Първите думички

  • 2 571
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Карлово
  • Мнения: 328
а на каква възраст бяха децата ви когато ги казаха?

# 16
  • Мнения: 37
Кои думички newsm78
Хайде оправи заглавието Peace
по темата - баба........
Чак сега забелязах за заглавието Grinning
А знаете ли,че ако бебето каже първо тате или дядо,означава,че следващото дете ще е момче и обратно,ако каже мама или баба,ще имате момиче.
Незнам това доколко е истина,но на който да кажа,че Божко е казал тате и те всички казват,че второто ми дете ще е момче отново newsm12
Божидар го каза на 15.08. значи е бил на 5 месеца и 28 дни.

Последна редакция: пт, 22 авг 2008, 08:07 от bojinel

# 17
  • Мнения: 9 973
баба,тата,мама,деде,ам-ам,па-па........в този ред

# 18
  • Върху лъчите на Слънцето.
  • Мнения: 1 992
Първо тата, някъде от време на време и мама (нещо от сорта на мама амам - може би му се сливаха представите за мама и храна, защото го кърмех Laughing) се появяваше, след това баба и дадо.

# 19
  • Мнения: 8 229
Първите му наистина съзнателни думички, които означаваха нещо бяха "ам-ам" и "няма". Разните му там "баба' и други подобни, които казваше понякога преди това, не ги броя, защото реално не означаваха нищо.

# 20
  • Мнения: 1 554
Та-та,ма-ма,баба,ам-ам,кака Peace

# 21
  • Мнения: 37
Морска,4рд на Теди с малко закъснение.
С пожеланиа за прекрасно и безгрижно детство newsm59

# 22
  • Мнения: 1 187
ба-ба, но не мисля че имал предвид баба му, а по-скоро му е било най-лесно, после ма-ма или ам-ам, то си е същото, пак мисля без смисъл; първата съзнателна - мама  bouquet

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
та-та,ба-ба...

# 24
  • Мнения: 1 168
А пък моето казваше пътя и "паи"-т.е. пари Shocked
Добре се е ориентирал! Laughing
Започнахме със срички: баба, мама и амам, тата но дълбоко се съмнявам, че схваща какво означават /освен може би ам-ам Joy

# 25
  • Мнения: 37
Аз съм сигурна,че Божко знае какво казва,защото за пръв път го каза,когато се събуди и видя татко си,който се прибра от нощна смяна.И досега го казва само на него,най-вече като си дойде от работа.Още като го види да влиза вкъщи и го казва и то усмихнат до ушите.

# 26
  • Мнения: 140
Буба, мама, баба.

# 27
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 335
Айде първо да уточним- няма бебе, което на 5 месеца да изрече съзнателна дума  Stop Въпреки че майката е убедена, че детето й е генийче...

# 28
  • Мнения: 1 447
Дъщеря ми на 6 месеца каза първата си НЕОСЪЗНАТА дума "мама"
а синът ми също на 6 месеца "тата"

# 29
  • Мнения: 2 960
Айде първо да уточним- няма бебе, което на 5 месеца да изрече съзнателна дума  Stop Въпреки че майката е убедена, че детето й е генийче...

 Peace

Общи условия

Активация на акаунт