Любители на котки - тема 12

  • 30 890
  • 620
  •   1
Отговори
# 30
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Добре съм Ви заварила момичета !!!
Благодаря за приема !

mausbeni   --  по стечение на обстоятелствата имам 3 черни юнака-дивака
Големия (2005г) е Писанчо - мързеланчо , дебеланчо и т.н. вечно гладния.
Имаше брат , който изчезна и няколко месеца по-късно разбрахме , че е в едни комшии,
но и от там е избягал .
Двамата по-малки (2007г) Шуши и Нашо само аз ги различавам , а те не си приличат хич , но другите нямат очи да го видят . На първата снимка усукания е Шу , той винаги е нестандартен , гюрултаджия , инициатор на белите , игрите , пакостите и гледа безумно . Голям ловджия - той хвана гълъба от снимките , а и почти всяка сутрин оставя полеви мишки пред вратата .
Нашо е кротък , но от тихите води . Винаги търси лекото . Първи е на гюма . Той е на мама циганчето - все рови нагъзен , колкото и да се е наял в къщи , пак прави проверка на боклука .От месец забравиха да ни сложат гюм и той се е научил да посещава гаража на комшията , където има чувал с храна за ловното му куче . Изумена съм от находчивостта му . Той е и по - дебеличък ,бавен , муден и вечно спящ .

Всички обичат да се гушкат и да спят при нас , между нас , върху нас , на нашите места ...и да държат под око хладилника и свързаните с него действия !  Mr. Green Joy

# 31
  • Мнения: 812
amanita, добре дошла при нас!  Мачока е страхотен, да го нацунтиш от мен.  Hug А как се казва?

AnMary, не съм засичала по колко изхрусква на ден. Когато застане до купата и вземе да гледа влажно и давам. Иначе не, защото като престоят няколко часа и не ги яде. Държа храната в голям буркан и сипвам на око, но малко, за да го изяжда. През зимата повече ядеше сякаш... newsm78 Сега ми се струва слабичка и не яде. Сигурно заради горещините.  Thinking

# 32
  • Мнения: 1 227
Лебедунче, хич не си подстрекател ти Joy
Джиндж,  много сладък този Гуго  Heart Eyes
АнМари, 5кг коте - 50г гранулки, така пише по опаковките на храните. Аз се опитвам да му давам повече, но не ще диването му с диване - заковал е на 3,5кг...
Другарче, красива черна банда Grinning
Аманитка, много е красив този кот, как се казва Hug

# 33
  • Мнения: 1 540
amanita, страхотно коте си имаш, аз на котета с такива окраски им казвам "скумриени котета"  Heart Eyes

Другарче, тези черни писанчета също са страхотни, какви са лъскави само  Party

# 34
  • Мнения: 812
Лебедунче, хич не си подстрекател ти Joy

 Mr. Green


Малко ще се отклоня от темата, но не съвсем.  Peace Идеята да се избавим от космите по пода с помоща на такъв робот никак не е лоша. Ще се въздържа да кажа, че гроздето е кисело, въпреки че не мога да си позволя подобен уред, че и миещ като втори. Поне не тази година (ще ме изгонят, барабар с робота и котката) Има много доводи за и против, НО...Това не е уред, който ще изчисти едноседмична мръсотия, косми и прахоляк. Останах с впечатление, че това е по скоро за ежедневно почистване. Логично е, поне веднъж седмично да си чистиш основно и през останалото време да пускаш робота да обира котешки косми и дребни боклучета. Всички знаем, как само един котешки косъм лъсва върху гланциран под. Почти всички ламинати и новите подови настилки са гланцирани и всичко им личи. Е, за тези, които могат да си позволят помощ в домакинството е излишен разход, но аз за себе си съм решила, че следващата ми покупка за дома ще е точно такава. Няма да оспамвам повече темата. В линка който съм дала, подробно е дискутирано всичко, даже има и няколко клипчета.

# 35
  • Мнения: 1 218
Ихаааааааа, Лебедуна,  на един дъх изчетох цялата тема , очарована съм от това шейче  ...  Flutter
Веднага се навих, остава да обработя и мъжо  Crazy
Предполагам, че няма да е трудно, милия сега е като кученце, изплезил език и изпълнява всеки мой каприз (чак се усещам, как прекалявам понякога  Blush )
Много ти благодаря , че ме светна , скоро ще пиша отзиви за това роботче   Hug  Hug Hug

Ма верно , много са ни хубави на всички маценцата, душички малки , невинни  Hug Hug Hug Гуш на всичките рошави гъзенца  Heart Eyes
Добре дошли на новичките котколюбки и от мен  Hug  Hug

seat-kata ,наистина се беше позагубила ти , радвам се , че вече сте по-добре с твоята писанка  Hug
Аз не мога да ти помогна, не съм имала женско котенце и не знам  newsm78 как проличава на една котанка кога е бременна  newsm78

AnMary , наш Гуго яде на поискване, винаги му се сипва по малко в купичката, щот ако остане и после отказва да яде манджата. Та ха сега малкичко, след малко "Мяяяяяууууууу" - айде още малко , после пак ....ииииииии не мога да го хвана колко точно изяжда, ма от както е кастриран повечко папка  Crazy  Абе същия като Алинката е той глезантин  Flutter

Благодаря на всички за милите думи, Гугито е доволен също, че е харесван пич, сега си дремка сладинко на сенчица , нацунтин , сресан , хапнал , пийнал ...   hahaha

# 36
  • София
  • Мнения: 8 933
Здравейте. Направо не мога да повярвам, че има такава тема и аз не съм я видяла. Обожавам котки, винаги сме гледали. Ето го сегашният ни любимец Тоби:

Страхотен сладур и невероятен кротушан. Децата го обожават, а той търпи цялата им "нежност" без да се оплаква.
Ето една по-стара снимка, да видите как се размазва:
http://bgphoto.net/photos/9700/o632642051409843750.jpg

# 37
  • Мнения: 1 227
Анна, добре дошла при нас Hug Тоби е страхотен.
Лебедунке, казах ти, че си подстрекател.... прочетох темата и сега съм в дълбок размисъл... Grinning

# 38
  • София
  • Мнения: 39 783
Не мисля да се делим на породисти и не толкоз породисти.
нема ма отказвате от темата я  Crossing Arms

# 39
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 464
Запис и от мен и то с новинка, моят Оливър вече си има другарче - Силвър.
Беше пред супермаркета в нашия квартал един сладък и с пухчета, подаващи се от ушите му. На момента се реших, някъде на 40 дни е, скоро му предстои първо посещение при чичо доктор за необходимите ваксини и обезпаразитяване, за сега е изкъпан само с подходящ шампоан. Не съм правила снимки на Силвър, но скоро ще направя и на двамата и ще ви го покажа и мъника.
Само малко Олив го шашка, но и той не отстъпва.

# 40
  • София
  • Мнения: 1 951
Тоби  е прекрасен!!!Много прилича на моята хубавелчица.
Моята яде през лятото по малко,Цупи се ако храната престои в купата.Сипвам по малко,но често.Най-гладна  е сутрин.Идва до кревата ми и ме бута  да  ставам.Тича пред мен и стига до купичката си,и чака.
При  раждали котки,по бързо ли проличава нова бременност?Някой знае ли или да питам вет?

# 41
  • Мнения: 812
Не мисля да се делим на породисти и не толкоз породисти.
нема ма отказвате от темата я  Crossing Arms

Кой дели? Аз ли не разбрах нещо...Кви породисти, нашата я забрахме пред входа. Чистокръвна улична превъзходна с афинитет към казанските маниери. Като малка, аз и слагам да яде в купичка, тя вади храната навън и яде като уличница, каквато всъщност е. Сега и порасна работата и ми ходи в къщи като царица (каквато всъщност е...)  Wink Не бих я заменила и за най - скъпия породист котарак, ако ще златен да е. Това си е моята Альона.  Crossing Arms

Чеки ся да поспамя  Mr. Green

Джинджи, и аз така...на един дъх. Останах с впечатление, че тези, от САЩ, поръчвани през интернет били по - добри. Не знам заради цената или нещо друго  newsm78  Впечатли ме модела, който сам се прибира за зарядка в базата след като почисти. Водните стават само за теракот и подобни. Не били подходящи за ламинат и дървени подове. Е, най - хубавко е и двенките да имаш, но като за начало ще съм доволна да имам тази за сухо почистване.  Peace

# 42
  • София
  • Мнения: 5 743
Пинко и той е от уличните крале.  Mr. Green
Аз досега не съм оставала с впечатление да си делим котките по породи.Защо някой са останали с такова впечатление? newsm78

# 43
  • София
  • Мнения: 8 933
Moя Тобси, като ни го дадоха беше бъкан с бълхи, гледан в някакъв двор на село. В началото само ябълки ядеше, явно такива дървета е имало там. И досега щом някой вземе ябълка и той се разтреперва-яде ги с такъв кеф. Така че по произход си е живо селянче. hahaha

# 44
  • Мнения: 1 540
Moя Тобси, като ни го дадоха беше бъкан с бълхи, гледан в някакъв двор на село. В началото само ябълки ядеше, явно такива дървета е имало там. И досега щом някой вземе ябълка и той се разтреперва-яде ги с такъв кеф. Така че по произход си е живо селянче. hahaha

Миличкия! Сладур  Joy  Виждала съм котка да яде пъпеш, краставица и подобни, но за ябълка не бях чувала  Simple Smile

mausbeni, всеки път като споменаваш името на Пинко, ми става едно готино  Heart Eyes 

Общи условия

Активация на акаунт