какво ще кажете да има кредит на ваше име и да дойде съдия изпълнител да ти описва имуществото , защото не си го погасявал. Това се случи с моя позната, можеш да водиш дело, но след като са ти взели вече нещо, егати и абсурда в тая държава.

# 65
  • Мнения: 1 187
Навсякъде си попълваш личните данни, та даже и копие от личната ти карта искат, пък после иди и докажи че не си бил ти

# 66
  • Sofiq
  • Мнения: 5
ехооо и аз получих обаждане на телефона но беше на мобилният, на мен не ми направи впечетление, защото аз бях си попълнила данните в интернет, но в момента вече се замислям дали не е някоя измама и да не някакъв гаф. попринцип искахме да си взимаме така телевизия и се зарадвах много, но сега нещо се разочаровам. Казаха че ще ми се обадят до 5 дни да ми ги доставят. Simple Smile

# 67
  • Мнения: 819
КЛОНКА, МОЛ не значи само това,което явно разбираш,а материалноотговорно лице......       Mr. Green

# 68
  • София
  • Мнения: 2 840
КЛОНКА, МОЛ не значи само това,което явно разбираш,а материалноотговорно лице......       Mr. Green
Е, това е защото граматично не си оформила изречението. Така, както си го написала, ти си собственик на МОЛ Mr. Green
А дано и това стане някой ден!

# 69
  • Мнения: 212
В България анонимност няма. Та ние сме към 7 милиона човека. Колкото е една Москва да кажем, че дори и по-малко. Ние в България сме едно голямо село. Всеки знае почти всичко да всеки. Личните ми данни ги има на сто места. Няма тайни в България.

Общи условия

Активация на акаунт