Д-р Снежана Топалова -Пловдив

  • 28 073
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 102
Аз от вчера това приказвам, ама ... Laughing

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Понеже аз съм от тези с  многото проблеми, вече обиколих всички "добри" специалисти в Пловдив и още не съм намерила моя лекар.Да не говорим, че всеки ми намира все по нещо и дава идея как да го лекувам  newsm78

# 47
  • Мнения: 51
VNM ,Топалова да не е в отпуск?Ако да,знаеш ли докога?

Исках да отида на видеозон ама ,ако е отпуск няма да ме огрее.

 PeaceДа в отпуска.На 03.09 ще е на работа

# 48
  • София
  • Мнения: 1 248
Аз отдавна не съм писала във форума поради ред причини..., но тази тема не мога да пропусна...
ДОКТОР ТОПАЛОВА ЗА МЕН Е НЕ САМО КОМЕРСИАЛНА, НО И НЕ ДОСТАТЪЧНО ЗАПОЗНАТА С ПРОФЕСИЯТА СИ!!!...
Очаквам доста негативи по отношение на изказването ми, но тези които ме познават тук са добре запознати с моята история и с това колко доктори съм обиколила в Пловдив и София... От не малкия си опит и наблюдения върху лекарите в тази сфера твърдя, че Топалова не е точния човек... Да за раждането съм съгласна (и по-точно за плануваното секцио), че е добра, но това е една рутинна процедура. Но ако става въпрос за специфика, тази жена в голямо отношение не е запозната с проблема стерилитет. Да не говоря, че ми направи лапаро след което получих цистит и възпаление на яйчниците... Иначе наистина е мила и това е естествено, като се има предвид сумата, която ще си пъхне в джоба след ред усмивчици и мили приказки, без дори да ви даде касова бележка...
Вие си решавайте, но за мен Топалова не е точният лекар, не е лекаря който може да спечели доверието на човека и да му помогне... Може би по-добра алтернатива е Даскалов... А иначе за обикновено раждане има доста добри гинеколози в Пловдив.
Желая ви успех момичета!

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711

Катето, съгласна съм с всичко казано по -горе.Но дали и Даскалов понякога не претупва нещата .Мисля , че има прекалено много пациенти.Казвам го ,защото съм негова пациентка и съм доволна от него, но имам усещането че понякога не обръща внимание на съществени за мен неща.А си плащаме и то доста добре  newsm78

# 50
Когато бях объркана, отчаяна, уплашена.....Доктор Снежана Топалова бе до мен. Никога няма да забравя това. Когато се събудих, тя държеше ръцете ми. Благодаря Ви, Доктор Топалова!

# 51
  • Мнения: 9 102

Катето, съгласна съм с всичко казано по -горе.Но дали и Даскалов понякога не претупва нещата .Мисля , че има прекалено много пациенти.Казвам го ,защото съм негова пациентка и съм доволна от него, но имам усещането че понякога не обръща внимание на съществени за мен неща.А си плащаме и то доста добре  newsm78
Според мен пациентът също трябва да е настоятелен, а не да разчита само на лекаря. Имаш ли въпроси - питай, усетиш ли че нещо не ти е ясно или те претупват, кажи го. наистина, за сумите които се плащат, недопустимо е да се чувстваш не на място като пациент.

# 52
  • Мнения: 1 085
Момичета ,молете се за безпроблемна бременност .Ако всичко е наред , няма значение кой ще Ви изражда
Дано наистина като забременеем да имаме спокойна бременност Анели много си права.Пък кой ще ни изражда е най - малкия проблем.Акушерки много.Та аз си имам една в къщи(майка ми). Laughing

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 972
На всички желая лека и безпроблемна бременност и раждане  Hug
Аз родих дъщеря си при д-р Топалова с планово секцио и съм страшно доволна!

# 54
  • Мнения: 127
Обещах в тази тема да си дам мнението след прегледа и ето правя го.Д-рката беше изключително спокойна и мила жена.Прегледаме с вагинален ехограф и съвсем спокойно ми обясни какви са стъпките на всички изследвания които трябва да направя.Бях се заканила ,че ще си искам хормонални изследвания,защото досега в държавните никога не са ми ги пускали,макара да съм ги карала и да съм им давала факти,които говорят за смущения.Но Д-р Топалова сама ми ги назначи и ми обясни къде и как да ги направя.Абе вниманието е съвсем различно.Да наистина прегледа ми струваше 45 лв.Не съм ходила с някакви направления.Съвсем на частно си бях,но какво да се прави за здравето си ще даваме.

# 55
  • Мнения: 51
Радвам се,че си останала доволна Simple SmileА за вниманието на докторката няма да говорим.За мен тя е много отзивчива и загрижена за пазиентите си.Прави ми впечатление,че помни всеки пациент за какво е при нея и какво са правили предния път и какво предстои...А тя има много пациенти.Винаги когато аз отида или някоя приятелка помни всичко и не се налага да й се обясняваш коя си и за какво си.Ходила съм при доста АГ,но при никой го няма това отношение  bouquet

# 56
  • Мнения: 127
да така е,докато бях в кабинета и една от пациентките и и звънна и само си каза името и че е започнала да ражда.Топалова веднага "загря" за коя пациентка става въпрос и я успокои първо ,защото момичето звучеше много шашнато,даде и напътствия и каза,че след малко отива в Селена при нея.Много хубаво ми стана от това и отношение.

# 57
Момичета моля ви кажете дали д-р Топалова е все още в същия кабинет, защото скоро трябва да я посещавам, а от доста време не съм била при нея. Интересува ме дали и телефона е актуален, както и работното време. Благодаря ви предварително.

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Тел: + 359 32 642819, +359 888 636314 Адрес: площад Кочо Честименски 6, Пловдив (зад градинката с/у кино Фламинго)

След 14.00 часа приема в кабинета.Преди това е в клиниката

# 59
тази доктор е отявлен кожодер,ама селянките с вдигнати глави се хвърлят и като се опарят само и споменават майката.цената за 5 мин. е 50 лева.

Общи условия

Активация на акаунт