Любители на котки - тема 12

  • 30 871
  • 620
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 8 932
Moя Тобси, като ни го дадоха беше бъкан с бълхи, гледан в някакъв двор на село. В началото само ябълки ядеше, явно такива дървета е имало там. И досега щом някой вземе ябълка и той се разтреперва-яде ги с такъв кеф. Така че по произход си е живо селянче. hahaha

Миличкия! Сладур  Joy  Виждала съм котка да яде пъпеш, краставица и подобни, но за ябълка не бях чувала  Simple Smile

mausbeni, всеки път като споменаваш името на Пинко, ми става едно готино  Heart Eyes 
Ами то явно само това е имало, защото дълго време са го оставяли сам и ми го дадоха кожа и кости.

# 46
  • София
  • Мнения: 5 726
Moя Тобси, като ни го дадоха беше бъкан с бълхи, гледан в някакъв двор на село. В началото само ябълки ядеше, явно такива дървета е имало там. И досега щом някой вземе ябълка и той се разтреперва-яде ги с такъв кеф. Така че по произход си е живо селянче. hahaha

Миличкия! Сладур  Joy  Виждала съм котка да яде пъпеш, краставица и подобни, но за ябълка не бях чувала  Simple Smile

mausbeni, всеки път като споменаваш името на Пинко, ми става едно готино  Heart Eyes 

А ,печени чушки?Нашия като стопанката си е луд по тях  newsm22

# 47
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
И ние имаме странни храни .
Големия Писанчо яде фастъци, по възможност белени 
и безпогрешно чува когато шушкаш с пликчето .
Малкия Шу пищи за пъпеш , мляска като прасе , а
всечки дружно примират за попара .
Първенство държи попара с боб чорба , а как пръцкат след това ...... Crazy Laughing



Лебедунке - преди около година мнооого им бях Фърлила мерак на тез машинки , що филмчета изгледах в Ю Тюб-а...ама скъпотийка бееее... Laughing

# 48
  • Мнения: 1 218
Не мисля да се делим на породисти и не толкоз породисти.
нема ма отказвате от темата я  Crossing Arms

 newsm78 newsm78 И аз не разбрах, кой дели рошавките гъзенца  Thinking
Той и Гуго е минал покрай породистите, но си е мамин той убавец  Heart Eyes
И никакво отказване от темичката, той Харо си ни стана всеобщ любимец , за къде без него  Heart Eyes  Hug

Kally , ще чакаме снимки на това мъниче Силвър  Hug

Aннa , много сте хубавииииинки бе , сладинкото ми то , папало ябълки, милата душица златна  Hug   Hug

Лебедуна, пуснах вече ушета насам-натам , да видим от къде и как ще излезе заека , какви пари, качество и т.н.... Ще докладвам по-късно  Peace

mausbeni , седя и се хилотя тука с твоя сладур Пинко , дето нагъва пекани чушки  Joy Joy
Хахаха , Другарче - то  , с таз боб чорба ...  изби рибата направо   Joy Joy

# 49
  • София
  • Мнения: 5 726

Лебедуна, пуснах вече ушета насам-натам , да видим от къде и как ще излезе заека , какви пари, качество и т.н.... Ще докладвам по-късно  Peace


Докладвай като разузнаеш.Първо аз ще се ориентирам и после ще кажа на приятеля.Че той е луд на тема чистота,но на мен не ми се дават луди пари Crazy , иначе той веднага ще се навие.

Лебедуна къде ни ги пусна сега тия мухи  Rolling Eyes,сега само ще му следя цената  Peace.

# 50
  • Мнения: 1 227
Не мисля да се делим на породисти и не толкоз породисти.
нема ма отказвате от темата я  Crossing Arms
АнМари, и аз не разбирам какво имаш предвид newsm78

# 51
  • Мнения: 1 540
 Joy Joy Joy Краставицата и пъпешът бледнеят пред печените чушки на Пинко!  Joy Joy Joy

# 52
  • София
  • Мнения: 5 726
Благодарим ви  bowuu
А иначе предишното ми коте беше лудо по царевица и облизване на кори от диня.

# 53
  • Мнения: 812

Лебедуна, пуснах вече ушета насам-натам , да видим от къде и как ще излезе заека , какви пари, качество и т.н.... Ще докладвам по-късно  Peace


Докладвай като разузнаеш.Първо аз ще се ориентирам и после ще кажа на приятеля.Че той е луд на тема чистота,но на мен не ми се дават луди пари Crazy , иначе той веднага ще се навие.

