Американски колеж-първа тема

  • 218 697
  • 1 273
  •   1
Отговори
# 1 245
  • Мнения: 6
Благодаря Simple Smile и мерси Simple Smile  Hug

# 1 246
  • София
  • Мнения: 5 334
Благодаря Simple Smile и мерси Simple Smile  Hug
В понеделник започват в 8.55, тъй като има test period от 8.00 - някои учители слагат тогава тестовете си. Ако нямаш тест тогава, започваш по-късно, с часове по 35 минути. Wink

# 1 247
  • Мнения: 6
супер  newsm20 Мерска за инфото задължен съм ти Wink

# 1 248
  • Мнения: 1 879

В понеделник започват в 8.55, тъй като има test period от 8.00 - някои учители слагат тогава тестовете си. Ако нямаш тест тогава, започваш по-късно, с часове по 35 минути. Wink

Само в понеделник ли часовете са по 35 минути или винаги?

# 1 249
  • България
  • Мнения: 2 164
Само в понеделник са по 35мин.

# 1 250
  • София
  • Мнения: 5 334

В понеделник започват в 8.55, тъй като има test period от 8.00 - някои учители слагат тогава тестовете си. Ако нямаш тест тогава, започваш по-късно, с часове по 35 минути. Wink

Само в понеделник ли часовете са по 35 минути или винаги?
Само в понеделник. Макар че в 12-ти клас и вторникът ни често беше по 35 минути - когато имаше school-wide meeting - той обикновено се провежда между втори и трети час, в аудиториума. Wink

# 1 251
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Само в понеделник са по 35мин.
Ау, Софи, ти всичко знаеш... Покрай теб и аз наушавам по нещичко  bouquet

# 1 252
  • България
  • Мнения: 2 164
Знам всичко защото имам разпечатана седмичната програма и гледам от там Wink. Направих го за да не звъня по телефона в неудобно време Wink.

# 1 253
  • Мнения: 74
София,привет-мривет, как е Светлина?
Успех на изпитите от утре.

# 1 254
  • Мнения: 15
някой може ли да даде информация за ползата от лятното училище в американския колеж? Благодаря предварително за отговора! Пиша за първи път и ако нещо не е точно по правилата моля за разбиране

# 1 255
  • София
  • Мнения: 2 361
Важи ли грипната ваканция за АК ?  Ако важи, кога ще са изпитите за края на срока?

# 1 256
  • Мнения: 1 879
Важи ли грипната ваканция за АК ?  Ако важи, кога ще са изпитите за края на срока?

Аха - http://www.acs.bg/NewsDetails.aspx?cat_id=3&news_id=154

 ACS Closed Due to Flu Epidemy

No classes between January 24 and 28 due to the flu epidemy.

On January 24, the dates for the Semester Exams will be announced.

# 1 257
  • София
  • Мнения: 2 361
Благодаря! Аз със закъснение прочетох информацията на сайта. Embarassed

# 1 258
  • Мнения: 1 879
Благодаря! Аз със закъснение прочетох информацията на сайта. Embarassed

Успех на изпитите!

# 1 259
  • София
  • Мнения: 5 334
някой може ли да даде информация за ползата от лятното училище в американския колеж? Благодаря предварително за отговора! Пиша за първи път и ако нещо не е точно по правилата моля за разбиране
Един мой изключително близък приятел учеше английски през лятото в Колежа - беше 11-ти за 12-ти клас тогава - просто искаше да кандидатства МИО с английски в УНСС. Беше изключително доволен. Доста ги карали да зубкат, но той не се оплакваше. Wink

Общи условия

Активация на акаунт