Лебедуна къде ни ги пусна сега тия мухи  Rolling Eyes,сега само ще му следя цената  Peace.


Харесала съм си Roomba 560 - "само" за 780 лв.  Whistling


На зълва ми котарака примира за маслини...

# 54
  • София
  • Мнения: 39 758
Здравейте , нови коткоманиаци приемате ли ?!!
Наскоро Ви открих и сега се престрашавам да се включа , че ние не сме породисти ,но пък
може да Ви очаровами с чалъми и стойки - това е сигурация Simple Smile !
Заради туй "ние не сме породисти". Тук няма породисти и непородисти. Всички са на на мама децата  Joy
Аз малко на майтап го казах ве.

# 55
  • Мнения: 812
Здравейте , нови коткоманиаци приемате ли ?!!
Наскоро Ви открих и сега се престрашавам да се включа , че ние не сме породисти ,но пък
може да Ви очаровами с чалъми и стойки - това е сигурация Simple Smile !
Заради туй "ние не сме породисти". Тук няма породисти и непородисти. Всички са на на мама децата  Joy
Аз малко на майтап го казах ве.

Алоу...Амчи как да нИ сНи породисти? Я виж тук кой се кипри на престижната 9 - та позиция. Амаха  Crossing Arms

П.П. Шушулче, не е зле да накиприш тоз линк на следващата тема в началото.

# 56
  • България
  • Мнения: 181
Нашият ветеринар каза, че всички котки (без тези които си знаят породата де) са ЕВРОПЕЙСКИ КЪСОКОСМЕСТИ мацанки..., тъй, че всички сме с порода, моля-моля... начело с наша Ефи - кефи... Joy и ние я намерихме в близост до казана..., ама сега каква госпожица е само, с маниери .... hahaha ех....
Добре дошли на всички новодошли в темичката любителки на которанчета welcome
Много са ви сладки писанчетата на всички "котешки мами", трябва скоро и ние да направим нова фотосесия и да я пуснем, че да не останем назад.....
Аз в никакъв случай не мога да засека колко изяжда Ефа, защо винаги и допълвам купичката с гранули, че винаги да има "под лапа" за хапване. Не беше яла консерва отдавна, майка ми яй давала миналата седмица, като бяхме на морето, ама така наперих пълна чинийката с говежда, въобще не го е вкусила, но днес ...излапа две купички, нищо че консервата беше стояла над 10 дена в хладилника (фасони...)
Цунки по моцунки!!! от Ефи  и от мен мяу-мър...

# 57
  • София
  • Мнения: 5 726
Алоу...Амчи как да нИ сНи породисти? Я виж тук кой се кипри на престижната 9 - та позиция. Амаха  Crossing Arms
Броих,до позиция 9,че от тази жега, нещо хич ме няма в мисленето.Гледам аз снимка на породата,гледам Пинко до мен и  newsm78

После чета....

Нашият ветеринар каза, че всички котки (без тези които си знаят породата де) са ЕВРОПЕЙСКИ КЪСОКОСМЕСТИ мацанки..., тъй, че всички сме с порода

..обръщам се към Пинко и му викам "Породист си, мама,ако някой ти каже друго  fight"
Той май ми се обиди,врътна демонстративно гъза и отиде да полегне на течение. hahaha

# 58
  • Мнения: 1 227
АнМари, а аз се втурнах да чета назад да видя кой къде е сгазил лука Joy
Връщам се на храненето: моето добиче яде само сутрин и вечер, в останалото време ако сложа храна - тя си стои непокътната и накрая заминава за дворните котки на съседите... Та, ако имате някаква идея как да го накарам да яде повечко - казвайте.

# 59
  • Мнения: 812
Уфффф  Sick  Току що идвам от силиконовата долина, където копах за отработено ядрено гориво. Сбрах го в торбел и заметох следите.
Отказвам се от робота чистач. Наша Альона се е замомяла. Търкаля се из цялата къща и обира де що боклук има. Мога да я ползвам даже и за стирка, толкова е склонна на компромиси в името на лИбовта. При това положение не виждам смисъл да давам пари за роботЯ.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт